35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Aras Bulut İynemli

Fiyat ve Bilgi Formu

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?

Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yeşim adında ablası ve Orcun adında abisi vardır. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının adı Cengiz, annesinin adı Sevtap'dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu.

Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay'ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir.

2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli'nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı "Tamam mıyız ?" adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.

2013-2014 yılları arasında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Günümüzde Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşmaktadır. Bu dizide Sarp karakterini canlandırmıştır.

 

YAMAÇ KOÇOVALI (ARAS BULUT İYNEMLİ) 

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder. 

Aras Bulut İynemli Kimdir, Kaç Yaşında?

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Diziler

Çukur / Yamaç / 2017-

İçerde / Umut, Mert / 2016 – 2017  

Maral: En Güzel Hikayem / Sarp Altan / 2015 

Muhteşem Yüzyıl / Şehzade Bayezid / 2013 – 2014

Öyle Bir Geçer Zaman ki / Mete Akarsu / 2010 – 2013

Arka Sokaklar / Şeref / 2009

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Filmler

Pek Yakında / Konuk Oyuncu / 2014

Mahmut ile Meryem / Mahmut / 2013 

Tamam Mıyız? / İhsan / 2013

Filmi izleyenlerin yorumlarına bakıldığında oldukça sevilen ve beğenilen 7. Koğuştaki Mucize filmi yoğun olarak araştırılıyor. Filmi izleyenler tekrar izlemek isterken izlemeyenler ise en kısa zamanda bu filmi izleyecek. Bir Ege kasabasında komutanın kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo'nun idam cezasına çarptırılması ile filmin çarpıcı hikayesi burada başlayacak. Buna göre; 7. Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir? 7. Koğuştaki Mucize filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte filmin yorumlarından bazıları


7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN KONUSU

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?


7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

Aras Bulut İynemli Hakkında Aramalar: Aras Bulut İynemli , Aras Bulut İynemli İletişim , Aras Bulut İynemli Menajer, Aras Bulut İynemli Menajeri, Aras Bulut İynemli  Menajeri, Aras Bulut İynemli  Menejerlik , Aras Bulut İynemli menajerlik, Aras Bulut İynemli  telefonu, Aras Bulut İynemli  telefon numarası, Aras Bulut İynemli  nasıl ulaşırım, Aras Bulut İynemli  resmi, Aras Bulut İynemli  resmi site, Aras Bulut İynemli  resmi manejer, Aras Bulut İynemli  resmi menajeri, Aras Bulut İynemli resmi menejerlik, Aras Bulut İynemli  filmleri, Aras Bulut İynemli  dizileri, Aras Bulut İynemli  fotoğrafları, Aras Bulut İynemli  imza günleri, Aras Bulut İynemli  Show tv, Aras Bulut İynemli  İçerde, Aras Bulut İynemli fotoğrafları, Aras Bulut İynemli Dans, Aras Bulut İynemli  kaşesi, Aras Bulut İynemli kaşe fiyatı, Aras Bulut İynemli  kaşe fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam ücretleri, Aras Bulut İynemli  imza kaşesi, Aras Bulut İynemli  imza ücretleri, Aras Bulut İynemli imza fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam fiyatları, Aras Bulut İynemli  videoları, Aras Bulut İynemli  reklama kaç para aldı, Aras Bulut İynemli  araplarla reklam çalışması, Aras Bulut İynemli  orta doğu, Aras Bulut İynemli  katar, Aras Bulut İynemli kuveyt, Aras Bulut İynemli boyu, Aras Bulut İynemli saç şekli, Aras Bulut İynemli bıyıksız, Aras Bulut İynemli  bıyıklı, Aras Bulut İynemli  kısa saçlı, Aras Bulut İynemli uzun saçlı, Aras Bulut İynemli  sakallı, Aras Bulut İynemli  sakalsız, Aras Bulut İynemli çocuğu, Aras Bulut İynemli doğum günü, Aras Bulut İynemli kimdir, Aras Bulut İynemli  hangi şehirli, Aras Bulut İynemli vücut ölçüleri, Aras Bulut İynemli gözleri, Aras Bulut İynemli  göz rengi, Aras Bulut İynemli ayak ölçücü, Aras Bulut İynemli  ayakkabı numarası, Aras Bulut İynemli  takım elbisesi, Aras Bulut İynemli  hangi marka telefon kullanıyor, Aras Bulut İynemli  hangi marka giyiyor, Aras Bulut İynemli gece kulübü, Aras Bulut İynemli , Aras Bulut İynemli 7. Koğuştaki mucize, Aras Bulut İynemli Memo, Aras Bulut İynemli Çukur, Aras Bulut İynemli Dilan Deniz Çiçek, Aras Bulut İynemli Defacto Reklamı, Aras Bulut İynemli Öyle bir geçer zamanki, Aras Bulut İynemli Yamaç Koçavalı, Aras Bulut İynemli Sevgilisi, Aras Bulut İynemli Gömün Beni Çukura, Aras Bulut İynemli gala, Aras Bulut 7.Koğuş, 7. Koğuş gişe rakamları, 7. Koğuçtaki mucize rakamlar, 7. Koğuştaki mucizeyi kaç kişi izledi, 7. Koğuştaki mucize gişe rakamları, 7. Koğuştaki mucize hasılat, aras bulut 7. Koğuştaki mucizeden kaç para aldı, aras bulut kaç para kazandı, vergi rekortmenleri aras bulut iynemli, aras bulut iynemli nereli,Shakhina


Seni seviyorum adam

Nefize bahtiyarova


Aras Bulut cok görmek istiyroummAras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım

Yiğit


Cavidan Qasımlı


Merhaba nasilsiniz Aras bey. Ben Azərbaycanlıyım bakü'de yaşıyorum çocukluk hayalim oyuncu olmak 20 yasindayim sizi çok seviyorum tüm filmlerinize bakdim guzel performans sergiliyorsunuz ailecek bakiyoruz sizi tebrik ederim .

kardelen Işık


Aras Bulut Heryesim seni görmek istiyroumm

kardelen Işık


Aras Bulut Heryesim seni görmek istiyroumm

Aysun belik


Merhabalar. Ben Aysun Belik . Sevgilim , sizin çok büyük bi hayranınız olduğu için doğum gününde ona sürpriz yapıp mutlu etmek istediğim için size ulaşmak için bir çok yolu deniyorum. Umarım mesajım tarafınıza iletilir .Doğum gününde sürpriz olarak partisine gelmenizi çok isterdim fakat yoğun olduğunuzu biliyorum. Sizden sadece küçücük bir ricada bulunuyorum lütfen en azından 5 ocakta onu bir kez olsun arar misiniz. Askere gitmeden hem güzel bir hediye hem de güzel bir sürpriz olmanızı istiyorum ona. umarım mesajımı görür ve küçük dileğimi yerine getirebilirsiniz. Teşekkürler..

Mesut Göncü


Ben evli ve 1 kız babasiyim çok zor durumdayım yardım edin. 15000 TL Kredi borcum var. Ödeyemiyor um .Hic bir gelirim yok kredi kartı borcum var kızıma bez mama süt alacak param yok çünkü işsizim paraya ihtiyacım var.yardim ederseniz çok sevinirim.ziraat Bankası IBAN no TR970001000162642711305003 Allah Rızası için nolur yardım edin

Serkan Güngör


Iyi günler, biz Almanya'da bulunan Bielefeld Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren bir öğrenci gurubuyuz. Aras beyi bir söyleşi için üniversitemize davet etmek istiyoruz. Böyle bir programa aras beyi gelirler mi. Ve fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz? iyi günler

İbrahim əhədzadə


Aras bulut iynemlinin telefon numarasi kac

İbrahim əhədzadə


Aras bulut iynemliye ulasmak istiyorum

Etiketler: Aras Bulut İynemli İletişim Aras Bulut İynemli Menajer Aras Bulut İynemli Menajeri Aras Bulut İynemli Menajeri Aras Bulut İynemli Menejerlik Aras Bulut İynemli menajerlik Aras Bulut Telefon Aras Bulut İynemlinin Telefonu Aras Bulut İynemli resmi site Aras Bulut İynemli resmi manejer Aras Bulut İynemli resmi menajeri Aras Bulut İynemli resmi menejerlik aras bulut iynemli telefon numarası aras bulut 7. Koğuştaki mucizeden kaç para aldı aras bulut kaç para kazandı aras bulut iynemli nereli Aras Bulut 7.Koğuş 7. Koğuş gişe rakamları 7. Koğuçtaki mucize rakamlar 7. Koğuştaki mucizeyi kaç kişi izledi 7. Koğuştaki mucize gişe rakamları Aras Bulut İynemli kaşe fiyatı Aras Bulut İynemli kaşe fiyatları Aras Bulut İynemli reklam fiyatları Aras Bulut İynemli reklam ücretleri Aras Bulut İynemli imza kaşesi aras Bulut İynemli reklam fiyatları Aras Bulut İynemli Yamaç Koçavalı Aras Bulut İynemli Çukur Çukur Dizisi Aras Bulut İynemli Aras Bulut İynemli Sevgilisi