35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

İrem Derici 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunudur. O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır.

İlk teklisini Kasım 2012'de çıkarmıştır. " Bensiz Yapamazsın " isimli single çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır.Bensiz Yapamazsın'ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar'a aittir.Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir.

Mayıs 2013'de 2.teklisi " Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı "nı piyasaya çıkartmıştır.Sözü ve müziği Sezen Aksu 'ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır.

Aynı yıl Eylül ayında "İki" adlı bir maxi single çıkartmıştır. Bu maxi single'dan önce İlk klip sözü ve müziği Hüseyin Boncuk 'a ait olan " Sevgi Olsun Taştan Olsun " isimli şarkıya çekilmiştir. Büyük kitle yaratan klip, Müyap kanalında 18 Milyon tıklanmıştır. Maxi single'ın 2.klibi " Zorun Ne Sevgilim "e gelmiştir.

Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen"i coverlamıştır.

İrem Derici İletişim 

15 Nisan 2014'de son teklisi " Kalbimin Tek Sahibine " piyasaya çıkmıştır. Çıktığı andan itibaren dijital platformlarda "en çok dinlenenler" arasına girmiştir.Ve Kalbimin Tek Sahibine NetD Müzik kanalında 65 milyon izlenme ile rekor kırmıştır.

İrem Derici, hemen ardından 2.maxi single çalışması "Üç"ü çıkartmıştır.Çıkış şarkısı "Bir Miyiz" olarak belirlenmiştir.Bir de klip çekilmiştir.Yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh üstlendi. İstanbul Balatta yaklaşık 16 saatlik çekim sonucu ortaya çıkan klip tüm müzik kanalları ve internet üzerinde www.netd.com adresinde yayınlanmaya başlanmıştır.

"Üç"ün ikinci şarkısı "Nabza Göre Şerbet" İrem Derici'nin "Zorun Ne Sevgilim" şarkısında çalıştığı Emrah Karaduman ve Gökhan Şahin imzası taşıyor. İrem Derici bu maxi single'da bir de sürpriz yaparak ünlü Azeri türküsü "Nazende Sevgilim"i coverladı. Azeri türküsünün aranjesi ise Rıza Esendemir'e ait.

İrem Derici İletişim,  İrem Derici   İletişim Bilgileri,  İrem Derici   Menajer,  İrem Derici   Menajeri,  İrem Derici   Menajerlik,  İrem Derici   Resmi Menajerlik,  İrem Derici   Menajeri kim,  İrem Derici   konser fiyatı,  İrem Derici   konser ücreti,  İrem Derici   konser kaşesi,  İrem Derici   konser bedeli,  İrem Derici   sahne fiyatı,  İrem Derici   sahne ücreti,  İrem Derici   sahne bedeli,  İrem Derici   sahne kaşesi,  İrem Derici   telefon numarası, İrem Derici’ye nasıl ulaşırım,

 
XuFmRKLHTKD


http://imrdsoacha.gov.co/silvitra-120mg-qrms

Oraz Beglıyew


selam

Oraz Beglıyew


selam

şengül çoban


ben şarkı satmak istiyorum irem dericiye nasil satabilirim şarkimi çok kişi beğendi


Nurfer Çiftçi


Merhaba yazdığım bir çok bestem var ilgilenirseniz paylaşmak isterim. Sevgilerimle Nurfer

yusuf yılmaz


Mesaj*: nasılsın amım

Gulten Yavuz


merhaba.muhtemelen sadece konser organizasyonu ile ilgileniyorsunuz fakat yine de şansımı denemek istedim.İrem Derici hanıma şarkı sözlerimi göndermek istiyorum.menajeri kim nasıl ulaşırım bilmediğim için buraya da yazdım.yardımcı olmanız mümkün mü ?Sanane taş


hrhrhrhrhhr

Sanane taş


hrhrhrhrhhr

badayev bezirgen


10000000


Orazmämmet Begliýew


Yasin Karakaş


Sadece irem hanıma hediye etmek için yazdığım güzel bi şarkı var kendisine ulaşabilir sem beste mi beğenisine sunmak istiyorum umarım bu konuda şansım yaver gider ve kendisine sesimi duyururum sevgiler.

Halime atli


Bana telefon numaranı verirmisin ben senin hayriaim


İrem bana telefon numaranı atarmisin irem derici

Mercan atar


Sizi çok seviyorum


Duygu özdemir


Siz irem derici misiniz

Duygu özdemir


Siz irem derici misiniz

Feyza Cığıl


Beste satmak istiyorum

Ruslan


Ben seni sewiyorum

İsa efe


DenemeAhmet cüneyt Korucu


01/08/2019 'daki Konya/Beyşehir İrem derici konserinde irem abla ile bi resim çekinmek istiyorum ne olur kabul edin.. İrem derici en büyük hayranıyım..


İrem derici abla beni ara

Bega


Selamlar saygylar Olusn Turkmenistandan Irem Dericiye Ben Cok Cok Seviyorum sizi inanamasiniz aman sizi hic gore bilmeycegime uzgunim hep heyal edyorum ama olmuyor ne ben Turkiyeye barabilyorum ne arap konusup bilmeyorum mumkinciligim olmoyor hep heyal edyorum nolur ben IMO Giriyorum basga bisey bilmeyorum bir wagtynyz warsa IMODAN arayyn Lutfen benim IMO +99364131475 ben Turkmenistanliyim kendim 1995 cok bekleyjem Lutfen

Yusuf kara


İrem abalbu numarayı arasana 05522917089

Onur


Geçmişin


senin sarkilarin cok guzel ❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷 sen cok guzel sın

Damla ateş


Merhaba irem derici lütfen bu numarayı ara lütfen


İrem derici

Emel Belen


Ben bir öğretmenim üç tane HİT olabilecek slow şarkı yaptım hem söz hem de bestesi bana ait.. eğer İrem hanım ilgilenirse dinletebilirim

Ender kuş


Efffd

Elifsu Girgin


Seni seviyorum

imran balinMesaj meraba

Ramazan akkurt


Ben irem derici hayranıyım onunla konuşmak istiyom instagram da irem ablayı takip eriyorum instagram da Adım ramazanalkurt3 diye kayıtlı belki irem abla görür