35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 02

Emir Can İğrek

Tel:0212 962 01 02 Tel:
Cep:0532 375 13 25 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Müzik Kutusu isimli şarkı ile başarılı bir çıkış yakalayan sanatçı Emir Can İğrek besteler yaptığını ve 6 yaşlarında iken kayıt cihazı aldığını ve o dönemlerden itibaren kayıt yapmaya başladığını belirtmiştir. Ablası darbuka çaldığı ve müzik ile uğraştığı için çocukluk yıllarından beri müzik ile iç içe yetişmiştir.

B!P Akustik programına katıldıktan sonra ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Gönül Davası, Müzik Kutusu ve daha bir çok şarkının bestesi Emir Can İğrek’e aittir. Aslen Tekirdağ Çerkezköy’lüdür. Ailesi yaşantılarını Çerkezköy’de sürdürmektedir. Emir Can İğrek ise üniversite 2.ci sınıftan bu yana yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

 

   Emir Can İğrek İletişim


 


    Emir Can İğrek İletişim,     Emir Can İğrek İletişim Bilgileri,     Emir Can İğrek Menajer,     Emir Can İğrek Menajeri,     Emir Can İğrek Menajerlik,     Emir Can İğrek Resmi Menajerlik,     Emir Can İğrek Menajeri kim     Emir Can İğrek konser fiyatı,     Emir Can İğrek konser ücreti,     Emir Can İğrek konser kaşesi,     Emir Can İğrek konser bedeli,     Emir Can İğrek sahne fiyatı,     Emir Can İğrek sahne ücreti,     Emir Can İğrek sahne bedeli,     Emir Can İğrek sahne kaşesi,     Emir Can İğrek’ya nasıl ulaşırım,

 Eslem Ali Çavuş


Merhaba size Yunanistan Gümülcineden konser için yazıyorum Emir Can İğrek için fiyat bilgisi alabilir miyimEtiketler: