35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Killa Hakan

Tel:0212 962 01 00 Tel:0232 421 11 82
Cep:0532 227 63 15 Cep:0535 305 78 35 Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

KILLA HAKAN müzikal kariyerine Islamic Force ile Almanya'da başladı. Boe B'nin trajik ölümünün ardından kariyerine solo olarak devam eden KILLA HAKAN, 2002 yılında ilk solo albümü "ÇAKALLAR"ı piyasaya çıkardı. 2004 yılında Fuat ile birlikte hazırladığı "RAPÜSTAD" albümünü yayınladı.

KILLA HAKAN'ın bir süre önce Almanya'da YPSILON RECORDS etiketi ile yayınlanan ikinci solo albümü "SEMT SEMT SOKAK" Türkiye'de de merakla bekleniyordu ve albüm için YPSILON RECORDS ve HAMMER MÜZİK arasında bir lisans anlaşması imzalandı ve albüm 1 Eylül 2005 Tarihinde Türkiyede Yayınlandı.

Killa Hakan´ın ikinci Albümü olan "SEMT SEMT SOKAK", kendi merkezinden yola çıkarak etkilendiği konularI içeriyor, Lirik cambazı ve ustalığı ile konuları derinlemesine irdeleyen KILLA HAKAN, Hip Hop´u 100% yaşayıp tüm konuları Hip Hop perspektifinden anlatmaktadır.

Albümün çıkışına kadar olan sürede KILLA HAKAN Türkiye'de tanıtım konserlerine devam etti. CEZA ile birlikte SOLAR BEACH'te gerçekleşen SPEEDFEST ve PARK ORMAN'da gerçekleşen ROCKIN FREEDOM'da ve KIBRIS LION'S GARDEN konserlerinde sahne alan KILLA HAKAN, ROCK N COKE'da özel konuk olarak sahneye çıktı. KILLA'nın yeni albümünün çıkış parçası "UFAK UFAK" için çekilen klip müzik kanallarında gösterime girdi. 

 

Killa Hakan İletişim 0212 962 01 00 - 0532 227 63 15


 

Killa Hakan İletişim, Killa Hakan İletişim Bilgileri, Killa Hakan Menajer, Killa Hakan Menajeri, Killa Hakan Menajerlik, Killa Hakan Resmi Menajerlik, Killa Hakan Menajeri kim Killa Hakan konser fiyatı, Killa Hakan konser ücreti, Killa Hakan konser kaşesi, Killa Hakan konser bedeli, Killa Hakan sahne fiyatı, Killa Hakan sahne ücreti, Killa Hakan sahne bedeli, Killa Hakan sahne kaşesi, Killa Hakan’ya nasıl ulaşırım,   

 

 Pacco polat


Sana yazıyomuş gibi. Yazıyom ha abii. Püfff. başkasıda. Okuyorsa hakan abime söylesin. Hani. Ufak bi zamanı olursa. Okursa belki anlar. Was ich meine. Hakan üstan hakan abi. Bilmiyom belki. Çok komik. Ama. Bu mesaj. Boşa gitmez. Adana hürriyet mahallesinde dogdum büyüdüm.. Benim sesimde özel bişey var abi biliuorum hissediuorum. Ama kime sorsam kiminle konuşsam bilmiyom. Müsic.. Abi tone Meister lık yaptım sahne kurdum söktüm. Sahne düzeni nedir bilirim.. 10 senedir ugraşıyorum. Ama hani ne yapacagını bilemessin ya. On durumdayim amacim unlu olmmak falann degil sadece hissettigim sesinn ariya gitnesini istemiyirum .leipzig deyim benn altaaa.hele bi otursak sana sarsam adana diyarlarindan.iyi olur be abimm.ezhel e muhabbetinizi izledim ki ezhel cok basarili kardesim.allah yolunu acik etsinn cok faydalin olacak insallah turk muzigine. . ama harbi canim cekti izlerken gozlerimn doldu abi.neyse zatenn kimse ikumicak ....neye ugrasiyorsun pacco.? Siktirn et adaminn kafasini utuleme🙄🙄😑😌


neni seviyorum abi


Salih Üzümcü


Merhaba, sizlere ZORLU LİSE SEMPOZYUMU etkinliği adına yazıyoruz. Etkinliğimiz lise öğrencilerine yönelik olmakla birlikte katılımcılarımızın çeşitli konularda kendini geliştirmesi adına düzenlenecek olan bir etkinliktir. Etkinliğimizin bir günü bir parti düzenlenek olmakla birlikte partimizde killa hakanı da görmek isteriz.


Naber

Muhammed Emin Ceylan


Öncelikle merhaba Ben Almanya’dan yazıyorum. Bizim 2020 de mezuniyetimiz olacak. Mezuniyetimize sizi de davet etmek isteriz. Okulumuzun çoğu öğrencisi Türk olduğu için dedikk ki halimizden bilen bir Gurbetçi abimiz olsun. Geri cevap verirseniz sevinirim. Selamlar

Etiketler: