35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Ankaralı Yasemin

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0552 685 38 82 (Özcan Beylan) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

1979 doğumlu başarılı sanatçı Yasemin Aydın diğer tanınmış ismi ile Ankaralı Yasemin 16 yaşından bu yana türkü söylemeye devam etmektedir. İlk sahne deneyimini düğünler ile gerçekleştirmiştir.

Profesyonel olarak ise 17 yaşında müzik piyasasına atılan Ankaralı Yasemin 1997 yılında ilk albümünü çıkartmıştır. Albümde sanatçı Ankaralı Turgut kendisine destek vermiş ve birlikte düet yapmışlardır.

Geçmişten bu yana toplam 14 albümü müzik severlerin beğenisine sunmuştur.

En son Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Gardırop Savaşlarına katılan Ankaralı Yasemin sahnelerin ardından moda ilede ilgilendiğini belirtmiş ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Şan Eğitimi alan Ankaralı Yasemin 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Görkem Bey ile evli olan sanatçının bu evliliğinden Nicholas isminde bir oğlu vardır.

 

Ankaralı Yasemin İletişim

 

Ankaralı Yasemin İletişim,   Ankaralı Yasemin İletişim Bilgileri,   Ankaralı Yasemin Menajer,   Ankaralı Yasemin Menajeri,   Ankaralı Yasemin Menajerlik,    Ankaralı Yasemin Resmi Menajerlik,   Ankaralı Yasemin Menajeri kim,   Ankaralı Yasemin konser fiyatı,   Ankaralı Yasemin konser ücreti,    Ankaralı Yasemin konser kaşesi,   Ankaralı Yasemin konser bedeli,   Ankaralı Yasemin sahne fiyatı,   Ankaralı Yasemin sahne ücreti,   Ankaralı Yasemin sahne bedeli,   Ankaralı Yasemin sahne kaşesi,   Ankaralı Yasemin’a nasıl ulaşırım, 
Berkay


Günlük ne kadara söylersiniz


Turkmen Ali


Dugun organizasyonlarina katilim yapiyor musunuz eger yapiyorsaniz adana da dugunumuz icin ucret bilgisi verir misiniz

Etiketler: