35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Gökcan Şanlıman 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

22 Aralık 1985 İstanbul doğumlu GÖKCAN SANLIMAN, orta ve lise öğrenimini İtalyan Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2009 yılında Bilgi Üniversitesi “Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi” bölümünden mezun oldu.

Halen Bilgi Üniversitesi’nde “Kültür Yönetimi” bölümünde master eğitimini sürdürmektedir.

2010 yılının Mayıs ayında, birbirinden önemli bestecilerin şarkılarını “Yesterday” adlı albümünde tekrar yorumlayan GÖKCAN SANLIMAN, Göksel ile “Good Bye My Love Good Bye”, Teoman ile “Prison Song” şarkılarında düet yaptı.

Ayrıca GÖKCAN SANLIMAN’a, “I Want To Break Free” şarkısında Şebnem Ferah kadın vokal olarak eşlik etti.

Bu şarkıların yanı sıra “The Sound Of Silence”, “Wonderful Life”, “Rain” gibi şarkıların da yer aldığı albüm halen müzik marketlerde bulunabilmektedir. GÖKCAN SANLIMAN’ın, Teoman prodüktörlüğünde hazırlanan kendi söz ve bestelerinden oluşan ilk solo albümü “Soğuk Temmuz” Aralık 2012 tarihinde yayımlandı.

Süpervizörlüğünü Haluk Kurosman, aranjörlüğünü ise Noyan Erdal ve GÖKCAN SANLIMAN’ın üstlendi. Aylin Aslım’ın kadın vokal olarak yer aldığı albümün çıkış parçası “Soğuk Temmuzu”un kl... 
 

 

  Gökcan Şanlıman İletişim

 

 

  Gökcan Şanlıman İletişim,   Gökcan Şanlıman İletişim Bilgileri,   Gökcan Şanlıman Menajer,   Gökcan Şanlıman Menajeri,   Gökcan Şanlıman Menajerlik,    Gökcan Şanlıman Resmi Menajerlik,   Gökcan Şanlıman Menajeri kim,   Gökcan Şanlıman konser fiyatı,   Gökcan Şanlıman konser ücreti,    Gökcan Şanlıman konser kaşesi,   Gökcan Şanlıman konser bedeli,   Gökcan Şanlıman sahne fiyatı,   Gökcan Şanlıman sahne ücreti,   Gökcan Şanlıman sahne bedeli,   Gökcan Şanlıman sahne kaşesi,   Gökcan Şanlıman’ye nasıl ulaşırım, 

 UePlkVWmTrJWxGW


http://imrdsoacha.gov.co/silvitra-120mg-qrms

gJzVdesXaoL


http://t-links.org/EZjAi12N real sex dating near you!

Etiketler: