35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

İlhan Erşahin

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0552 685 38 82 (Özcan Beylan) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

İlhan Erşahin, 20’li yaşlarında New York’ta müzik kariyerini sürdürmeye karar verdi ve ünlü müzik okulu Berklee’den aldığı bir bursla ABD öyküsü başladı.

Berklee Müzik Okulu’ndaki eğitiminden sonra İtalyan usta Joe Lavano ile çalışmalarına başlayan sanatçı, ardından Wallace Rooney, Jeff Williams, Cameron Brown, Victor Lewis, Eddie Henderson ve Valery Ponomarev gibi ünlü isimlerle sahneyi paylaşarak kariyerine devam etti.

New York’ta müzisyen dostlarıyla "kendilerine ait" bir sahne yaratmak üzere 2002’de Nublu’yu açtı. Wax Poetic, Love Trio, Brazilian Girls, Forro in the Dark, Kudu, I Led 3 lives, Nublu Orchestra (Butch Morris) bu kulüpte doğdu.

 

İlhan Erşahin İletişim

 

 

İlhan Erşahin İletişim,   İlhan Erşahin İletişim Bilgileri,   İlhan Erşahin Menajer,   İlhan Erşahin Menajeri,   İlhan Erşahin Menajerlik,    İlhan Erşahin Resmi Menajerlik,   İlhan Erşahin Menajeri kim,   İlhan Erşahin konser fiyatı,   İlhan Erşahin konser ücreti,    İlhan Erşahin konser kaşesi,   İlhan Erşahin konser bedeli,   İlhan Erşahin sahne fiyatı,   İlhan Erşahin sahne ücreti,   İlhan Erşahin sahne bedeli,   İlhan Erşahin sahne kaşesi,   İlhan Erşahin’a nasıl ulaşırım, 




Etiketler: