35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 02

Dolu Kadehi Ters Tut

Tel:0212 962 01 02 Tel:
Cep:0532 375 13 25 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Oğulcan Ava ve Uğurhan Özay tarafından kurulan Türk rock grubu.

Hakkında:
- Deniz Tekin ve Canozan’la beraber söyledikleri ‘Belki’ şarkısı ile büyük beğeni toplamıştır.
- Grubun ismi ise çok sevdikleri Ömer Hayyam’ın dizelerinden gelmektedir. 

İlk Albüm: Dünya’nın En İyi Albümü

 

Dolu Kadehi Ters Tut İletişim

 

 

 

Dolu Kadehi Ters Tut İletişim,   Dolu Kadehi Ters Tut İletişim Bilgileri,   Dolu Kadehi Ters Tut Menajer,   Dolu Kadehi Ters Tut Menajeri,   Dolu Kadehi Ters Tut Menajerlik,    Dolu Kadehi Ters Tut Resmi Menajerlik,   Dolu Kadehi Ters Tut Menajeri kim,   Dolu Kadehi Ters Tut konser fiyatı,   Dolu Kadehi Ters Tut konser ücreti,    Dolu Kadehi Ters Tut konser kaşesi,   Dolu Kadehi Ters Tut konser bedeli,   Dolu Kadehi Ters Tut sahne fiyatı,   Dolu Kadehi Ters Tut sahne ücreti,   Dolu Kadehi Ters Tut sahne bedeli,   Dolu Kadehi Ters Tut sahne kaşesi,   Dolu Kadehi Ters Tut’a nasıl ulaşırım, Cemre Öykü Çoban


Dolu kadehi ters tut için sahne fiyatı öğrenebilmem mümkün müdür

Melike Ceren Koçar


Antalya/Konyaaltı Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi olarak ilk defa festival düzenleyeceğiz. Bu kapsamda yeni bir alternatif müzik grubu olan Madrigal Band'ı davet ettik. Onun yanı sıra okulumuzdan gelen geri dönüşler sayesinde sizinle de iletişime geçmemiz istendi. 15 Nisan 2020 Çarşamba günü için en uygun fiyatınız ve şartlarınız (saat, konaklama vs.) nedir? Çok büyük bir bütçenin altından kalkmamız imkansız. Siz de çok küçük bir grup olsun konser olsun adımız duyulsun demesi gereken bir grup değilsiniz fakat şansımızı deneyelim istedik. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

Burak Atalan


Merhaba, Seneye nisan ayı civarı Sakaryada bir konser düzenlemek istiyorum. Fiyat bilgisini öğrenebilir miyim ?

Elvin Çelik


Merhaba, 30 Mayıs tarihinde İzmir Atatürk Lisesi'nde gerçekleştirilecek bir okul festivali için yazıyorum, festival sabah etkinlikler ile başlayacak ve akşam müzik grubu çıkacak. Çok yakın bir tarih fakat yine de uygunluk ve fiyat bilgisi almak isteriz Dolu Kadehi Ters Tut için. Teşekkürler.

Aleyna Filizoğlu


Atakoy anadolu Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. Bir festival düzenliyoruz. 16 Haziran'a kadar herhangi bir tarih olabilir. Bunun için fiyat öğrenmek istiyorum. İlginiz için teşekkürler

Melis çakto


Merhaba ben ergün mehmet öner al öğrenci komitesindenim. Okulumuzda gerçekleştiriceğimiz festival için sizden bilgi almak istiyorum. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Doğukan KAYA


Merhaba, Okulumuzla birlikte bir şenlik düzenliyoruz ve bu şenlik için fiyat bilgisi istiyoruz Ankara saygılarımla

doğukan akbaş


haziran ayının ortalarında gerçekleştireceğimiz Ankara Doki festivali için sanatcımıızn fiyatını öğrenmek istiyorum

Doğa Gürsoy


Merhabalar,Bursa Şahinkaya Hexagon Fen Lisesi adına yazıyoruz.Nisan-Mayıs ayında Balat Ormanı olarak kararlaştırdığımız yerde bir festival düzenlemeyi planlıyoruz ve 3 gün sürecek festivalimiz kelebek çocuklar adına yapılacaktır.(Kelebek hastalığı:tedavisi olmayan bir tür deri hastalığı,vücut derisi şişip içi su dolu kabarcıklar ve yaralar ile doluyor,oldukça acı veren ve sıklıkla çocuklarda görülen,ileri boyutları ölümle sonuçlanan bir genetik hastalık) Tüm gelir kelebek çocuklar vakfına verilecektir.Festivalimizde Dolu Kadehi Ters Tut grubumj görmekten çok memnun oluruz.

Etiketler: