35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Hüsnü Şenlendirici 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

Hüsnü Şenlendirici (d. 12 Temmuz 1976; Bergama, İzmir), Çingene asıllı Türk klarnet virtüözü ve müzisyen.

Hüsnü Şenlendirici, müzikal geleneğe sahip bir ailenin çocuğudur. Dedeleri Hüsnü Şenlendirici (klarnet, trompet) ve Fahrettin Köfeci (klarnet), ve babası Ergün Şenlendirici (trompet) gibi müzikal bir geleneğe sahip bir ailenin üyesi olan Şenlendirici de 5 yaşında klarnet çalmaya başlar. Özellikle 12 yaşına kadar Ege ve Anadolu'nun çeşitli kültürleriyle müzikal yolculuğa çıkar. 1988'de İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitim Bölümüne girer, 4 yıl sonra okuldan ayrılır.

Vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz'in o yıllardaki “Magnetic Band” grubu ile çalmaya başlayan Şenlendirici, grupla birlikte yüzlerce festivalde Türkiye’yi temsil eder. O sırada, “Embrio” grubunun albüm kaydında çalar ve birlikte turneye çıkarlar. Aynı zamanda, babası Ergun Şenlendirici'nin 6 kişilik grubu Laço ile yurtdışında birçok önemli festivallere de katılan Şenlendirici, profesyonel müzik yaşamına böyle devam eder. Başta Türk Müziğinin çeşitli dallarındaki sanatçılar olmak üzere, Türk Pop ve cazının önemli sanatçılarına sahne ve albüm kayıtlarında eşlik eder. Bunlardan bazıları Özdemir Erdoğan, Muazzez Abacı, Bülent Ersoy, Müslüm Gürses, Kibariye, Fatih Kısaparmak, Zara, Kubat, Kayahan, Seda Sayan, Emel Sayın, Adnan Şenses, Zerrin Özer, Cengiz Kurtoğlu, Candan Erçetin, Fatih Erkoç, Serdar Ortaç, Athena, İzel, Ayna, Hande Yener, Hasan Cihat Örter, İlhan Erşahin, Mercan Dede...

1996 yılında, askerdeyken Pozitif'ten gelen teklif sonrası New York’lu acid jazz, funk topluluğu Brooklyn Funk Essentials ile ortak bir albüm ve konser yapmak amacıyla Türk Müziğine özgü enstrümanlardan oluşan 13 kişilik bugünün ünlü Laço Tayfa’sını kurar. Brooklyn Funk Essentials ve Laço Tayfa ortaklığından doğan “In the Buzbag” albümünün gördüğü ilgi sonucu Laço Tayfa şimdiki 8 kişilik halini alır. 2000 yılında ise ilk solo albümü “Bergama Gaydası”nı Doublemoon etiketiyle çıkar. “Bergama Gaydası”, Türkiye ’den sonra etnik müzik plak şirketlerinden biri sayılan Traditional Crossroads tarafından tüm dünyada dağıtılır. Ardından yurtiçi ve yurtdışı konserleri gelir.

Şenlendirici, ayrıca Türk Müziğini yurt dışında tanıtmak ve daha geniş kitlelere sevdirmek amacıyla beş kişilik 'Hüsnü Şenlendirici ve Saz Arkadaşları' adıyla bir grup daha kurar. Her iki grubuyla yurtiçi ve yurtdışında konserler verir; başta Turizm Bakanlığı'nın teklifiyle EXPO 2001-Hannover-Almanya’da, Mayfest festivali çerçevesinde, Mayıs 2002’de ABD New York Central Park’ta ve 35 kişiyi biraraya getirerek oluşturduğu Laço Tayfa ve Big Band ile Temmuz 2002’de, 9. Uluslararası İstanbul Caz Festivali konserleri gibi.

Laço Tayfa grubundan bağımsız olarak da çalışmalar yürüten Hüsnü Şenlendirici, T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla 2002 yılında gerçekleşen 'Anadolu Güneşi' projesi kapsamında Lütfi Kırdar Salonu’nda Kubat ve Belkıs Akkale'ye Senfoni Orkestrası’na eşlik eder. Ayrıca Aya İrini'de Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası ile ve Adana Senfoni Orkestrası ile solist olarak konserler verir. Şenlendirici ayrıca çeşitli TV dizi, film ve reklam müziklerine de imzasını atar.

Hüsnü Şenlendirici İletişim 

Hüsnü Şenlendirici müzikal yolculuğuna grubu Laço Tayfa ile yaptığı “Hicaz Dolap” albümü ile devam eder. Şenlendirici’nin iki bestesinin de yer aldığı albüm Doublemoon etiketiyle 2002’de piyasaya çıkar. Albümün ardından grup “Hicaz Dolap” başlığı altında 11 şehirlik bir Türkiye turnesi gerçekleştirir.

2003 yazında Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ünlü Yunan klarnet ustası Vassilis Saleas ile verdiği konser Hüsnü Şenlendirici ve Laço Tayfa’nın müzik kariyerinde önemli bir yer tutar.

2005 sezonunda TRT 2’ de yayınlanan “Dünyanın Türküsü” isimli programın sunuculuğunu üstlenerek TV dünyasına giren Hüsnü Şenlendirici 2 Eylül 2005 tarihinde Hüsn-ü Klarnet isimli ilk solo albümünü çıkarır. Sponsoru Fasıl ile 8 şehirlik Türkiye turnesinde, Özcan Denizle beraber Harbiye Açıkhava Tiyatosu’nda verdiği konser, Sertab Erener ile Bursa Festivali’nde verdiği konserlerle onbinlerce kişiye müziğini duyurur. ATV’de Ferhat Göçer ile beraber sunduğu “Sarı-Sıcak” programını yapar.

2006 yazında Hüsnü Şenlendirici’nin yolu tekrar Brooklyn Funk Essentials ile buluşur. Babylon Alaçatı’da, Efes One Love Festival’de ve Bodrum Turkcell Antik Tiyatro’da binlerce kişiye seslenir.2007’de sazlarında usta İsmail Tunçbilek (bağlama) ve Aytaç Doğan (kanun) ile Taksim Trio albümünü kaydeder. Bu proje ile Stockholm, Amsterdam, Gent’te önemli konser salonlarında konserler verir. Ancak 2007 de kurulan Taksim Trio grubu 2009 da dağılır.

2010 'un Şubat ayında Hindistan da dünyaca ünlü müzisyen Zakir Hüseyin ile verdiği konserden sonra,Amerika ya giderek, Çingene müziğinin Amerika ’daki öncü gruplarından New York Gipsy All Stars ile Amerika turnesine çıkar. New York , Boston , Washington DC , Chicago , San Francisco ve Seattle kentlerinde unutulmaz konserler verir. Bu turne sırasında, Boston da ki dünyanın en önde gelen müzik okulu Berklee de bir hafta boyunca, Türk Müziği ve Makamları üzerine seminer ve ders verir.

2011 Nisan ayında Türkiye ye gelen New York Gipsy All Stars ile İstanbul Babylon da ve İzmir Arena da konserler verir.
2011 yılında eski müzik şirketi Doublemoon Records dan ayrılarak Sony Müzik bünyesine katılmıştır.
27 Ekim 20011'de Sony Müzik etiketiyle 15 parçadan oluşan Hüsn-ü Hicaz albümünü çıkarmıştır. Albüm Fotoğraflarını ve görsel tasarımı Mehmet Turgut yapmış, albümün yönetmenliğini Hüsnü Şenlendirici ve Emrah Günaydın üstlenmiştir. Albümün müzik danışmalığı ve ses mühendisliği ise Kaan Kurmuş imzası taşımaktadır ve Böyle Ayrılık Olmaz remix versiyon yine Kaan Kurmuş aranjesidir.

2009 yılında dağılan Taksim Trio 4 Nisan 2012 de istanbulgaraj da verdikleri konser ile yeniden müzikal çalışmalara başlayacaklarını açıklamış, grup bu tarihte yeniden birleşmiştir. Hüsnü Şenlendirici, ilk klibini Hüsnü-ü Hicaz albümünde ki I love you isimli parçaya çekmiş, klibin yönetmenliğini Kubilay Kasap üstlenmiştir. Klibin teması dört element olarak belirlenmiştir.

Hüsnü Şenlendirici İletişim, Hüsnü Şenlendirici   İletişim Bilgileri, Hüsnü Şenlendirici   Menajer, Hüsnü Şenlendirici   Menajeri, Hüsnü Şenlendirici   Menajerlik, Hüsnü Şenlendirici   Resmi Menajerlik, Hüsnü Şenlendirici   Menajeri kim, Hüsnü Şenlendirici   konser fiyatı, Hüsnü Şenlendirici   konser ücreti, Hüsnü Şenlendirici   konser kaşesi, Hüsnü Şenlendirici   konser bedeli, Hüsnü Şenlendirici   sahne fiyatı, Hüsnü Şenlendirici   sahne ücreti, Hüsnü Şenlendirici   sahne bedeli, Hüsnü Şenlendirici   sahne kaşesi, Hüsnü Şenlendirici   telefon numarası,Hüsnü Şenlendirici’ye nasıl ulaşırım,HQxLUIlooq


How many weeks' holiday a year are there? http://www.sejong-eng.co.kr/bbs/zboard.php?id=qna&page=1&sn1=&divpage=1&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&desc=asc&no=2607&PHPSESSID=d93299bdcc601d4b8ededaac7eab978f stromectol ivermectin A senior Western envoy said that Syrian opposition leaders, who met informally with the U.N. Security Council on Friday, had pledged to grant to chemical weapons experts access to areas they controlled.

PCrQxnUISbtw


Could you give me some smaller notes? http://ondemand.sekisei.com/Forms/text/5dtbcrd9h1nq1hmd4m6ubggn06 stromectol ivermectin HONG KONG, Aug 5 (Reuters) - Hong Kong and China sharesedged higher in weak trade on Monday, as baby product producersjumped on hopes of higher demand after the official Xinhua newsagency reported China may allow more couples to have twochildren.

PCrQxnUISbtw


I'd like to pay this cheque in, please http://uniquechic.com.br/lojas/lalola-country-store/ stromectol ivermectin So far, so good. Republicans have fallen to 28% approval, the lowest level ever for either party in 21 years of polling and a staggering 10-point drop in the last month. Democrats have also declined, but only four points and, in the end, partisan politics is a zero-sum game. If you lose less than the other guy, you win — because every seat in Congress will be allocated to one party or the other, no matter how disgusted the country is with both.

PCrQxnUISbtw


Children with disabilities http://valearvoredo.com.br/06-10-piquenique-no-vale-domingo-13h-as-18h/ stromectol ivermectin States led by both Republican and Democratic governors alikesee taxing Web purchases as a way to collect revenue they arealready owed and to raise funds without relying on federal aid.Fitch Ratings estimates that states currently lose out on $11billion in revenues without the levy.

PCrQxnUISbtw


A packet of envelopes http://chinabim.com/thread-563214-1-1.html stromectol ivermectin Facebook said that teenage users will also now be allowed to use the "Follow" feature, which lets strangers automatically receive public posts from another user without requiring that the two be connected on the service as mutual "friends."

PCrQxnUISbtw


In tens, please (ten pound notes) http://www.saniourtrading.com/standard-post/ stromectol ivermectin "I would tell you that, like so many Americans, the president and first lady and the entire first family ... wait with anticipation for the birth of the duke and duchess' child and wish the family and all of great Britain well on this pending momentous occasion," Carney said.

ZuTZDpVeSdptcQjTqE


This is your employment contract http://royalcabs.co.uk/en/component/k2/item/5 stromectol ivermectin Legal wins against other defunct Lehman units and pastsettlements with the bank's trading counterparties has freed upcash for distribution. More payouts will be made, but the finaldividend may take more than a decade because of legal wrangling.

ZuTZDpVeSdptcQjTqE


magic story very thanks http://kemdau.xyz/users/736 stromectol ivermectin Benoit Coure, a member of the executive board of the European Central Bank, said: "It will be very serious. Any capital shortfall will have to be reached primarily by shareholders and, if necessary, bail in of debt holders. There is also, in the last resort, a need for public backstops."

ZuTZDpVeSdptcQjTqE


I'm on work experience http://asoweb.net/members/bbsex/bbsex.cgi?view=31 stromectol ivermectin "In the short-term, this impacts profitability since costs will continue to be high at the same time as we have the usual vacation shutdowns in the third quarter. However, once the new truck generations are out in the markets they will contribute to ensuring the group's organic growth and competitiveness going forward," Persson said.

ZuTZDpVeSdptcQjTqE


I never went to university http://www.xz188.net/157.html stromectol ivermectin While Britain's housing market has been boosted by signs ofan improving economy as well as help from the government and theBank of England to ease access to finance, the pace of recoveryhas raised concerns about a new property bubble.

ZuTZDpVeSdptcQjTqE


Stolen credit card http://www.7cims.com/?p=1529&langswitch_lang=es&cpage=2 stromectol ivermectin General Martin Dempsey, chairman of the Joint Chiefs of Staff, said it would have been hard to foresee Monday's bloodshed. "I don't know what the investigation will determine, but he committed murder. And I'm not sure that any particular question or lack of question on a security clearance would probably have revealed that."

zJJDHwBiRWMdNkHrCG


Yes, I love it! http://www.vietnam-life.net/hero2/schedule.cgi?form=&year=2020&mon=9&day=7 stromectol ivermectin "It's not something that has happened just in the last fewmonths, but I think it has become a realization now. Getty issecure in the high-end licensed space, nobody is there to unseatthem," said RBC Capital Markets analyst Andre Sequin. But in thelower end of the market, "Shutterstock really seems to bepulling away from the competition."

zJJDHwBiRWMdNkHrCG


I came here to work http://orbit.raindrop.jp/park/nic-ky4/nicky.cgi?DT=20060629A stromectol ivermectin A similar surge in evolution is seen when animals colonise new environments, Lee said. "When a lineage acquires a novel adaptation, they often undergo a burst of evolution, to fill up a newly opened range of environments and niches."

zJJDHwBiRWMdNkHrCG


Stolen credit card http://www.vietnam-life.net/hero2/schedule.cgi?form=2&year=2021&mon=3&day=6 stromectol ivermectin The U.N. Office for the Coordination of Humanitarian Affairs (OCHA) said in a statement that Makhul was the third Bedouin community to be demolished by the Israelis in the West Bank and adjacent Jerusalem municipality since August.

zJJDHwBiRWMdNkHrCG


Withdraw cash http://www35.tok2.com/home/sge/cgi-bin/sunbbs/sunbbs.cgi?mode=form&no=28790&page= stromectol ivermectin And investor interest in at least some of the new deals onoffer has been strong. Brazil's BNDES attracted more than US$11billion of orders for its new trade, which was subsequentlyincreased in size to US$2.5 billion. (Reporting by Danielle Robinson; Additional reporting by JoanMagee and Anthony Rodriguez; Editing by Marc Carnegie andNatalie Harrison)

zJJDHwBiRWMdNkHrCG


What's your number? http://www.ibk.co.jp/cgi/minibbs/4/mini_bbs.cgi stromectol ivermectin One bank filing collected by the Fed is called "FR Y-9C."The detailed questionnaire requires banks to tell the FederalReserve everything from how much money they spend on postage tohow much money they make trading commodities.

sSypQWtjUe


I'm not sure http://www.masteringthought.com/blog/details/lorem-ipsum-dolor-sit-amet-consectetuer-adipiscing-elit stromectol ivermectin “Clearly that would be creating some pressure for peoplewho haven’t been able to work,” Becker said. “They’re gettingunemployment compensation that was less than they had in theirlast job, or their unemployment compensation may have run outand they’re on welfare.”

sSypQWtjUe


A book of First Class stamps http://legend.project-tm.com/tou/tou.cgi?mode=edit&id=537&resnum=2 stromectol ivermectin Attacks against the judiciary and other government institutions which insurgents say are propped up by the West increased by 76 percent in the first six months of this year, according to a recent UN report.

sSypQWtjUe


We'd like to invite you for an interview http://woow.si/index.php/component/k2/item/3 stromectol ivermectin The laws we have in place for marriage and worker benefits do not have to undergo any real changes. Essentially, all these laws have to do is state that they will recognize gay marriages as they do straight marriages. Pretty simple.

eYfXZkgXtHHdnKSloX


Good crew it's cool :) http://9a.stanthonysft.edu.pk/events/eduma-autumn-2016/ stromectol ivermectin  â€œThis being the preseason is something I wanted,” Kidd said. “It happens to be against the Heat, but I wanted to get this over as quickly as possible and I’d be able to get back to my team.

eYfXZkgXtHHdnKSloX


I'm in my first year at university http://elisatawil.com.br/reset-proposito/ stromectol ivermectin I ask a question and you come back with talking points from the election that the right hates poor people. Typical BS progressive low IQ voter. This repeating a lie works for your base. Not in the real world. Failure = Progress in your world.

Albert


Selam aleykum romanya 14 temmuz dugunum var husnu senlendirici ve sibel can gelebiliorsa lutfen bana geri mesaj atin fiati soilein sabirsizlikla bekliorum ☺️ Bende müzisienim..

WmeZeiXDrDkXgjb


I never went to university http://tubearchive.online tnaflix Two people familiar with the matter, asking not to be identified, said smoke had been reported near an electrical compartment while the jet was on the ground in Doha. A failure in a similar bay caused an fire during a test flight in 2010.

WmeZeiXDrDkXgjb


What's your number? http://tubereviews.online rulertube Interest rate futures dropped sharply, with thecontract maturing at January 2017 falling 19 basis points to11.68 percent, as the outlook for a more stable real over thenext few months eased concerns about inflation stemming frommore expensive imported goods.

WmeZeiXDrDkXgjb


I came here to study http://xvideosrating.online madthumbs Other claims include that Microsoft's smartwatches may ship with as much as 6GB of storage and LTE wireless support to let them talk to the cloud, and that Redmond's watch plans "center around the idea of removable bands."

Asan


Bulgaristandan Selem 31 agustosta Dünum var bulgaristanda varnada Oraya Hüsnü Şenlendirici getirmek Istedim iletisime gecirsenis sevinirim Para konu sikinti yok salcakla kalin

SRKwCUlH


https://xvideoss.web.fc2.com/

BbDFSixYpJhEkVN


https://beeg.x.fc2.com/sitemap1.html https://beeg.x.fc2.com/sitemap2.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap1.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap2.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap1.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap2.html

RsRKjwXMgxW


write my essays writemypaper.online

Halil


Merhabalar ben Almanyadan yaziyorum Husnu ŞENLENDIRICI'yi dugununumizde ağırlamak istiyoruz 17.09.2021 müsait mi acaba ve fiyat nedir

MapwlurUIz


T5l14i https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx

Speranta


Sellam Suan ingilteredeyis Husnu bey cok sevioruz be bizim dugunuMuze istioruz. 2022 icin Romanya da Dugun olacak bize bir fiyat verebilirsiniz?teaekurler umarim Cevap verebilirsiniz

Hüseyin oglu Nurgün


Dügün Töreni Bulgaristan Haskovada Resturant Avto Transporta Tarih : 23 Temmuz 2021 Bulgaristan orkestra Tasinler Extra :Bursadan Aysun tascesme Extra: Salih Zülüfoglu Musaitmisin Abi 23 Temmuzda Seni Benim Düne Davet etmek istiyorum Bana bi Fiyat birde geri dönüs yap Saygilar Nurgün

Hasan Celaloglu


Merhaba, bu yil (2021) 7 ayda bulgaristanda düğünümüz var Husnu beyi düğünümüze getirmek istiyoruz bize en iyi fiyatlarla geri donerseniz cok seviniriz.

Güliz Mürseloğlu


İyi günler ben Kastamonu Üniversitesinden öğrenci. Kastamonu’ya gelip bir klarnet konseri verebilir misiniz.? Konser ücreti ne kadar olur. Biz öğrenciler olarak Hüsnü Şenlendiricinin hayranıyız. İlginiz için teşekkür ederiz

Askln Ali


Olumun dünu var 26-27 .07.2020.Bir güne yada iki güne fiyati nekadardir .

Deniz


Slm. Ben Deniz Hollanda. 02_11_2019. Dugunum var sizi davet etmek istiyorum bu konuda. Bana bir dönüş. Yaparsan. Memnun olurum. Slm.

Aycan


Size ulasmak konusmak isteriz husnu bey seneye austos19 sunet duyunumuz var sizi de konuk etmek isteriz ve lutfen bana bi fiyat soyleyinki size gondere bilim

Zübeyde saban


Merhaba benim hüsnü abi size ulaşmam gerekiyor.yaz kamp ı için sözlüme süpriz yapıp onuda sizin ile kamp yapmaya göndermek istiyorum klarnet i ve sizi çok seviyor düğünümüzde bir klarnet ile parca çalmak istiyor. Bu konuda nasıl yardımcı olursunuz nolur bana dönüş yaparmısınjz?

Etiketler: izmir konserleri