35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Cihan Mürtezaoğlu

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0552 685 38 82 (Özcan Beylan) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Cihan Mürtezaoğlu Bilgi Üniversitesi müzik bölümü mezunudur. Mabel Matiz, Pinhani, Yasemin Mori, Kardeş Türküler ve Ceylan Ertem gibi isimlerde hem besteci hemde gitarist olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Hem söz yazan, hem gitar çalan hemde aranjörlük yapan Cihan Mürtezaoğlu 2006 yılında Bitsin Bu Delilik isimli albüm ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

ilk single çalışması Sarı Söz Eylül 2015’de DokuzSekiz Müzik yapımcılığı ile yayımlanmıştır.

İstanbul doğumlu başarılı sanatçı Cihan Mürtezaoğlu’nun doğum günü 23 Temmuz’dur.

Son albümdeki parçalar Yaka Paça, Deli, Şimdiden, Sen Banasın, Güz Biterken, Bir Beyaz Orkide, Bu Bir Yağmur Mu, Bitsin Bu Delilik, Sarı Söz, Senin Adın Zambak’tır.

 

Cihan Mürtezaoğlu İletişim

 

Cihan Mürtezaoğlu İletişim,   Cihan Mürtezaoğlu İletişim Bilgileri,   Cihan Mürtezaoğlu Menajer,   Cihan Mürtezaoğlu Menajeri,   Cihan Mürtezaoğlu Menajerlik,    Cihan Mürtezaoğlu Resmi Menajerlik,   Cihan Mürtezaoğlu Menajeri kim,   Cihan Mürtezaoğlu konser fiyatı,   Cihan Mürtezaoğlu konser ücreti,    Cihan Mürtezaoğlu konser kaşesi,   Cihan Mürtezaoğlu konser bedeli,   Cihan Mürtezaoğlu sahne fiyatı,   Cihan Mürtezaoğlu sahne ücreti,   Cihan Mürtezaoğlu sahne bedeli,   Cihan Mürtezaoğlu sahne kaşesi,   Cihan Mürtezaoğlu’a nasıl ulaşırım, 
Etiketler: