35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Aras Bulut İynemli 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Fiyat ve Bilgi Formu

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?

Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yeşim adında ablası ve Orcun adında abisi vardır. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının adı Cengiz, annesinin adı Sevtap'dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu.

Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay'ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir.

2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli'nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı "Tamam mıyız ?" adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.

2013-2014 yılları arasında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Günümüzde Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşmaktadır. Bu dizide Sarp karakterini canlandırmıştır.

 

YAMAÇ KOÇOVALI (ARAS BULUT İYNEMLİ) 

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder. 

Aras Bulut İynemli Kimdir, Kaç Yaşında?

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Diziler

Çukur / Yamaç / 2017-

İçerde / Umut, Mert / 2016 – 2017  

Maral: En Güzel Hikayem / Sarp Altan / 2015 

Muhteşem Yüzyıl / Şehzade Bayezid / 2013 – 2014

Öyle Bir Geçer Zaman ki / Mete Akarsu / 2010 – 2013

Arka Sokaklar / Şeref / 2009

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Filmler

Pek Yakında / Konuk Oyuncu / 2014

Mahmut ile Meryem / Mahmut / 2013 

Tamam Mıyız? / İhsan / 2013

 

Filmi izleyenlerin yorumlarına bakıldığında oldukça sevilen ve beğenilen 7. Koğuştaki Mucize filmi yoğun olarak araştırılıyor. Filmi izleyenler tekrar izlemek isterken izlemeyenler ise en kısa zamanda bu filmi izleyecek. Bir Ege kasabasında komutanın kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo'nun idam cezasına çarptırılması ile filmin çarpıcı hikayesi burada başlayacak. Buna göre; 7. Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir? 7. Koğuştaki Mucize filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte filmin yorumlarından bazıları

 

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN KONUSU

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

 

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

* Şirketimizin ve bu web sitesinin Aras Bulut İynemli ile doğrudan ya da dolaylı hiç bir resmi bağı yoktur. Şirketimiz sanatçılar ve organizasyon düzenleyenler arasında aracı bir organizasyon booking şirketidir. Bu sitede yer alan bilgiler sadece bildilendirme amaçlıdır. Bu sayfada yer alan tüm içerikler ilgili sanatçının talebi doğrultusunda kaldırılabilir.

Aras Bulut İynemli Hakkında Aramalar: Aras Bulut İynemli , Aras Bulut İynemli İletişim , Aras Bulut İynemli Menajer, Aras Bulut İynemli Menajeri, Aras Bulut İynemli  Menajeri, Aras Bulut İynemli  Menejerlik , Aras Bulut İynemli menajerlik, Aras Bulut İynemli  telefonu, Aras Bulut İynemli  telefon numarası, Aras Bulut İynemli  nasıl ulaşırım, Aras Bulut İynemli  resmi, Aras Bulut İynemli  resmi site, Aras Bulut İynemli  resmi manejer, Aras Bulut İynemli  resmi menajeri, Aras Bulut İynemli resmi menejerlik, Aras Bulut İynemli  filmleri, Aras Bulut İynemli  dizileri, Aras Bulut İynemli  fotoğrafları, Aras Bulut İynemli  imza günleri, Aras Bulut İynemli  Show tv, Aras Bulut İynemli  İçerde, Aras Bulut İynemli fotoğrafları, Aras Bulut İynemli Dans, Aras Bulut İynemli  kaşesi, Aras Bulut İynemli kaşe fiyatı, Aras Bulut İynemli  kaşe fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam ücretleri, Aras Bulut İynemli  imza kaşesi, Aras Bulut İynemli  imza ücretleri, Aras Bulut İynemli imza fiyatları, Aras Bulut İynemli  reklam fiyatları, Aras Bulut İynemli  videoları, Aras Bulut İynemli  reklama kaç para aldı, Aras Bulut İynemli  araplarla reklam çalışması, Aras Bulut İynemli  orta doğu, Aras Bulut İynemli  katar, Aras Bulut İynemli kuveyt, Aras Bulut İynemli boyu, Aras Bulut İynemli saç şekli, Aras Bulut İynemli bıyıksız, Aras Bulut İynemli  bıyıklı, Aras Bulut İynemli  kısa saçlı, Aras Bulut İynemli uzun saçlı, Aras Bulut İynemli  sakallı, Aras Bulut İynemli  sakalsız, Aras Bulut İynemli çocuğu, Aras Bulut İynemli doğum günü, Aras Bulut İynemli kimdir, Aras Bulut İynemli  hangi şehirli, Aras Bulut İynemli vücut ölçüleri, Aras Bulut İynemli gözleri, Aras Bulut İynemli  göz rengi, Aras Bulut İynemli ayak ölçücü, Aras Bulut İynemli  ayakkabı numarası, Aras Bulut İynemli  takım elbisesi, Aras Bulut İynemli  hangi marka telefon kullanıyor, Aras Bulut İynemli  hangi marka giyiyor, Aras Bulut İynemli gece kulübü, Aras Bulut İynemli , Aras Bulut İynemli 7. Koğuştaki mucize, Aras Bulut İynemli Memo, Aras Bulut İynemli Çukur, Aras Bulut İynemli Dilan Deniz Çiçek, Aras Bulut İynemli Defacto Reklamı, Aras Bulut İynemli Öyle bir geçer zamanki, Aras Bulut İynemli Yamaç Koçavalı, Aras Bulut İynemli Sevgilisi, Aras Bulut İynemli Gömün Beni Çukura, Aras Bulut İynemli gala, Aras Bulut 7.Koğuş, 7. Koğuş gişe rakamları, 7. Koğuçtaki mucize rakamlar, 7. Koğuştaki mucizeyi kaç kişi izledi, 7. Koğuştaki mucize gişe rakamları, 7. Koğuştaki mucize hasılat, aras bulut 7. Koğuştaki mucizeden kaç para aldı, aras bulut kaç para kazandı, vergi rekortmenleri aras bulut iynemli, aras bulut iynemli nereli,Erayata


Abiu


Arasbulutusorcaktlm

İbrahim Halil çepik


Yazıyorum geliyor mu bilmiyorum ama ben yine de yazacam senin hayraninim ben ve senle görüşmek en büyük hayalim

İbrahim Halil çepik


Biliyorum şimdi o kadar yazıyorum ama boşuna olduğunu bende biliyorum inan ki hani bir umut belki sesim duyulur ama yine umudunu kaybetme diyorum kendime bir umutla yazıyorum duy sesimi

İbrahim Halil çepik


Sesimi duy

İbrahim Halil çepik


Duy abi sesimi

İbrahim Halil çepik


Abi ben senin hayraninim sen benim idolimsin sen gelmiş geçmiş en büyük oyuncusun oskarliksin inan seninle bir filimde bir sahnede rol almak için neler vermezdim


Zjxj if


ovgxuSwmmBayQrWuSl


I want to make a withdrawal http://www.masteringthought.com/blog/details/lorem-ipsum-dolor-sit-amet-consectetuer-adipiscing-elit stromectol ivermectin Even before Detroit filed for bankruptcy on Thursday, theinsurers had high capital charges from exposure to Detroit'sbonds. S&P had already included those charges in its latestanalysis of the insurers.

ovgxuSwmmBayQrWuSl


International directory enquiries http://wcrg.nmsu.edu/waterresearch/2016/03/14/hello-world/ stromectol ivermectin Moreover, what the Senate needs right now, in order to return to a well-functioning arm of democracy, is strong leaders who are willing to buck the destructive, petty partisanship that McConnell is so fond of, reach out across the aisle and get back in touch with the everyday concerns of Americans. Arguably, a candidate who is willing to say whatever it takes to win an election – including causing personal hurt to her sister – is not likely to be a leader who can help right the sinking ship.

ovgxuSwmmBayQrWuSl


I work for myself http://inishienohomepage.com/cgi-bin/yybbspal/yyplus.cgi stromectol ivermectin At Blue Jeans Network, their mission is to make video communications as easy and pervasive as audio communications, enabling more effective collaboration at work, at home, and on the road. Their cloud-based conferencing service enables people to connect with each other any time, any place, and from practically any device.

ovgxuSwmmBayQrWuSl


I went to http://milettiinmobiliaria.com/propiedad/58-n-199-mar-del-tuyu-211051/ stromectol ivermectin Disruption Credit, for one, plans to securitize its loan assets in the future, dividing them into different tranches that can be bought and possibly traded by institutions such as pension funds and insurers.

ovgxuSwmmBayQrWuSl


Get a job http://www.cvdeblouwe.nl/archives/1663 stromectol ivermectin "It's been pretty well chronicled the consumer seems to be abit sluggish and may have other priorities right now in theshort term of where they want to spend their money," Dick'sChief Executive Edward Stack said on a conference call.

yvRTlYagkCs


this post is fantastic http://kiryu.deci.jp/web/sentai/log/eid63.html stromectol ivermectin Mursi is being held in a secret detention facility in Egypt. Catherine Ashton, the European Union's foreign policy chief, on Monday became the first outsider to see him since he was deposed. His fate - and a deadly crackdown by security forces on his supporters - has raised global anxiety about a possible bid to crush Mursi's Muslim Brotherhood.

yvRTlYagkCs


An envelope http://www.landevant.fr/administration/commerces.php?IDcommerces=135&cat= stromectol ivermectin The State Department official said the United States could not spell out such guarantees in the document, which is limited to establishing a framework for the U.S. military presence there, but U.S. officials have tried to allay those concerns in discussions with Afghans.

yvRTlYagkCs


I do some voluntary work http://ilc.gc.ac.kr/gc/board/view.asp?boardname=A006&no=972 stromectol ivermectin Republicans blame Fannie Mae and Freddie for helping toinflate the housing bubble, and they are eager to reduce thegovernment's involvement and make sure taxpayers are never againon the hook for losses.

yvRTlYagkCs


A pension scheme http://areyoufine.eu/download/se-minaire-personal-injury-damages-compensation-and-biomechanics-erasmus-project-areyoufine/ stromectol ivermectin Here he is, though, looking absolutely unbeatable, making columnists look stupid, possibly even making a run at Federer’s 17 majors. Gasquet, with his pretty backhands and his cerebral, instructional-video style, didn’t stand a chance. He was broken in the very first game of the match. Nadal still loses a few points. Just not the biggest ones.

yvRTlYagkCs


I've only just arrived http://drinkthis.ca/video/pieter-verheyde-wine-cellar-hof-van-cleve/ stromectol ivermectin Foodies will drool from first course to last, but “Haute Cuisine,” however tasty, winds up being just a snack. When a movie’s high-stakes moment is whether a cream cheese should be considered dessert, it’s hard not to motion for the check.


Yamacnerdesin


Aras bey benim bir oğlum var yirmi üç yaşında oyuncu olmasını çok istiyorum yardımcı oturmuşum ama çok yakışıklı lütfen bir anne olarak yalvarıyorum sana durdu mehmet gürler lütfeeeeeen

Aras bulut iyiyemli


KADİR AKDUMAN


Lütfen kredi borçlarından dolayı haciz gelecek ödeyemiyorum 2 çocuk babasıyım yuvam dağılacak lütfen sizden yardım bekliyorum manisa'dan kadir akduman.

Esat


Esat calhan

Nosirjon Usmonjonov


Aras bülüt abı ben özbekıstanda geldım senı görmak ıçın abı senı çok ızladım abı senımla görışmak ıstıyorum abı nolur abı yok deme

Ferhat sayılı


Selamın aleyküm abi hayırlı sabahlar diliyorum ben bartıda ilahiyat okuyorum bingölden geldim ve ailem benim okumam için bana yardımcı olabilecek bi durumda değil ben geçinmekte çok zorlanıyorum kyk yurduna da yerleşemedim kaç gündür dışarılarda kalıyorım havalar soğumaya başlayınca çözümü sizde aramak istedim yardımlarınızı bekliyorum No 05313443036

Ferhat sayılı


Selamın aleyküm abi hayırlı sabahlar diliyorum ben bartıda ilahiyat okuyorum bingölden geldim ve ailem benim okumam için bana yardımcı olabilecek bi durumda değil ben geçinmekte çok zorlanıyorum kyk yurduna da yerleşemedim kaç gündür dışarılarda kalıyorım havalar soğumaya başlayınca çözümü sizde aramak istedim yardımlarınızı bekliyorum No 05313443036

Rəsul Mövsümov


Aras abi ben bir senaryo yazıyorum dizi ismi UÇURUM seninle çekmek istiyorum ben kendim Azerbaycan'da yaşıyorum Türkiye'ye gelmek için param yok bana yardım eder misin

Şamsiddin


Merhaba Aras aba

BGINVVDZKGy


Very interesting tale http://tuberating.online porn300 Taking advantage of a lack of legal clarity over gay marriage in New Mexico, a county clerk there began issuing same-sex marriage licenses that have so far been allowed to stand. In Pennsylvania, a county register of wills handed out the licenses to gay and lesbian couples despite a state law banning same-sex marriage, before a judge ordered him to stop.

BGINVVDZKGy


Insufficient funds http://porntuberating.online elephanttube Sales of HIV drug Atripla rose 4 percent to $938.1 million,while sales of an older product, Truvada, rose 3 percent to$807.8 million. Sales of newer HIV drug Complera more thandoubled to $188.7 million, and recently launched Stribild hadsales of $99.4 million for the quarter.

BGINVVDZKGy


Have you got a telephone directory? http://tuberating.online ampland McAuliffe's campaign on Sunday said Clinton will join the Democratic gubernatorial candidate on October 27 for a three-day tour around Virginia. Recent polls have given McAuliffe a lead over his Republican challenger, Ken Cuccinelli, going into the November 5 election.

BGINVVDZKGy


I've been cut off http://tuberating.online pof In response, the left-leaning president helped put togetherlegislation that would require big Internet companies to houselocally gathered data on servers inside Brazil. Otherwise, theywill be barred from doing business in one of the world's fastestgrowing markets for technology and social media.

BGINVVDZKGy


I'd like to send this parcel to http://xnxxrating.online cam4 "The issue with cancer-related fatigue is that it can be a profound fatigue that is not relieved by sleep or rest and that it can significantly impact the ability of people to accomplish the things they are used to doing every day," Barton told Reuters Health by email.

qwe


qwe

Ferit vurrmaz


Abi lütfen benide alın aranıza ben umudumuz var dizisinde oynuyorum abi lütfen

Hasret şahna


Aras seni çok seviyorum lütfen bu numaraya ulaş❤❤❤

Mehmet bozkurt


AbI brawmstars oynumusun?

uvBnkFQyViKX


https://xvideoss.web.fc2.com/

yBPxWAtiDgJ


https://beeg.x.fc2.com/sitemap1.html https://beeg.x.fc2.com/sitemap2.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap1.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap2.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap1.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap2.html

JKaAkFIdRBp


write my essays writemypaper.online

Burak Yıldız


Aras bulut ile görüşmek istiyorum çok büyük hayranıyım nolur arasın aras abi beni

Emre


Size hayranım telefon numaranızı gönderebilir misiniz lütfen

Ahmet atabey


Merhabalar. ARAS BULUT İYNEMLİ’YE kitap imzalatmak istiyorum

GmAoeHAkZemcevgyxHV


px7woc https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx

arasbulut


nnb

mehmet ceylan


biliyorum bu yaptıgım dogru birsey degil ama inanın cok zordayım calısan bı insanım işten cıkarıldım ve suan sokakta kalıyorum bana allah rızası için 2500 lira destek cıkarmısınız pazarda iş kuracam cok zordayım cok

Atila


Selam aras abi Ben aras mohmadi nin arkadaşiyim

Rıdvan özçelik


Aras abim bnim bu dunyada tek istediğim ve tek hayalim olan sadece seni bir kere canli gormek elini opebilmek bna bu duyguyu yasat abim tum turkiye bnim bu hayalime sahit olsun kralll

Rıdvan özçelik


Aras abim bnim bu dunyada tek istediğim ve tek hayalim olan sadece seni bir kere canli gormek elini opebilmek bna bu duyguyu yasat abim tum turkiye bnim bu hayalime sahit olsun kralll

Sedat Çelik


Merhaba ben araş bulut da ve sizinle irtibata geçmek istiyorum mümkün mü acaba

Kasım düşme


Aras abı senden ricamız çukur filmi geri oynasın olmuyor böyle

Arzs
Aras abi bana telefon numaranı gönderir misin


Aras abi bana telefon numaranı gönderir misin


Can Yetimoglu


Merhaba benim adım Can 19 yaşındayım ve almanyadan atıyorum bu mesajı. Benim dünyada çok nadir olan bir cilt rahatsızlığım var adı Epidermolysis Bullosa isterseniz okuya bilirsiniz. Bütün cildimde kolajen 7 denilen madde eksik yani yaralarım var tırnaklarım döküldü, neyse benim çocukluğumdan beri en büyük hayalim aras bulut ıynemli'yi görmek ve onunla tanışmak yada sadece bir fotoğraf çektirmek. Ona her gün ınstagramdan da ulaşmaya çalışıyorum ama olmuyor, ben ölmeden lütfen hayatımda en büyük hayalim onu görmek bir defa Türkiyeye gelince görüşebilsem. Çok büyük sevap işlersiniz lütfen

Faruk Erunler


0 541 638 87 79Sayın abim çok zor durumdayım yardıma ihtiyacım var Allah rızası için bütün filmlerini bütün reklamlarını izliyorum sen değerli bir insansın Allah rızası için bize yardımcı ol gidecek başka kapımız kalmadı herkese mesaj gönderdim dönüş yapan olmadı abim Allah rızası için

Ömer


134985875978 861628265268695 8695958182842718 5515415%45:47;584

servet


Çukur a teşekürler

Yamaç kocovili


Yamaç ara


size hayranimmm


size hayranimmm


size hayranimmm


size hayranimmm


Size hayranim


Size hayranim


Size hayranim


Size hayranim


Size hayranim

Reşit taş


Aras abi bana pubug mobile uc si atarmısın lütfen abi 😔😔😔

Reşit taş


Aras abi bana pubug mobile uc si atarmısın lütfen abi 😔😔😔

fırat öztürk


aras abinin hayranıyım onunla konusmak isterdim

fırat öztürj


aras abinin hayranıyım o nunla konusmak isterdim

firat öztürk


ben aras abinin hayranıyım


Sait dayan


Selam u aleykum aras abi 3 çocuk babasıyım Allah rızası için yardım edin borç batağındayım bankadan kredi çekemiyorum yoksa yardım istemezdim başka çarem kalmadı 200 bin tl borcum var yardım istemediğim hiç yer kalmadı sizden medet diliyorum yemin ederim aylık 3 bin tl maaşımdan yollayacam borcum bitene kadar Allah izin verirse belki daha erken vakitte kapatabilirim de yoksa başka türlü bu borcun altından çıkamam

Şahin Çolak


Sana hayranım aras bulut

fırat öztürk


aras abi nasilsın iyimisin siz nasil oyuncu oldunuz oyunculuk zormu

fırat öztürk


aras abi nasilsın iyimisin siz nasil oyuncu oldunuz oyunculuk zormu

Ahmet


Arasabibenseninhayraninim

Ahmet


Arasabibenseninhayraninim

Nagehan simsek


Sadece aras için senaryo yazdım okurmu ümidim yok hatta okumayacagini biliyorum ama yazarken onun için yazdımHasan Hamdi yurtalan


Hayırlı ramazanlar Aras bey gerçekten ben ve benim çevremdeki arkadaşlar eş-dost bu çukur dizisinin kaldırılmasını istiyoruz piyasada öyle saçma sapan diziler var o diziler kalıyor ve çukur kalkıyor çok öfkeliyiz çok üzgünüz rica ediyoruz bu çukur dizisi bitmesin lütfen sosyal sorumluluk deseniz var dizinin içerisinde abuk sabuk diziler alkmıyor çukur gibi düzgün diziler kalıyor kurtlar vadisi'nde ne eksiği var bu çukur'un kurtlar vadisi 20 yıl sürdü çukur neden 4 sezonda kapanıyor meyve veren ağaç taşlanır yor arkadaşım bu dizi gerçekten çok güzel dizi benim annem dahil böyle diziler sevmiyordu açık söyleyeyim 12 bölüm izledi şu an çukur'u izliyor inanabiliyor musunuz Aras bey lütfen biraz ağırlığınızı koyun gerekirse ay yapımda ilişkinize kesin başka bir yapım şirketi ile devam edin başka bir kanalda devam edin ama bu çukuru devam ettirin lütfen ay yapımı aradım gerekenleri izah ettim demediğim cümle koymadım saçma sapan diziler televizyonlarda oynatılacak çukur gibi dizi kalkacak ne kadar saçma bir şey arka sokaklar çukurdan daha mı iyi 20 senedir oynuyor kurtlar vadisi 20 sene oynadı Allah için söyleyin ya çukur bu kadar kötü mü dizimi tamam rey etik olarak düşebilir her şey dört dörtlük her zaman olacak diye bir kural yok bununla ilgili çalışma yapılır o kadar çok biliyorsa ay yapımı yönetenler yöneticiler buna bir çare bulsun reytingleri niye düşüyorsa sorumlusu oyuncu değil dizi değil bu filmi yöneten şahıslar senaristinden tutun bu diziyi yazarından tutun her hafta bir oyuncuyu öldürüp dizilen çıkartmak la reyting kazanamazsın Aras bey lütfen hayatımda ilk defa böyle bir şey için esaj atıyorum sizden rica ediyorum bir İzmirli olarak İzmir'de çok seviliyorsunuz çok izleniyorsunuz lütfen ağırlığınızı basın ne olur bu dizi bitmesin

Hasan Hamdi yurtalan


Hayırlı ramazanlar Aras bey gerçekten ben ve benim çevremdeki arkadaşlar eş-dost bu çukur dizisinin kaldırılmasını istiyoruz piyasada öyle saçma sapan diziler var o diziler kalıyor ve çukur kalkıyor çok öfkeliyiz çok üzgünüz rica ediyoruz bu çukur dizisi bitmesin lütfen

Beyza PEKTEMEK


Hamdullah pektaş


Aras abe sevdiğim bir insan var onunla barışamıyorum , lutfen bizim bu konuyu sen ancak halledebilirsin , istersen beni araştırabılirsin abe, yanlış anlama beni, yanlis bir insan degilim ben

Hamdullah pektaş


Aras abe sevdiğim bir insan var onunla barışamıyorum , lutfen bizim bu konuyu sen ancak halledebilirsin , istersen beni araştırabılirsin abe, yanlış anlama beni, yanlis bir insan degilim ben

Elçin Ağayev


Aras bulut iynemliyle instagramdan konusmak istiyorum lutfen

Sevinc Abbasova


Lütfən geri dönüş yap Aras abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Seni cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum ❤️❤️❤️❤️😢

Alperen alemdar


Yamaç koca vali seni yakından görmek istiyorum seni ve salihli ali co ve emin ve akın ve celasun karaca selim ide sizleri gormek istiyoruz sizin hayranisiz


Yamaç koca vali seni yakından görmek istiyorum seni ve salihli ali co ve emin ve akın ve celasun karaca selim ide sizleri gormek istiyoruz sizin hayranisiz

Hasan sarıkoç


Oyunculuk konusunda tecrübem yok ama hayallerim var kendime güveniyorum mailden ulaşabilirsiniz telefonumu böyle ajanslarda çok dolandırıcılık olduğu için veremiyorum iyi günler dilerim

Hasan sarıkoç


Oyunculuk konusunda tecrübem yok ama hayallerim var kendime güveniyorum

Ali Demirci


Aras abi seni o kadar çok seviyorum ki anlayamazsın bi kere nasip olsada seni görebilsem sana ulaşabilmek için her yolu deniyorum ama olmuyo bi türlü

Kerim abdyrahmanow


Nolur bu numarayi ararmisin ben senin hayranının çukurda çok iyi oynuyorum ben 14 yaşındayım senile konuşmak istiyorum lütfen bu numarayi Ariya bilirmisin


Abi ben s nin çok seviyorum çukuru bitirdiğiniz için çok üzüldüm ama şı var aras bulu iynemli çukur da bitti diye kalbimizde pitmedi😔


Slm

Vivyan Kassem


Lütfen lütfen cevap verin❤️🙂

Vivyan Kassem


Merhaba aras Seni çok seviyorum ve sana çok hayranım❤️😍

Vivyan Kassem


Merhaba aras Seni çok seviyorum ve sana çok hayranım❤️😍


Melek korkmaz


Seni çok seviyorum Aras abi


Mustafa gökşat ağaoğlu


Merhaba ben aras bulut beyin hayranı mustafa gökşat ağaoğlu aras beyle sohbet etmek

Mustafa yılmaz


G.antep taxsici EFSANE

Deniz demir


Eğer bana ulaşmak istiyosan telagramdan ulaş sen hiçbir kadını kullanıp atamassin

Deniz demir


Ben senin en büyük hayraninim belki bunda altı sene onceyi hatirliyosundur 💔💘


Hasan Göze


Merhabalar İsmim Hasan Göze 28 Mart Pazar günü 18.Yaşıma giriyorum Doğum Günüm benim için çok önemli Ve Aras Abimin Benim İçin Çok Önemli Bir yeri var hayatımda 28 Mart günü Bana Bir Doğum günü videosu çekip yollarsa Dünyalar benim olur Bununla ilgili Geri Dönüş yaparsanız Çok Ama Çok Mutlu olurum Fiyat Sorun Değil Gerçekten Ama benim İçin Çok Önemli Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum İyi Günler Diliyorum.

Figen kocatepe


Face de aras adina bieisi insanlara yaziyor görüntülü aradiginda aras cikiyor acaba dalgami geciliyor yoksagercekten kendisimi


Yama abi


Aras abi selamun aleykum valla abi senin cok ama cok buyuk fanatinim.Abi ben Turkmenistanliyim yakinda Turkiyeye lisede okumak icin varicam mutlaka gorusmek istiyorum.Saygilar

Aras bulut


Sabri tek


Abim seninle konuşmama lazım dizi iyin başvuru yapmak istiyorum oyuncu olmak en büyük hayaleim

Toqa Ehab Youssef


Lütfen 💔🙏🏻

Elşad Hakverdi


Merhaba ben menajerim Iynemli aras bulut menajeriyle gorusmek istiyorum

Cafer gören


Arap uyuk


Meraba aras bulut

Arap uyuk


Meraba aras bulut

Arap uyuk


Meraba aras bulut

Muhammadzohir


Salamaleyku ban uzbek ban turkçe yaxwi bilmeyorom ama sizi ço'k seviyorum sizi asheddi muxlisiz ban çukur yene bölummi kutyepmen siz belan taniwmak isteyorum


Senil123


Nedim tatlısu


Slm

Azracengiz


Ara

Yusifbulduk


Aras abi bana telefon yolaua bilin mi

NODIR


Gòrishmak istiyorum

Mevlüt arıcı


Acilen bana dönermişsiniz


Lan şu numaranı versene

Ömer Çetintaş


Aras bulut iynemli abiyi görmek istiyorum lütfen hayalimi gerçektir mısınız

deniz


ka


Metin Kaya


Merhaba Aras beyley bir kere olsa telf gorusebilirim acil bişey konusacam

Aras bulut iynemli


salom


salom


Ecrin yeliz


Aras abi lutfen beni engeleme

Mevlüt arıcı


Aras bey reklam için görüşmek isdiyoruz

Adnan sezen


Aras abi bana ulaşirmisiniz lütfen

Adnan sezen


Aras abi bana ulaşirmisiniz lütfen

aras mohamdi


Aras abi seni çok seviyorum her pazartesi size bakiyorum ayle ve arkadaş lara selam karfeşimin akin abi selami var seni seviyoruz ve ben de her çukurun muzic var seni seviyoruz

aras mohamdi


Selam aras abi ben seni çok seviyorum aylene selam lar sizi sviyoruz


Selam aras abi ben aras mohamdi ben tebriz den sizi izliyorum sizi sevioruz ailejek kardeşim akin abi ni ben se seni 😘😘


Selam ben aras mohamdi seni çuk sevioruz tebriz den

elif tunç


merhaba ben aras abinin çok büyük hayranıyım 13 yaşındayım çukuru yamaçı çok seviyorum sizinle görüşmek istiyorum bu en büyük hayalim sizi çok seviyorum lütfen bana dönüş yapın

Aşkın Azra TABUR


Yamaç abi beni allah rızası icin ara

Aşkın Azra TABUR


Yamaç abi beni ararmısın seni dövmelerine izin vermem


Emre can


Meraba

Mevlüt arıcı


Aras bulut reklam icin görüşmek isdiyorum

Ferhat kuzu


Aras abi bana ulaşabilir misin sizi görmek istiyorum ama nasip olmuyor denizliden selamlar sevgiler 😊😊

ıpıtıs


kaç kağıt lan bu olan

Adem Akgün


Abi bana yardımcı olun

selim


selam ban selim ban sizin buyuk hayraninizim ban turkmenistanliyim

Ömer Çetintaş


Aras abi seni gerçekten çok görmek istiyorum

Hasimbudak


Merhaba ben aras bulut ignemli yillardir seviyorum arka sokaklardan tutun oyle bir gecer ki zamana maral a icerde cukur sinema filmleri olsun cok severim kendisini kisiligini ve benim yazmis oldugum bir kitabim var hediye etmek istiyorum her yerden ulasmaya calisiylrum ama ulasamiyorum umarim ulasa bilirim bir gun

Hasimbudak


Merhaba ben aras bulut ignemli yillardir seviyorum arka sokaklardan tutun oyle bir gecer ki zamana maral a icerde cukur sinema filmleri olsun cok severim kendisini kisiligini ve benim yazmis oldugum bir kitabim var hediye etmek istiyorum her yerden ulasmaya calisiylrum ama ulasamiyorum umarim ulasa bilirim bir gun

İlayda sağlam


2 ocak benim doğum günüm bana doğum günğ hediyesş olarak video atar mıısn hayranınım senin benn

Berat Öztürk


Merhaba, Ben Balıkesir Üniversitesi öğrencisiyim. Aynı zamanda Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu(EBİTET) ünlü daveti ve eğlence koordinatörlüğünde görev yapmaktayım. Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu (EBİTET) Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuş bir topluluk olup tüm üniversite çapında faaliyet göstermektedir. 1996 yılında kurulan topluluğumuz üniversitemizin de en aktif topluluklarından biridir. Yapmış olduğumuz projeler arasında Sektör Günleri ICEO, Kampüste Ünlü Var, Teknik Geziler, Eğitimler, Eğlenceler, Ebitet Dergi gibi birçok proje yer almaktadır. Sizinle her sene düzenlediğimiz KAMPÜSTE ÜNLÜ VAR organizasyonumuz hakkında görüşmek istedim. Covid-19 salgını nedeniyle topluluk olarak etkinliklerimizi sosyal medya üzerine taşımak zorunda kaldık. Evlerde kaldığımız bu dönemde günlerimizi daha iyi değerlendirebilmek ve daha çok kişiye ulaşabilmek adına KAMPÜSTE ÜNLÜ VAR organizasyonumuzu da sosyal medya üzerinden devam ettirmeyi planlıyoruz. Aras Bulut İynemli Bey’in hayata dair görüşlerini almayı, keyifli bir söyleşi gerçekleştirmeyi istiyoruz ve bu organizasyonumuzda Aras Bulut İynemli Bey’i aramızda görmeyi çok isteriz. Olumlu veya olumsuz dönüşlerinizi bekliyor olacağız. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla. Berat Öztürk

Mesut Utaş


Öncelikle merhaba ben Mesut umarım herhangi bir rahatsızlık vermedim şimdi kendime ait proje fikirlerim var fakat bunları gündeme getiremedim üstelik maddi imkanlar elverişli olmadığı için mecburen başka yollar aramaya başladım ve son olarak da proje fikirlerimi satmak kararı aldım patenti ve tescilletme durumum olmadığı için yazmaktan sadece başka yol kalmıyor. Bu yüzden bu konuyla alakalı yol gösterecek kimseler varmı yardımcı olabilecek misiniz tabi sizin için de herhangi bir sakıncası yoksa ☺️🙄

dicle turga


Telefon numarasını verin 2020

İsmail çanak


Özür dileyerek başlamak istiyorum şimdiki Türkiye şartlarında bu tür dizi ler çekerek kendi fikrim şimdiki gençleri yanlış yöne çekiyorsunuz.Umarim bu mesajımdan sonra değişir bı ara buluşursak anlatırım


Ömer Çetintaş


Aras abi Ben seni gerçekten çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir misin

Ömer Çetintaş


Aras abi seni gerçekten çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir misin

Ömer Çetintaş


Aras abi seni gerçekten çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir misin

Ömer Çetintaş


Aras bulut iynemli abiyi çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir mısınız

Ömer Çetintaş


Çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir mısınız

Ömer Çetintaş


Çok görmek istiyorum lütfen hayalimi gerçektir mısınız

Ömer Çetintaş


Aras bulut iynemli abiyi çok görmek istiyorum nolur hayalimi gerçektir mısınız

Ömer


Oooo kral

Ayşenur Yıldız


Aras abii seni çok ama çok seviyorum ben diyarbakırlıyım olurda inşallah bir gün tanışabiliriz amiiiin çukurunda siki takipçisiyim ha bu arada seninle bir ortak özelliğimiz var ikimiz de aynı gün doğmuşuz 25 ağustos ben 2006 sen 1990


araz


mən Araz Azərbaycanliyam mənə zəhmət olmasa yaz instagram arazesgerovhdd

Muhammedalialican


Aras bulut iynemi senin büyük bir hayranınım lütfen beni kırmayıp beni arar mısın


Duygu çetin


Seni çok seviyorum umarım görürsün :)

Adnan Aslan


Aras bey merhaba ben sizin dizilerini severek izliyom ben ankarada yaşıyorum yüzde 45 özürlüyüm evim kira 5nufusum var piskolicik hastası pipolar bozukluğu şifozen bozukluğu hastasıyım ev alacaktı dolandırıcı duzana düştüm 85 Bin dolandırıldım yuvam dagılma noktasına geldi 3çocum var ortada kalacaklar Allah rızası için yardımcı olursanız cennetin kapısında açarsınız azda olsa biraz radımcı olursanız sevinirim arasanız sevinirim

Adnan Aslan


Aras bey merhaba ben sizin dizilerini severek izliyom ben ankarada yaşıyorum yüzde 45 özürlüyüm evim kira 5nufusum var piskolicik hastası pipolar bozukluğu şifozen bozukluğu hastasıyım ev alacaktı dolandırıcı duzana düştüm 85 Bin dolandırıldım yuvam dagılma noktasına geldi 3çocum var ortada kalacaklar Allah rızası için yardımcı olursanız cennetin kapısında açarsınız azda olsa biraz radımcı olursanız sevinirim arasanız sevinirim

Abdulkadir akça


Seni çok seviyorum abi dizilerde de iyisin abi

Feyzullah zoroğlu


Aras abi selamun aleyküm çukurda senin hayranınım helal olsun çok güzel rol yapıyon ama çukurda senin vurulman ondan sonra erdenetlere yenilmeniz olmadı be abi hiç kaçırmıyom filmi bide izlerken sinir stres yapıyorum Bian önce Çukur toparlansın o yeni gelen kızla o çocuğada ayrı ayar oldum eski mutlu ve güçlü haline dönmesi dileğiyle saygılar 😡sevgiler bütün Çukur ailesine 😡


Seni seviyorum aras abim


Seni seviyorum aras abim

Yavuzcan özeltin


Abi bana ülaş lütfen

Metin mercan


Merhaba ben metin mercan oyunculuk eğitimi almaktayım ayrıca tiyatroda. ben dizilerde oyuncu olmak istiyom sizin mesajınızı lütfen bekliyom hoşçakalın...


Azra semli


Azra semli


Azra semli


B


Cddghhfdfhrr


Atim kusura bakmayın bunusilin

Azra sayli


Lütfen telefon numaranizi alabilirmiyim

tayip sartak


aras abi ben oyuncu olmak istiyorum ama olamıyaorum bana yardımcı ola bilirmsin abi lütfen ya

Okan Ataseven


Merhaba iyi günler. Ben oyuncu olmak istiyorum. Hayatında bana acısıyla tatlısıyla öğrettiği cok şey var. Bu yüzden keşfedilmek istiyorum.

Burak


Aras mereba ben sen ile konuşmok istiyorüm.

Afag


Aras abi seni cok seviyorum inşAllah gprusun instagramdan sana fan hesabi acmişdim lutfen takib et yalvaroyorum sana♥️♥️♥️♥️♥️

Kadir Sarrac


Meraba abi ben kadir Sarraç seni çok seviyorum abi dizin çok güzel yamaç abi yani Aras abi helal olsun♥️

Nuriyeucar


Seni severek izliyoruz amabiliyorsun virusten dolayı dukkanimi kapatmak zorunda kaldım yardımlarını bekliyorum geri ödeme şartıyla borç istiyorum

Yusuf konyalı


Abi seninle tanışmak istiyorum lutfen yaz cok seviyorum seni

Merve ALBAY


Şuan bu mesajın kime gidiceğini bilmiyorum. Ama Aras Bulut İYNEMLİ'ye önemli bir sorum var

Abdullah Öz


Aras Bulut İynemli Konya Ereğli den yazıyorum sizinle tanışmak istiyorum. Lütfen hayalimi gerçekleştirin

Şahin aslan


Aras abi seninle iletişime geçmeliyim abi neolursun allah rızası için kardeşini kırmasan abi

Emirhan Aktürk


Aras abi sizle iletişime geçmem lazm bi kaç fikir almam gerekiyor nasıl ulaşcağmı da bilmyrm yardımına ihtiyacım var inşallah görürsn

Muammer tüncer


Araş bulut iynemli'nin büyük bir kitlesi var ve aras abi kendi hayatını fazla göstermiyor.bende bunun için aras abinin hayatını kitap haline getirmek istiyorum aras abi ile iletişime geçip yazmak istiyorum. Lütfen telefondan ulaşın

EDA NUR


Dügünümüz var eşim çukuru ve yamaç koçovalıyı çok seviyor dügünümüze gelir mi

Emre kaya


Ben azerbaycandan emre istanbulda otryorum aras beyle sadece 5 dk konuşmak isdyorum bi derdim var yok para falan hayatda öle bir asla olamaz çok şükür elim ayam yerinde çalışyorum sadece derdimi anlatmak isdyorum hepsi bu çok ünlü oldu için inşallah bizim gibi garibanıda kabul eder 5 dk lına inşallah 😊 4 gözle bekyorum

Emre kaya


Ben azerbaycandan emre istanbulda otryorum aras beyle sadece 5 dk konuşmak isdyorum bi derdim var yok para falan hayatda öle bir asla olamaz çok şükür elim ayam yerinde çalışyorum sadece derdimi anlatmak isdyorum hepsi bu çok ünlü oldu için inşallah bizim gibi garibanıda kabul eder 5 dk lına inşallah 😊 4 gözle bekyorum

Ayper burcu


yamac sikerin seni lan amina koyuyum siktigim evladi

Mehmet


Abilerin gülü yeni açtığımız mekanımızda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız adım Mehmet abi taksimdeyim güzel bir oyuncusun ekibinide bekleriz senden ricam bana sadece dönüş yapmam şimdiden teşekkür ederiz

Shakhina


Seni seviyorum adam

Nefize bahtiyarova


Aras Bulut cok görmek istiyroummAras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım


Aras bulutu çok seviyorum onun hayranıyım

Yiğit


Cavidan Qasımlı


Merhaba nasilsiniz Aras bey. Ben Azərbaycanlıyım bakü'de yaşıyorum çocukluk hayalim oyuncu olmak 20 yasindayim sizi çok seviyorum tüm filmlerinize bakdim guzel performans sergiliyorsunuz ailecek bakiyoruz sizi tebrik ederim .

kardelen Işık


Aras Bulut Heryesim seni görmek istiyroumm

kardelen Işık


Aras Bulut Heryesim seni görmek istiyroumm

Aysun belik


Merhabalar. Ben Aysun Belik . Sevgilim , sizin çok büyük bi hayranınız olduğu için doğum gününde ona sürpriz yapıp mutlu etmek istediğim için size ulaşmak için bir çok yolu deniyorum. Umarım mesajım tarafınıza iletilir .Doğum gününde sürpriz olarak partisine gelmenizi çok isterdim fakat yoğun olduğunuzu biliyorum. Sizden sadece küçücük bir ricada bulunuyorum lütfen en azından 5 ocakta onu bir kez olsun arar misiniz. Askere gitmeden hem güzel bir hediye hem de güzel bir sürpriz olmanızı istiyorum ona. umarım mesajımı görür ve küçük dileğimi yerine getirebilirsiniz. Teşekkürler..

Mesut Göncü


Ben evli ve 1 kız babasiyim çok zor durumdayım yardım edin. 15000 TL Kredi borcum var. Ödeyemiyor um .Hic bir gelirim yok kredi kartı borcum var kızıma bez mama süt alacak param yok çünkü işsizim paraya ihtiyacım var.yardim ederseniz çok sevinirim.ziraat Bankası IBAN no TR970001000162642711305003 Allah Rızası için nolur yardım edin

Serkan Güngör


Iyi günler, biz Almanya'da bulunan Bielefeld Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren bir öğrenci gurubuyuz. Aras beyi bir söyleşi için üniversitemize davet etmek istiyoruz. Böyle bir programa aras beyi gelirler mi. Ve fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz? iyi günler

İbrahim əhədzadə


Aras bulut iynemlinin telefon numarasi kac

İbrahim əhədzadə


Aras bulut iynemliye ulasmak istiyorum

Etiketler: Aras Bulut İynemli İletişim Aras Bulut İynemli Menajer Aras Bulut İynemli Menajeri Aras Bulut İynemli Menajeri Aras Bulut İynemli Menejerlik Aras Bulut İynemli menajerlik Aras Bulut Telefon Aras Bulut İynemlinin Telefonu Aras Bulut İynemli resmi site Aras Bulut İynemli resmi manejer Aras Bulut İynemli resmi menajeri Aras Bulut İynemli resmi menejerlik aras bulut iynemli telefon numarası aras bulut 7. Koğuştaki mucizeden kaç para aldı aras bulut kaç para kazandı aras bulut iynemli nereli Aras Bulut 7.Koğuş 7. Koğuş gişe rakamları 7. Koğuçtaki mucize rakamlar 7. Koğuştaki mucizeyi kaç kişi izledi 7. Koğuştaki mucize gişe rakamları Aras Bulut İynemli kaşe fiyatı Aras Bulut İynemli kaşe fiyatları Aras Bulut İynemli reklam fiyatları Aras Bulut İynemli reklam ücretleri Aras Bulut İynemli imza kaşesi aras Bulut İynemli reklam fiyatları Aras Bulut İynemli Yamaç Koçavalı Aras Bulut İynemli Çukur Çukur Dizisi Aras Bulut İynemli Aras Bulut İynemli Sevgilisi