35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Duman 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas ve Cengiz Baysal'dan oluşan Türk rock grubu.

Duman  İletişim


Hakkında:
- Doksanlı yılların başında müzik yaşantısına başlayan grup elemanlarından vokal Kaan Tangöze öğrenim görmek amacı ile gittiği Seattle'da müzik yaşamına devam etti ve Türkiye'de çıkarmak istediği albüm için parçalar hazırladı. 
- Türkiye'deki grubu Mad Madame (Kaan Tangöze, Ari Barokas ve Yakup Trana) ile Seattle ve Los Angeles'da yayınlanan toplama albümlerde yer aldı. Türkiye'ye döndüğünde Blue Blues Band ile beraber çalışan Batuhan Mutlugil'i de Ari Barokas ile beraber çaldıkları Mad Madame grubuna dahil ederek şimdiki grupları olan Duman'ı 1999 yılında kurdular.
- Büyük çıkış yaptığı Belki Alışman Lazım albümünde ise Duman artık Türkiye'de en popüler rock grupları listesine girmeyi başarmıştı.
- Duman Her Şeyi Yak şarkısıyla bir çıkış yaptı ve ardından Oje, Bu Akşam, Belki Alışman Lazım şarkılarına klip çektiler.

İlk Albüm: Eski Köprünün Altında

 

 

Duman  İletişim, Duman  İletişim Bilgileri, Duman  Menajer, Duman  Menajeri, Duman  Menajerlik, Duman  Resmi Menajerlik, Duman  Menajeri kim Duman  konser fiyatı, Duman  konser ücreti, Duman konser kaşesi, Duman  konser bedeli, Duman  sahne fiyatı, Duman  sahne ücreti, Duman  sahne bedeli, Duman sahne kaşesi, Duman’a nasıl ulaşırım, Seval karaçay


Konser için görüşebilirmiyiz

erdem öztürk


merhaba,okulumuz adına duman grubunu sahneye çıkarmak istiyoruz.fiyat bilgisi öğrenmek istiyoruz...Ve mersin’de olacaktır.

Batuhan Şahin


merhabalar ben birbatu Bursa'da konser verdirmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz? Fiyat veb

Müslüm dönder


Merhaba ben Müslüm . Sakarya da konser düzenlemeyi düşünüyorum bir kaç mekanla bu konu hakkında görüştüm ve olumlu sonuçlar aldım. Bana genel bilgiler ve fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz . Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

Ömer demir


Abi ben size ulaşamazsam sis bana ulaşın lütfen

Eldar


Merhaba sizi azerbeycandan rahatsiz ediyoruz.Promix production bakuda duman grubunun konserini planliyor.lutfen yetkili menecer bana geri donus yapsin fiyat ve organize ile ilgili

Mehmet Güler


İyi akşamlar grup dumanın ayrılmak zorunda kaldığım kız arkadaşım Derya'nın bana bir şans daha tanımasını dile getirebilecekleri bir kaç cümlelik video çekip gönderebilmelerinin mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Terlan Mirzeyev


Merhaba ben bir müzisyenim. 8 yıldır müzikle iç-içeyim. 5 yıl profesyonel müzik eğitimi aldım aynı zamanda vokal eğitimide aldım bir müddet.Yeni beste yaptım piyanoda ve gerçekten başarılı olduğuna inanıyorum.Beste yapmak ve Söz yazmak bana verilen bir şey olduğunu hiss ediyorum. Yani gerçekten kafamın içinde sesler durmuyor.Günün her anında aklıma yeni sözler,besteler geliyor.Yani söylemek istediyim bu bende bir yetenek ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek için sizinle iletişime geçtim.Benim için şu an ki, devrimizde en iyi gruplarından biri. Sizinle iletişime geçmemin sebebi belki bestemi dinlemek isterseniz çok sevirinim. Gerçekten güveniyorum kendime,besteme ve sözlerine sadece stüdyo kayıtım olmadığı için bırada atamıyorum. Eğer bu post ilgilinizi çeker ve bana geri dönüş yaparsanız Duman grubuna iletmek isterim eserimi.Eminim Duman grubuna da çok uygun bir eser lütfen inanıyorum ki,olumlu geri dönüş yapacaksınız kendime çok inanıyorum.Ve şeyler ola bilir beğeneceğinize inanıyorum. Tabii ki, Duman grubuna ulaşır mı bestem bilmiyorum ama yine de şimdiden teşekkürler. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Etiketler: