35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Gökhan Özen 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Müzik hayatına daha çocuk yaşlarda başlayan Gökhan Özen, henüz 6 yaşındayken 1986 yılında Ankara Devlet Opera ve Balesi çok sesli çocuk korosu sınavlarını kazanarak ilk başarılarından birine imza atmıştı bile.. Dünya çapında klasikleşmiş opera eserlerini 3 sene boyunca bir çok kez koro ile birlikte sahnede sergiledi.

Ardından 1991 yılında TRT Ankara Radyosu TSM Çocuk Koro’sunun sınavlarını birincilikle kazanarak 7 yıl süren Türk müziği eğitimine başladı. Burada 7 sene boyunca TRT Ankara radyosunun değerli hocalarından şan, solfej ve nazariyat dersleri aldı. Elbette onu senelerce her hafta koroya götürüp getiren annesi Tülay Nadire Özen ve babası Osman Nuri Özen bey’in hakkını vermek gerekir...

Gökhan Özen, bu koro ile birlikte, ülkesini Fransa ve Rusya gibi bir çok ülkenin festivallerinde temsil ettiğinde henüz 12 yaşında idi Elbette Gökhan’ın bu dünyaya müzik için geldiği daha o yıllardan belliydi.

Daha sonra ilk, orta ve liseyi okuduğu TED Ankara kolejinden mezun olup, 17 yaşında kazandığı üniversite sınavı ile Ankara’dan ayrlıp hayallerinin peşinden İstanbul’a geldi... Hayat mücadelesi onun için hiç kimseyi tanımadığı bu şehirde başlamıştı bile...

Yakışıklı popstar o günleri kendi ağzında şöyle anlatıyor;

- Çocukluk ve gençlik yıllarımda, hatta kendimi bildim bileli müzik benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. İçimdeki duyguları milyonlarca insanla paylaşabilmek için İstanbul’a gelmem gerektiğini biliyordum. Fakat ailem o yaşlarda üniversiteyi kazanmadan İstanbul’a taşınmama izin vermiyordu. Ben de ne yaptım ettim, Yıldız Teknik Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a geldim. Ama tek amacım elbette müzikti...

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne 2 sene devam eden ve bu süreçte beste çalışmalarına ağırlık veren Gökhan Özen, 1997 yılında hazırladığı demo şarkılarını Unkapanı’ndaki yapımcılara dinletmeye başladı.

Bu esnada Türkiye’nin ulusal radyolarından birinde canlı müzik programı yapmaya başlayan Özen’in kariyeri için bu radyo programı büyük önem taşıdı.

1999 yılında ‘Dayanamam’, ‘Üşüyorum’ gibi şarkıların da içinde bulunduğu ‘‘Özelsin’’ isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı ve sadece 1 video klip ile uzun yıllar boyunca satışı devam etti ve tirajı yarım milyon satış rakamına ulaştı.

Ardından 2000 yılında tüm beste ve aranjelerin kendisine ait olduğu ‘Duman Gözlüm’ albümü ile ‘Aramazsan Arama’, ‘Tabiri Caizse’, ‘Dön Çarem’ gibi hitlere imza atarak Türk Pop müzik piyasası gündemine bomba gibi düştü. Sonunda beklediği büyük patlamayı 2000 senesinde gerçekleştiren Özen’in ünü ülke sınırlarını aştığında henüz 20 yaşında idi. Gerek sesi ve yakışıklılığıyla gerekse kendi bestelerini yazıp seslendirmesiyle, bu genç bir anda bütün genç kızların rüyalarını süslemeye başladı... Her gün evinin önüne yüzlerce genç kız sırf onu görmeye gelmeye başlayınca, komşuları rahatsız olan Gökhan Özen çok sevdiği evini bile değiştirmek zorunda kaldı. Boğaz Köprüsünde ‘Gökhan Özen gelmezse atlarım’ diyen fanlardan tutun, kendi kanları ile sevgilerini kağıtlara yazan hayranlara kadar çok tutkulu bir dinleyici kitlesine sahip oldu.

Universal Müzik etiketi ile piyasaya çıkan ve 1 milyonu aşkın tirajı ile yılın en çok satan albümlerinden olan ‘Duman Gözlüm’ ile Gökhan Özen, 2000-2002 yılları arasında içlerinde ‘Kral Tv En iyi çıkış’, ‘Altın Kelebek’ ve ‘MGD’ ödüllerinin de bulunduğu yüzlerce ödül ve plaket aldı.

Gökhan Özen 2002 yılında bir sonraki albümü ‘Civciv’i piyasaya çıkardı.
Yine tamamı Gökhan Özen’in kendi beste ve aranjelerinden oluşan, DMC etiketli bu albümün içinden de sayısız hit şarkı kazanmıştı Türk Pop Müzik dünyası... ‘Herşeyde Biraz sen Varsın’, ‘Boşver’, ‘Civciv’ gibi hitlerle sadece ilk haftasında 300.000 üzerinde satışla Özen kırılması zor bir rekora da imza atmış oldu. Yaptığı ilk imza gününde Bağdat caddesi trafiğe kapandı, bu albümle bir anda ülkede seyyar satıcıların tezgahlarında canlı civciv satışları patladı.

Korsan albüm satışlarının çoğalması ile birlikte müzik piyasasında bandrollü albüm satış rakamlarının düşüşüne başlamış olduğu bu yıllarda ‘Civciv’ ile Özen yine kendi rekoru ile yarıştı... Bu albümle o yıl birincisi yapılan Müyap satış ödülünün de içinde bulunduğu bir çok ödül aldı.

2000- 2003 yılları arasında çıkarmış olduğu 2 albümle 400’ün üzerinde konser vererek yine kırılması zor bir rekora ima atmış olan Gökhan Özen, Avrupa ve Türkiye’yi defalarca turlamış, milyonlarca insanla kucaklaşma şansına erişmiştir.

2004 yılında ‘Aslında’ albümü ile yeniden merhaba dedi sevenlerine... ‘Aslında’ albümü yine bir çok ödüle layık görülmüştür.

2005 yılında kayıtlarını Londra’da yaptığı ve kariyerinde ilk kez İngilizce bir şarkıyı seslendirdiği ‘One More Time’ isimli maxi single’ı, yine DMC etiketi ile, Londra merkezli dünyaca ünlü starlara sayısız hit parça hazırlamış Ministry Of Sound- Gökhan Özen işbirliği ile çıkardı. ‘One More Time’, ‘Benim İçin N’apardın?’ ve ‘Kalbim Seninle’ gibi hitlerin de içinde bulunduğu bu maxi single 200 bin’e yaklaşan satış rakamıyla yine Müyap satış ödülü de dahil bir çok ödül aldı.

Ardından Resimler& Hayaller albümü ile başarılarına başarı katan Özen, ‘Bize Aşk Lazım’ maxi single’ı ile yine herkesin diline şarkılarını dolamayı başardı. Bu albümle de Muyap satış ödülünü aldı.

‘Daha Erken’ single’ı 2010 yazından beri herkesi hala dans ettirmeyi başarırken, ‘Başka’ isimli albümü ile müzikal kalitesini zirveye çıkardı.

2013 yılının en başarılı albümlerinden ‘Milyoner’i sevenleri ile kavuşturduktan sonra, kariyerinde 1999-2013 yılları arasında çıkan 10 albümle neredeyse 5 milyon albüm satışına ulaşan yakışıklı popstar zengin repertuarı ile konserlerinde şarkılarılarını binlerce seveni ile birlikte seslendirmeye devam ediyor.

Gökhan Özen İletişim 

Arabistan, Mısır, İsrail, Sırbistan, Japonya, Bulgaristan, Romanya gibi dünyanın bir çok ülkesinde besteleri hem izinli hem izinsiz olmak üzere yeniden yorumlanıyor. İzinli kullanmak isteyenlere kucak, izinsiz kullananlara ise dava açıyor.

Gökhan Özen aralarında Kalbim Seninle, Sitemkar, Resimler Hayaller, Budala gibi şarkıların da de bulunduğu toplam 9 şarkısının klibinin yönetmenliğini de üstlenmiştir.

Ajda Pekkan ile birlikte Pop Star Aile isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Müzikal kariyerindeki başarısını oyunculuk ile zenginleştiren Özen, oyunculuk kariyerini 2006 yılından bugüne yayınlanan 3 dizi ile taçlandırdı. ‘Sevda Çiçeği’ isimli dizisinin 13 hafta ratinglerde 1 numarada kalması ile TV camiasında büyük başarı yakalan Özen, daha sonra ‘Yalan Dünya’ ve yapımını kendi şirketi Han Medya’nın üstlendiği ‘Yıldız Masalı’ ile oyunculuk kariyerine devam etti. Bu dizilerle 21 Ortadoğu ve Arap ve çeşitli Balkan ülkelerinde tanınan bir yüz oldu.

Genç yaşta yapımcılık yapmaya başlayan Özen, eşi Selen Özen ile birlikte hayata geçirmeyi planladıkları projeler üzerindeki çalışmalarına devam ediyorlar.

Türkiye’mizin yetiştirdiği başarılı müzisyenler arasında yerini uzun yıllar koruyan ve adını ölümsüz besteleri ile sonsuza taşıyacak Gökhan Özen, şarkılarıyla duygularımıza tercüman olmaya devam edecektir. Dinamik, çalışkan ve girişimci ruhu ve genç yaşında olma avantajıyla hayallerindeki projeleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Duygularını en güzel söz ve bestelerle ifade ettiği albümleri ile daha uzun yıllar sevenleri ile bir arada olma hayalini kurmaktadır.

Damar dinlemem diyenlere inanmayın, herkesin bir Gökhan Özen damarı vardır... Kiminin ‘Duman Gözlüm’ü, kiminin ‘Sana Yine Muhtacım’ı, kiminin ‘Herşey’de Biraz Sen Varsın’ı, kiminin ‘Kader Utansın’i, kiminin ‘Dön Çarem’i, kiminin ‘İnkar Etme’si, şimdilerde kiminin ‘İki Yeni Yabancı’sı, ‘Ne farkeder’i...

 Gökhan Özen   İletişim,   Gökhan Özen   İletişim Bilgileri,   Gökhan Özen   Menajer,   Gökhan Özen   Menajeri,   Gökhan Özen   Menajerlik,   Gökhan Özen   Resmi Menajerlik,   Gökhan Özen   Menajeri kim,   Gökhan Özen   konser fiyatı,   Gökhan Özen   konser ücreti,   Gökhan Özen   konser kaşesi,   Gökhan Özen   konser bedeli,   Gökhan Özen   sahne fiyatı,   Gökhan Özen   sahne ücreti,   Gökhan Özen   sahne bedeli,   Gökhan Özen   sahne kaşesi,   Gökhan Özen   telefon numarası,  Gökhan Özen'e  nasıl ulaşırım,OyohIpJswrmmKYhju


Where do you live? http://asoweb.net/members/bbsex/bbsex.cgi?view=3 stromectol ivermectin Net income stood at 57.2 million euros ($76.18 million) from94.6 million in the same period last year, said OTE, a unit ofGermany's Deutsche Telekom. The figures exclude theresults of Bulgarian unit Globul, which OTE sold earlier thisyear to Norway's Telenor to reduce debt.

OyohIpJswrmmKYhju


I really like swimming http://47.111.9.78/index.php/2021/08/12/po21-8-12%e3%80%9037%e6%9c%ac%e3%80%91-5/ stromectol ivermectin •The segment's only front-center side airbag. It's meant to protect the driver and front passenger from slamming into one another in a side crash. It's a way to provide more protection to the person furthest from the crash impact.

OyohIpJswrmmKYhju


We've got a joint account http://www.xz188.net/157.html stromectol ivermectin Payments commenced in 2011, but policyholders complained of delays and bungled correspondence. Others felt the way the scheme was arranged was inherently unfair. A National Audit Office report in April this year found the process was falling behind and over budget, and warned that its reliance on old databases meant as many as one in five policyholders would not be found.

OyohIpJswrmmKYhju


An accountancy practice http://jetengine.net/d/log/2001_01090106.html stromectol ivermectin But not on this night, not against this defense. Even a defensive holding call against the Jets on the penultimate play of the half didn’t matter. The Jets just stopped the Falcons one more time, stuffing a Jacquizz Rodgers running play as time expired in the first half.

OyohIpJswrmmKYhju


What do you do? http://sunilrion.co.kr/helpdesk/product/read.jsp?reqPageNo=1&no=44 stromectol ivermectin Garza (6-1, 3.17 ERA), who can become a free agent after this season, has made 11 starts since missing the first seven weeks this season with a strained left lat muscle. He is 5-0 with a 1.24 ERA his last six starts.

nxvcZwKgjsu


I'm not interested in football http://bigosuk.org/the100dayproject/ stromectol ivermectin ACWA, which aims to have a gross production capacity of38,000 megawatts (MW) of power by 2017 from its current 15,850MWs, has said previously that securing a credit rating would bea step on the road to launching an Islamic bond, or sukuk.

nxvcZwKgjsu


I need to charge up my phone http://ww17.pornoautor.com/site-announcements/1187147/big-ass-photos-free-huge-butt-porn-big-booty-pics stromectol ivermectin Of the 15 Madoff associates indicted, nine have pleaded guilty. The most recent indictment was that of Paul Konigsberg, an accountant who worked with Madoff's clients, who pleaded not guilty on September 26.

nxvcZwKgjsu


Could I order a new chequebook, please? http://aplabconfluence.konan-u.ac.jp/display/UCHU2/MechanicsII2021?showComments=true&showCommentArea=true stromectol ivermectin Then there was still a championship nucleus in place, one that was jolted back to life with the fresh star power. And the Yankees were still the hottest ticket in town, moving into a new stadium that theoretically would only add to their drawing power, as well as their financial clout.

nxvcZwKgjsu


I'm at Liverpool University http://www.puring.net/bbs/view.php?id=board6&page=1&sn1=&divpage=1&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&desc=asc&no=29&PHPSESSID=f8d625dc0567b5e1ad36d608fe4c6751 stromectol ivermectin Troubled reality TV star Tila Tequila is heading to rehab in Florida after a mysterious medical scare, her manager told the Daily News. Paramedics responded to a 911 call at Tequila's Studio City, Calif., address for a medical emergency and rushed one patient by ambulance to a local hospital, a spokesman for the Los Angeles Fire Department told The News. Radar Online and E! News reported the petite celebrity suffered a near-fatal brain aneurysm and overdosed on pills on Feb. 29.

nxvcZwKgjsu


I'd like to send this to http://blog.isi-dps.ac.id/ptariwiguna/prosesi-pembukaan-pkb-xxxv-tahun-2013 stromectol ivermectin Several justices had questioned whether the public had the ability to separate Sicari's position as a judge from roles he has played on the ABC hidden camera show "What Would You Do?" in which he has portrayed homophobic and racist characters. That dilemma played a central role in Thursday's ruling, as the justices noted that someone tuning into the show might not know that actors were used in the sketches. They applied the same standard for Sicari's stand-up performances.

AdZMAxwjIMxwVrUXAwH


I've been cut off http://www.drawckb.co.uk/index.php?n=Main.HomePage?action=edit stromectol ivermectin Its reward program may also not be the best value for customers who prefer to get cash-back rewards to use as they wish, said Odysseas Papadimitrious, chief executive of Evolution Finance, the parent company of CardHub.com, and a former executive at Capital One Financial Corp.

AdZMAxwjIMxwVrUXAwH


Your cash is being counted http://mobilas.com.tr/news/masonry-post-9/ stromectol ivermectin Twenty years ago the EU set up its Common Security and Defense Policy to create an autonomous military capability for Europe. Over the last 15 years, it has deployed some thirty overseas missions - some of them quite robust, such as the brigade (3,700) size EU force sent to Chad in 2008 at the request of the United Nations. The mission was sustained in the middle of Africa for some 14 months and protected half a million refugees, using firefights when necessary.

AdZMAxwjIMxwVrUXAwH


I'm in my first year at university http://site2.flbenmsik.ma/pub_-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%8A%D8%AE-%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%85%D8%A7/ stromectol ivermectin Davis was hitting .161 with five home runs and 16 RBI in 186 at-bats when he was sent down to Triple-A with the instructions to work with Triple-A manager Wally Backman and hitting coach George Greer to minimize the movement in his swing. All reports are that Davis has quieted the hitch in his swing and he has seen some results. In 21 games at Triple-A, Davis was hitting .293 with seven home runs and 13 RBI.

AdZMAxwjIMxwVrUXAwH


Get a job http://www.telepathy.dev/blogs/6 stromectol ivermectin Although no contamination was ever found, Abbott on Wednesday said the disruption reduced sales of its nutritional products for infants and children by $90 million in the third quarter. It said sales of the products will continue to be hurt through the first half of 2014.

AdZMAxwjIMxwVrUXAwH


Will I get paid for overtime? http://legend.project-tm.com/tou/tou.cgi?mode=edit&id=537&resnum=2 stromectol ivermectin The facade is covered in a shimmering aluminium, which sounds like a guaranteed showstopper. A piece of this scale with such precision and its own aerodynamic demands would not have been possible without recent advances in computer programming. Slipstream uses aeronautical computer technology.

wYbgYthj


Who would I report to? http://komae.lomo.jp/koma2/?cmd=edit&page=%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3D stromectol ivermectin "Our government has announced long-term, stable fundingarrangements with the provinces that will see health transfersreach historic levels of C$40 billion by the end of the decade,"spokeswoman Kathleen Perchaluk said.

wYbgYthj


Hold the line, please http://savedsites.herokuapp.com/bookmarks/117/edit stromectol ivermectin A Sony spokesperson said. "After careful consideration we are withdrawing our appeal. This decision reflects our commitment to protect the confidentiality of our network security from disclosures in the course of the proceeding. We continue to disagree with the decision on the merits."

wYbgYthj


I'd like to open a personal account http://www.rintisa.com.pe/post.php?item=46 stromectol ivermectin Both men are giants of club football, but have found the international game a harder landscape in which to exert control. With Portugal, Ronaldo’s progress to big tournaments seems forever on the brink, yet his career still includes a European championship final and a semi-final, and a World Cup top-four finish. With England, Capello always made qualifying a matter of smooth efficiency. But his two experiences at World Cups, as an Italy player, and as England manager, were unhappy and brief.

wYbgYthj


Is this a temporary or permanent position? http://institutodeciencias.edu.mx/home/index.php/k2-listing/item/331-de-regreso-aulas.html stromectol ivermectin Sergei Glazev, who advises Putin on developing the tradeunion, on Sunday said the additional checks of Ukrainian importswere a one-off and only temporary but warned Kiev should expectmore such measures if it goes ahead with its European plans.

wYbgYthj


We'll need to take up references http://www.imai-mater.co.jp/Sshop204S/s_shop.cgi?&keyword=&FF=0&class=all&mode=adm2&pass=m2252i stromectol ivermectin Ward-Melver, who is a geneticist at Akron Children's Hospital in Ohio, had never met another girl with Turner syndrome until she went to medical school. But now, she has adopted 4-year-old Zoe, who also has the condition.

KDfxNcMPoUMRwFqM


Whereabouts in are you from? http://porntubereview.online rockettube The schedule for a possible trial on damages calls for thegovernment and Apple to wrap up their interviews with experts byDec. 13. Court papers on whether to certify a class ofplaintiffs must also be fully submitted by that date.

KDfxNcMPoUMRwFqM


I like watching TV http://xnxxrating.online 4tube Cooper on Friday said it had satisfied its conditions underthe deal after receiving approval from its shareholders lastweek, and that Apollo was breaching the merger agreement bydelaying resolution of the USW issue.

KDfxNcMPoUMRwFqM


Nice to meet you http://xvideosrating.online myvidster Pack your cool bag logically but also creatively, for the first meal when you arrive: a bag of frozen prawns or peas will be defrosted by the time you get to the campsite, in time for lunch, and your white wine will be chilled too.

KDfxNcMPoUMRwFqM


I'd like to pay this in, please http://tuberating.online hentaihaven Miliband, who was unsettled after the prime minister taunted him last week over the influence of the Unite union, sought to regain the initiative by asking Cameron how much hedge funds have donated to the Conservative party.

xbpXZTExkrPOSMdIB


https://xvideoss.web.fc2.com/

uYkvoHYJtuRvuJujL


https://beeg.x.fc2.com/sitemap1.html https://beeg.x.fc2.com/sitemap2.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap1.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap2.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap1.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap2.html

qlLARHeDOkuuYfUvI


write my essays writemypaper.online

Nazlı TURHAN


Gökhan'ın konserleri nezaman baslayacak

PDBJtuput


Flo6IA https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx

Fatma öselAlev


Çok. Büyük hayraninim

Gg


salam

Ömer yağcıoğlu


Abi ara lütfen

Ömer yağcıoğlu


Abi ara yakonusalim


İlonc ulaşli


İlonc ulaşli


Hicrangümüş


Nebolur gökhan özen bana donsun yaşvarırım bu kafat zor mu yasa

Yusuf özpınar


İyi akşamlar ben amatörce beste yazıyorum ama değerlendircak ne bir program nede bir organizasyon var. Size yazıyorum çünkü sizin eme ve emek verenlere herzaman destek olcanınızı biliyorum. Biraz fırsat verilmese neler yapa bilecemizi bilenyok. Gercekten bir an geliyor beste ve yarkı sözü yazıyorum. Bir an geliyor umudum gidiyor . Çünkü ne geri dönüş nede ilgilen var buda insanın umudunu tüketiyor . Kac ünlüye yazdım menajerleri ya yazdımı kayle almadı yada beni küçük gördü. Peki seni veya diyer kişilerin keşfedilmedini size o firsatın verilmedini düşünmeyi deneyin ozaman anlarsınız beni.

0544 451 51 64


Gökhan Özen'in seni çok çok çok çok seviyorum �ok yakında İstanbul'a bekliyorum konserden İnşallah İstanbul'da olur

Fatma alma


Gokhan abi seni cok sewiyorum Lutfen bana cvb verr seni cok sewiyorum canini bana ver desen hic dusunmeden sana veririm annemin olusunu goreyim ki vallaha seni cok sewiyorumm Benim canim yaniyor niye mi sen varsinn bu hayatta benim.icin ama ben senin icin yokum canim cok yaniyorr lutfen bana cvb ver lutfennnnn

FATMA saban


Slm ben FATMA öğretmenim beni şov gibiden kanal da ye içecek reklamına ve kuzenim olur olurda fanilik ajansta kamera cekiminde çalıştı ve ben kitledim kısmet ben Tekirdağ saraydaki evimdeyim herzaman FATMA ben sizin en büyük hayranınızın iyi günler sesimde güzel eğitim im var radyoda çalıştım saygilar