35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Funda Arar 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

İlk öğrenimini Ankara Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulu'nda, orta ve lise öğrenimini Muğla ve Adapazarı'nda tamamlayan Arar, 1996 yılı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunudur. Eğitiminin ardından iki yıl boyunca müzik öğretmenliği ve sahne çalışması yapan sanatçı[1] Febyo Taşel ile evlidir. Evlilik günü için 28 Haziran ve 29 Haziran tarihileri arasında İstanbul'da yapılan Nato Zirvesi'ni[2] seçtiğini belirten Arar, "Farklı bir tarihte evlenmeyi düşünüyorduk ama fazla duyulmasın diye bugünü seçtik" demiştir.[3] Arar, bir röportajında eşi Taşel için, "O benim ne istediğimi çok iyi biliyor, ben de onun ne beklediğini biliyorum. Ama biz çalışırken aramızda sevgili ya da karı-koca ilişkisi olmuyor" demiştir.[4] 9 Temmuz'da Aras adını verdiği bir oğlu olmuştur.[5]

Yaklaşık bir buçuk yıl albüm çalışmalarını sürdüren Funda Arar, ilk albümü "Sevgilerde"'yi TMC etiketiyle 11 Şubat 2000'de çıkardı. Albümde ağırlıklı olarak müzisyen Yücel Arzen ile çalışan sanatçı çıkış şarkısı olarak seslendirdiği Necip Fazıl Kısakürek'in şiiri olan Kaldırımlar'ı seçmiştir. Arar'ın ilk klibi de bu şarkıya Hakan Yonat yönetmenliğinde çekilmiştir. Albümde, bestelenen şiirlerden olan Kaldırımlar'ın yanı sıra Behçet Necatigil'den "Sevgilerde", Gülsüm Cengiz'den "Yağmur", Şeyda Kılınç'tan ise "Ay Doğmadan Gel" şiirleri de yer almaktadır. Funda Arar 'Kaldırımlar' 'dan sonra sırasıyla Aysel ve sözü ile bestesi Yücel Arzen'e ait olan 'Sonu Yok Bu Aşkın' adlı şarkılarını kliplendirmiştir. 2000 senesinde sanatçı dönemin popüler dizilerinden olan Ruhsar'da konuk oyuncu olarak rol almıştır. Dizide 'Sevgilerde' albümünden 'Ah Oğlan' adlı şarkı ön plana çıkarılmıştır.

İlk albümünün ardından Funda Arar, çalıştığı müzik şirketi TMC'nin diğer bir sanatçısı olan Kıraç ile 14 Şubat 2001 yılında Sevgiliye adında bir düet albümü çıkarmışlardır. Albüme adını veren şarkıda düet yapan iki sanatçı, bu şarkıyı da kliplendirmişlerdir. Albümde Funda Arar tarafından solo olarak yorumlanan söz ile müziği kendisine ait "Seni Düşünürüm" şarkısı da daha sonra kliplenmiştir. Sanatçı Magazin Gazetecileri Derneği'nden 2002 yılında ise Kıraç ile birlikte yaptığı Sevgiliye albümü ile "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü almıştır.

Funda Arar 2002 yılında ikinci solo albümü Alagül'ü çıkarmıştır. Albüme adını veren Alagül şarkısı çıkış şarkısı olarak düşünülmüş ve klibi "Hakan Yonat" tarafından çekilmiştir. Albümde bulunan, Erkin Koray yorumu ile bilinen Arapsaçı şarkısının Febyo Taşel tarafından yapılan yeni düzenlemesiyle Türk pop müziğinde bilinirliğini arttırmıştır. Arapsaçı da dahil olmak üzere toplamda beş şarkının kliplendiği albüm aynı zamanda sanatçının kendi bestelerine en çok yer verdiği albümü olmuştur.

2003 yılının Ekim ayında çıkartmış olduğu üçüncü solo albümü "Sevda Yanığı" ile aynı ismi taşıyan Sevda Yanığı adlı şarkıya albümün ilk klibini çektikten sonra altı şarkısını daha kliplendirmiştir. Albümünde Fikret Kızılok yorumuyla bilinen, Ahmed Arif'e ait "Haberin Var mı" adlı parçayı tekrar yorumlayan Arar, Sevda Yanığı albümü ile 31. Hürriyet Gazetesi Altın Kelebek Yarışmasında En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazanmıştır.

Arar, 2 yıl aradan sonra 3 Mart 2006 tarihinde Son Dans adlı albümünü çıkartmış ve albümün ilk parçası olan Karartma Günleri çıkış şarkısı ve albümün ilk klibi olmuştur. Sanatçı, geçmişte Bergen'in seslendirdiği Benim İçin Üzülme adlı şarkıyı yeniden yorumlayarak albümde yer vermiştir. Toplamda altı şarkının kliplendirildiği albüm yıl içinde en çok satan ilk 10 albüm arasına girmiştir ve Mü-yap tarafından Platin Ödülü verilmiştir.[6]
Arar, 2009 yılında bir televizyon programında konuk.

2006 - 2007 yıllarında Arar, aynı müzik şirketinde çalıştığı için beraber bir düet albüm çıkardığı, çeşitli konserler verdiği sanatçıKıraç ile yeniden bir ortak proje gerçekleştirmiştir. Gölgeler adlı televizyon programında iki sanatçı müzik tarihinde kalıcı eserler bırakmış olan sanatçıların şarkılarını seslendirmişlerdir. Program, TRT 1 kanalında başlamış ve sonra Show TV'de devam etmiştir.

Funda Arar, popüler müziğin yanı sıra eğitimini de gördüğü Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan bir albüm de yapmak istediğini belirtmiştir ve 2008 yılında Rüya'yı çıkarmıştır.[7] Sanatçı, 2008 yılında Aile İçi ve Kadına Şiddet 'e tepki göstermek ve önlenmesine dikkat çekmek amacıyla 13 kadın sanatçıdan oluşan Güldünya Şarkıları albümünde yer almıştır. Bu albümde Arar, Zuhal Olcay'ın seslendirdiği Dünden Sonra Yarından Önce adlı şarkıyı yorumlamış, Olcay ise Funda Arar'ın Sevda Yanığı albümünde bulunan Neyse adlı şarkıyı seslendirmiştir.[8]

Funda Arar İletişim 

Sanatçı, 6 Mart 2009 tarihinde Zamanın Eli adlı albümünü çıkarmıştır. Funda Arar, bu albümünden dört şarkısını kliplendirmiş ve her albümünde olduğu bir cover şarkıya da yer vermiş, daha önce Zerrin Özer'in seslendirdiği Ateş Düştüğü Yeri Yakar adlı şarkıyı Febyo Taşel düzenlemesiyle yorumlamıştır. Sanatçının en çok satan albümlerinden biri olan Zamanın Eli ile Funda Arar birçok ödüle layık görülmüştür. Albümde bulunan Yak Gel adlı şarkı Dijital Ortamda En Çok İndirilen Şarkı olmuştur. Albüm konserlerini ise Türkiye genelinde Söz-Müzik Funda Arar adını verdiği turneyle gerçekleştirmiştir.

Funda Arar, Aşkın Masum Çocukları adlı albümünü 10 Şubat 2011 tarihinde yayınlamıştır. Arar, bu albümünde de Nazım Hikmet'in şiiri olan ve daha sonra Cem Karaca tarafından bestelenen Herkes Gibisin adlı eseri yorumlamıştır. Albümde yer alan "Sevdiklerim" adlı şarkının söz ve müziği de sanatçıya aittir. Aşkın Masum çocukları yılın en çok satan ilk beş albümü içine girmeyi başaran bir satış gerçekleştirmiştir.[9] Albüm konserlerinin yanı sıra konsept konserlerle de sevenleriyle buluşmuştur. İstanbul Kuruçeşme Arena ve Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği proje konserlerinde Türk müziğinde klasikleşmiş şarkılarla repertuar oluşturmuştur.[10]

Funda Arar, Aşkın Masum Çocukları albümünden sonra çok ara vermeden diğer stüdyo albümü olan Sessiz Sinema'yı 2 Mayıs 2012 tarihinde Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlamıştır. Bu albümde sanatçı, müzisyen eşi Febyo Taşel başta olmak üzere Yıldız Tilbe, Niran Ünsal, Onur Baştürk gibi isimlerle çalışmıştır.

Ø      Funda Arar İletişim,  Funda Arar İletişim Bilgileri,  Funda Arar Menajer,  Funda Arar Menajeri,  Funda Arar Menajerlik,  Funda Arar Resmi Menajerlik,  Funda Arar Menajeri kim,  Funda Arar konser fiyatı,  Funda Arar konser ücreti,  Funda Arar konser kaşesi,  Funda Arar konser bedeli,  Funda Arar sahne fiyatı,  Funda Arar sahne ücreti,  Funda Arar sahne bedeli,  Funda Arar sahne kaşesi,  Funda Arar telefon numarası, Funda Arar’a  nasıl ulaşırım,

 TnqnRMdwWDA


How much does the job pay? http://www.unids.co.kr/%EC%83%81%ED%92%88/ds-522/ stromectol ivermectin “Just not second-guessing myself,” Smith said of his mentality. “Not going out there and overthinking things. Just going out there and playing. And if you make a decision, live with it. I just think I needed to adjust my mentality. Coming into this game, I made it my duty to not put us in harm’s way. To not have stupid penalties, turnovers or anything that can jeopardize (the team).”

TnqnRMdwWDA


What qualifications have you got? http://www.motioneering.nl/sleepboothylke/uncategorized/hello-world/ stromectol ivermectin The Cambodia National Rescue Party (CNRP) led by formerfinance minister Sam Rainsy says it won the election and itboycotted the opening of parliament this week, leaving Hun Sento be reappointed prime minister by lawmakers from his CambodianPeople's Party (CPP).

TnqnRMdwWDA


I love the theatre http://somogyim.hu/2021/04/13/elso-vita-blog/ stromectol ivermectin In northern Iraq, where insurgents have a foothold, al Qaeda gave the Sahwa an ultimatum that expired this week on the first day of Eid al-Adha, the Muslim Feast of Sacrifice, to repent and swear allegiance to the Islamic State of Iraq or face death.

TnqnRMdwWDA


I'm in a band http://www.cyprien.fr/index.php/2008/05/29/431-nameless/ stromectol ivermectin In addition, the amount of information that XKeyscore searches and stores is massive. During a 30-day period in 2012, it collected and stored about 41 billion total records, one slide document asserts. That is a testament to the NSA’s growing capability to collect data, leading to the need for a huge new data storage facility in Bluffdale, Utah, which should begin operations this fall.

TnqnRMdwWDA


I'm happy very good site http://www.isispharma.com.pa/post/Como-tratar-los-puntos-negros stromectol ivermectin Automatic Renewal Program: Your subscription will continue without interruption for as long as you wish, unless you instruct us otherwise. Your subscription will automatically renew at the end of the term unless you authorize cancellation. Each year, you'll receive a notice and you authorize that your credit/debit card will be charged the annual subscription rate(s). You may cancel at any time during your subscription and receive a full refund on all unsent issues. If your credit/debit card or other billing method can not be charged, we will bill you directly instead.

uKixpGNSCVyiNL


I came here to study http://blog.isi-dps.ac.id/wayanleoika/tugas-1arti-dan-makna-kajian-sumber-pendidikan-tugas2-arjuna-wiwaha-tugas-3-cangkok-gambang stromectol ivermectin Long experienced in such events, the FA braces itself in late May, early June for the headline heat. These included the Dentist’s Chair drinking pictures before Euro 96. Terry Venables used the furore to bond the players closer together: "collective responsibility" through the storm. As history shows: England reached the semi-finals.

uKixpGNSCVyiNL


Where do you live? http://tvafricaghana.com/content/atumpan stromectol ivermectin NORTON — For a guy who probably wouldn’t be in Boston if circumstances were different, Sergio Garcia is playing like he’s enjoying his time in the Northeast. Garcia shined early on the seemingly tame fairways of TPC Boston for the second straight day as he fired a 7-under-par 64 to grab a 1-shot lead on Roberto Castro and Henrik Stenson at the midway point of the Deutsche Bank Championship yesterday.

uKixpGNSCVyiNL


What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? http://forestermontessori.edu.mx/order-in-elementary-children-workshop-2/ stromectol ivermectin Dennard was reportedly pulled over around 2 a.m. after officers observed him straddling a lane. He was arrested on suspicion of driving under the influence as well as a driving infraction. According to the station, he refused a chemical test at the scene.

uKixpGNSCVyiNL


Looking for work http://diamondexchangeindia.com/2021/07/30/how-to-make-world777-agent-id-in-hindi/ stromectol ivermectin Analysts have identified at least 11 targets inside South Korea, including thinktanks such as the Sejong Institute, the Korea Institute for Defence Analyses and supporters of Korean unification. It is also believed that the computers of Seoul's ministry of unification and the shipping giant Hyundai Merchant Marine were targeted by hackers.

uKixpGNSCVyiNL


Where did you go to university? http://mvjaqsl.cluster029.hosting.ovh.net/product/children-decorated-shoes/ stromectol ivermectin And so the pressure was on the manager over the final couple of innings. There was no more Mariano Rivera to turn to, not after Rivera had declared his season over earlier in the day, explaining that he had been bothered by pain in his forearm in recent outings.

FqurUquohYmsERB


I'd like to send this parcel to http://kun.ciao.jp/cgi/s1_bbs/s1_bbs.cgi stromectol ivermectin The air brakes on the runaway oil train that devastated a Quebec town early Saturday had been disabled by firefighters who were called to extinguish a blaze aboard one of the locomotives 90 minutes before the disaster, the head of the railway said Monday.

FqurUquohYmsERB


I'd like to send this to http://confesercentiemiliaromagna.it/index.php/component/k2/item/13 stromectol ivermectin The company announced the new curved phone a day after U.S. President Barack Obama decided not to veto a ban won by Apple in a patent-infringement dispute. The South Korean company asked Obama to overturn the ban ordered by the U.S. International Trade Commission on public policy grounds, the same relief the president gave Apple in August from an order barring imports of the iPhone 4S.

FqurUquohYmsERB


I'd like to take the job http://rjw.adam.ne.jp/rjw/note/note.cgi stromectol ivermectin Judges are expected to investigate whether these incidents form the pattern of a criminal organization. According to court officials, this would not lead to a direct ban of the party but raise penalties on those who instigated and perpetrated them.

RPbsoUnOmapEkcYs


Would you like a receipt? http://freestanding.kr/portfolio-item/ruan/ stromectol ivermectin "The government's trend toward unwarranted secrecy thatconceals practices of doubtful constitutionality needs to stop,"Jeffrey Mittman, executive director of the Missouri unit of theACLU, said in a statement.

RPbsoUnOmapEkcYs


One moment, please http://www.futuraimoveisata.com.br/blog/post/texturas/6/ stromectol ivermectin Other states have balked at setting up so-called health-care exchanges, through which the uninsured will be able to buy private coverage at more affordable premiums. Missouri went so far as to pass a law — ratified by referendum — that bars state officials from cooperating with Obamacare at all, even if that means refusing to help confused citizens navigate the complexities.

RPbsoUnOmapEkcYs


Will I have to work on Saturdays? http://nbizware.com/admin/gw/SiteAdd.html?MNG_ID=M000092 stromectol ivermectin Prosecutors have asked the judge assigned to the Hernandez case, Susan Garsh, to recuse herself, saying she and the lead prosecutor, William McCauley, have a “well-known and publicly documented history of antagonism” stemming from a 2010 murder trial he argued before her.

RPbsoUnOmapEkcYs


When can you start? http://www.luxurybs.dk/product/gyldent-loeftende-ansigt-toer-olie-med-partikler-af-24k-guld/ stromectol ivermectin "This study clearly suggests there is an increased risk, but because of the type of the study we cannot say there is a casual relationship," said Zheng, who has studied the effects of benzene exposures but wasn't involved in the new research.

RPbsoUnOmapEkcYs


I'd like to cancel this standing order http://www.kiansacity.go.th/html/question.asp?ID=1025 stromectol ivermectin Regulations of Chinese and foreign banks will also be eased,said Liao Min, head of the Shanghai branch of the China BankingRegulatory Commission (CBRC), adding the CBRC will adjustloan-to-deposit ratios and other regulatory requirements forbanks in the zone.

eLUjEfye


Looking for a job http://palgong.com/board/board.asp?reg_no=17&board_type=qna&page_type=view stromectol ivermectin The Observatory reported clashes overnight in several districts of the city and said rebels from the al Qaeda-linked Nusra Front executed 10 soldiers they captured in the Rashidiyah district, where Jama'a was killed on Thursday.

uzRsDSoXpvtUbA


https://xvideoss.web.fc2.com/

LjDWkOhFcRrkhurrmOV


https://beeg.x.fc2.com/sitemap1.html https://beeg.x.fc2.com/sitemap2.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap1.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap2.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap1.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap2.html

WNyPpOQmtbujj


write my essays writemypaper.online

zBVdspDrLwpRppQISx


KGFLHI https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx