35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 02

Can Kazaz

Tel:0212 962 01 02 Tel:
Cep:0532 375 13 25 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Bağımsız olarak çıkardığı iki uzunçalar albüm, iki kısaçalar albüm, iki de tekliyi Türkiye’nin en önemli mekanları ve festivallerinde icra ettikten sonra Can Kazaz, kendi jenerasyonunun en dikkat çeken şarkıcı/şarkı yazarlarından biri olduğunu ispatladı.

Kırsaldan kente, aydınlıktan karanlığa, derinlikli duyguları çok çeşitli atmosferlerde samimiyetle bizlere aktardı. Çoğunlukla akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenleme teknikleriyle ön plana çıkan Can Kazaz, kendi müziğini; alternatif pop olarak tanımlasa da; müziğinde halk müziği, Türk Sanat Müziği, funk, rock ve hatta avant-garde müzik türlerinden izlere rastlamak mümkün.

   Can Kazaz İletişim


     Can Kazaz İletişim,      Can Kazaz İletişim Bilgileri,      Can Kazaz Menajer,      Can Kazaz Menajeri,      Can Kazaz Menajerlik,      Can Kazaz Resmi Menajerlik,      Can Kazaz Menajeri kim      Can Kazaz konser fiyatı,      Can Kazaz konser ücreti,      Can Kazaz konser kaşesi,      Can Kazaz konser bedeli,      Can Kazaz sahne fiyatı,      Can Kazaz sahne ücreti,      Can Kazaz sahne bedeli,      Can Kazaz sahne kaşesi,      Can Kazaz’ya nasıl ulaşırım, 
Etiketler: