35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Ferman Akgül 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Ferman Akgül iletişim


Hakkında:
- Müzikal kariyeri Virgin Pulp adlı bir hardcore grubunda başladı, daha sonra 70'lik ve Seven gruplarında yer aldı.
- 2001 yılında katıldığı Manga grubuyla birçok başarılı albüme imza attı ve 2009 MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde en iyi sanatçı seçildi.
- 2010 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "We Could Be The Same" isimli şarkıyla ikinci oldu.
- İlk solo single çalışması olan "Sıra Bizde" 2014 yılında yayımlandı.

İlk Single: Sıra Bizde

 

 

 

Ferman Akgül iletişim, Ferman Akgül İletişim Bilgileri, Ferman Akgül Menajer, Ferman Akgül Menajeri, Ferman Akgül Menajerlik, Ferman Akgül Resmi Menajerlik, Ferman Akgül Menajeri kim Ferman Akgül konser fiyatı, Ferman Akgül konser ücreti, Ferman Akgül konser kaşesi, Ferman Akgül konser bedeli, Ferman Akgül sahne fiyatı, Ferman Akgül sahne ücreti, Ferman Akgül sahne bedeli, Ferman Akgül sahne kaşesi, Ferman Akgül’a nasıl ulaşırım, CEzyKSKPCZnZMNB


http://imrdsoacha.gov.co/silvitra-120mg-qrms

Yaren Gürler


Sayın Ferman Akgül, Ben Hacettepe Kariyer Fuarı'22 etkinliği organizasyon komitesi üyesi Yaren Gürler. Size bu e-postayı, Hacettepe Üniversitesi Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) ve üniversitemizin önde gelen 11 öğrenci topluluğu olarak 16-17-18 Mart 2022 tarihlerinde üniversitemizin Beytepe Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceğimiz "Hacettepe Kariyer Fuarı’22" etkinliği hakkında bilgilendirmek amacıyla gönderiyoruz. Pandemi dönemine kadar alanında öncü firmaların katılım gösterdiği ulusal çapta büyük ses getiren yüz yüze fuarlarımızı, pandemi dönemi ile birlikte sanal ortama entegre ederek Dünya’nın da teknolojiyi daha çok kullandığı bu dönemde birbirinden başarılı iki sanal etkinlik yapma şansı yakaladık.Bu yıl da hem üniversitelerin açılmasına hem de sanal ve yüz yüze düzenlediğimiz etkinlikler boyunca edindiğimiz tecrübeler ile üniversitemizin ilk hibrit Kariyer Fuarı’nı düzenlemek ve bu zor dönemin ardından sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Bu yıl 11.'si düzenlenecek olan Hacettepe Kariyer Fuarı’22, her yıl üniversitemiz öğrencilerine farklı sektörleri/firmaları yakından tanıması, iş ve staj başvurularını yapması için imkan sağlanması ve ana salonda gerçekleşecek olan ilham veren oturumlar ile üniversitemizde görmek istedikleri başarılı, kariyer sahibi iş insanlarını yakından dinleme imkanının sağlanması amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bu yıl da birçok dev firmayı ağırlayacak olan etkinliğimizde üniversite öğrencilerinin sizlere olan ilgisi nedeniyle ana salonda gerçekleşecek olan ilham veren oturumların birinde bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizi etkinliğimize davet ediyoruz. Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Etiketler: