35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 02

Killa Hakan

Tel:0212 962 01 02 Tel:
Cep:0532 375 13 25 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

KILLA HAKAN müzikal kariyerine Islamic Force ile Almanya'da başladı. Boe B'nin trajik ölümünün ardından kariyerine solo olarak devam eden KILLA HAKAN, 2002 yılında ilk solo albümü "ÇAKALLAR"ı piyasaya çıkardı. 2004 yılında Fuat ile birlikte hazırladığı "RAPÜSTAD" albümünü yayınladı.

KILLA HAKAN'ın bir süre önce Almanya'da YPSILON RECORDS etiketi ile yayınlanan ikinci solo albümü "SEMT SEMT SOKAK" Türkiye'de de merakla bekleniyordu ve albüm için YPSILON RECORDS ve HAMMER MÜZİK arasında bir lisans anlaşması imzalandı ve albüm 1 Eylül 2005 Tarihinde Türkiyede Yayınlandı.

Killa Hakan´ın ikinci Albümü olan "SEMT SEMT SOKAK", kendi merkezinden yola çıkarak etkilendiği konularI içeriyor, Lirik cambazı ve ustalığı ile konuları derinlemesine irdeleyen KILLA HAKAN, Hip Hop´u 100% yaşayıp tüm konuları Hip Hop perspektifinden anlatmaktadır.

Albümün çıkışına kadar olan sürede KILLA HAKAN Türkiye'de tanıtım konserlerine devam etti. CEZA ile birlikte SOLAR BEACH'te gerçekleşen SPEEDFEST ve PARK ORMAN'da gerçekleşen ROCKIN FREEDOM'da ve KIBRIS LION'S GARDEN konserlerinde sahne alan KILLA HAKAN, ROCK N COKE'da özel konuk olarak sahneye çıktı. KILLA'nın yeni albümünün çıkış parçası "UFAK UFAK" için çekilen klip müzik kanallarında gösterime girdi. 

 

Killa Hakan İletişim 0212 962 01 02 - 0532 375 13 25


 

Killa Hakan İletişim, Killa Hakan İletişim Bilgileri, Killa Hakan Menajer, Killa Hakan Menajeri, Killa Hakan Menajerlik, Killa Hakan Resmi Menajerlik, Killa Hakan Menajeri kim Killa Hakan konser fiyatı, Killa Hakan konser ücreti, Killa Hakan konser kaşesi, Killa Hakan konser bedeli, Killa Hakan sahne fiyatı, Killa Hakan sahne ücreti, Killa Hakan sahne bedeli, Killa Hakan sahne kaşesi, Killa Hakan’ya nasıl ulaşırım,   

 

 Salih Üzümcü


Merhaba, sizlere ZORLU LİSE SEMPOZYUMU etkinliği adına yazıyoruz. Etkinliğimiz lise öğrencilerine yönelik olmakla birlikte katılımcılarımızın çeşitli konularda kendini geliştirmesi adına düzenlenecek olan bir etkinliktir. Etkinliğimizin bir günü bir parti düzenlenek olmakla birlikte partimizde killa hakanı da görmek isteriz.


Naber

Muhammed Emin Ceylan


Öncelikle merhaba Ben Almanya’dan yazıyorum. Bizim 2020 de mezuniyetimiz olacak. Mezuniyetimize sizi de davet etmek isteriz. Okulumuzun çoğu öğrencisi Türk olduğu için dedikk ki halimizden bilen bir Gurbetçi abimiz olsun. Geri cevap verirseniz sevinirim. Selamlar

Etiketler: