35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Eda Doğanay

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0552 685 38 82 (Özcan Beylan) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Eda Doğanay Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Erdal Erzincan eğitim merkezinde enstrüman eğitimi alan Eda Doğanay usta sanatçı Seyfi Doğanay’ın kızıdır. Baba tarafından aslen Tunceli’lidir.

İlk sahne deneyimini henüz altı yaşında iken babasının bir halk konseri esnasında sahneye alması ile gerçekleşmiştir. Sonrasında ise babasınında desteği ile Üsküdar Emin Ongan Musiki Cemiyetinde Türk Sanat Müziği eğitimi almıştır.

Ayrıca önemli isimlerdende ve Tasavvuf Müziği eğitimi alan Eda Doğanay Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

Yurt dışında ve yurtiçi’nde bir çok konser veren Eda Doğanay 1980 doğumludur.

Özellikle Çektiklerim sendendir, unutamadım, yoruldum artık, babam ve ömrüm parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 

Bugüne kadar üç albüme imza atan sanatçının Sevdama Kurban Olasın, Unutamadım ve Dinle isimlerinde albümleri müzik piyasasındaki yerini almıştır.

 

Eda Doğanay İletişim

Eda Doğanay İletişim,   Eda Doğanay İletişim Bilgileri,   Eda Doğanay Menajer,   Eda Doğanay Menajeri,   Eda Doğanay Menajerlik,    Eda Doğanay Resmi Menajerlik,   Eda Doğanay Menajeri kim,   Eda Doğanay konser fiyatı,   Eda Doğanay konser ücreti,    Eda Doğanay konser kaşesi,   Eda Doğanay konser bedeli,   Eda Doğanay sahne fiyatı,   Eda Doğanay sahne ücreti,   Eda Doğanay sahne bedeli,   Eda Doğanay sahne kaşesi,   Eda Doğanay’a nasıl ulaşırım, Sahin yildiz


Martin 21 de oglumun dugunu var parisde bir bilgi almak istiyorum fiyat konusunda bilgilendirir seniz sevinirim

Sahin yildiz


Martin 21 de oglumun dugunu var parisde bir bilgi almak istiyorum fiyat konusunda bilgilendirir seniz sevinirim

emin bülbül


25.01.2020 tarihinde Artvin ili Yusufeli ilçesinde oglumun sünnet dügünu için Eda hanımın sahne alması icin istenen ücret ne kadardır.Tesekkurler.

Yaşar kubilay


Eda hanım geliyormuşun konsere ne zaman geliyorsun ayrıca oglumun dügününe gelirmisin ücret ne kadar

Serdar Güneş


24.08.2019 tarihinde Eskişehir ilinde oglumun sünnet dügünu için Eda hanımın sahne alması icin istenen ücret ne kadardır.Tesekkurler.

Huseyin şah kedtkanlı


24 mart pazar günü gecemiz var rezervasyon ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim

Serdar GÜNEŞ


30.08.2019 günü 19.00-23.00 saatleri arasında Eskişehir il merkezinde oğlumun sünnet düğünü töreni için fiyat teklifi alacaktım. Teşekkürler

Etiketler: