35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 02

Anıl Piyancı

Tel:0212 962 01 02 Tel:
Cep:0532 375 13 25 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

İzmirde varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve şarkılarında da izmir hep ayrı bir yer edinmiştir.

Diğer bir çok rapçinin aksine mahlas ( takma isim ) kullanmayarak gerçek ismi ile rap müzik kariyerini devam ettirmiştir.

Rap müziğe olan ilgisi her genç gibi ergenlik yıllarında 13-14 yaşlarında başlamış ve bu ilgi kısa sürede büyüyerek anıl piyancı’nın kendi çalışmalarını ortaya çıkarmasını sağlamıştır.

Varlıklı bir aileden gelmesinin etkisi ile de daha 16 yaşında kendi yapım şirketini YEŞİL ODA’yı kurarak rap müzik çalışmalarını profesyonel olarak devam ettirmiştir.

 Anıl Piyancı İletişim

Anıl Piyancı 2012 Yılında dönemin popüler şarkı yarışması Yetenek Sizsiniz‘e Grogi ile katılarak Balerin  isimli şarkısı ile büyük ses getirmiştir. yarışmada ikinci turda elenmesine karşın burada sesini geniş kitlelere duyurarak farklı ve özgün tarzı ile rap aleminde kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Profesyonel rap kariyerine devam eden anıl piyancı yeni çalışmaları ile müzik piyasasında ki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

 


 

 Anıl Piyancı İletişim,  Anıl Piyancı İletişim Bilgileri,  Anıl Piyancı Menajer,  Anıl Piyancı Menajeri,  Anıl Piyancı Menajerlik,   Anıl Piyancı Resmi Menajerlik,  Anıl Piyancı Menajeri kim,  Anıl Piyancı konser fiyatı,  Anıl Piyancı konser ücreti,   Anıl Piyancı konser kaşesi,  Anıl Piyancı konser bedeli,  Anıl Piyancı sahne fiyatı,  Anıl Piyancı sahne ücreti,  Anıl Piyancı sahne bedeli,  Anıl Piyancı sahne kaşesi,  Anıl Piyancı’ye nasıl ulaşırım,  Serkan


Abe bi konuşssak senle müsaitsen

Yusuf Venesik


Batuhan Gündüzöz


Kayıt ve düzenleme işleri için bilgi almak istiyodum.

Emircan KirkkeseliEtiketler: