35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Evrencan Gündüz 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


2 Şubat 1996 yılında Kadıköy’de doğdu.
İlköğretimdeyken koro ve tiyatrolarda görev alan Evrencan Gündüz, 4. Sınıftayken, kardeşi ile birlikte piyano derslerine başladı ve iki yıl boyunca derslere düzenli olarak katıldı. Ortaokulda iken okul korosu ve orkestralarda ve öğretmenleri ile birlikte çeşitli festivallerde görev aldı.

13 yaşlarında, Ray Charles’ın filmi ile Blues müziğine olan hayranlığı başlamış oldu. Jimi Hendrix, BB. King, Albert Collins, Fredie King ve James Brown’nun müziklerini dinleyerek büyüdü. Bu da yaptığı müziğin kalitesini ve tarzını bu yönde belirledi.

14 Yaşında gitara ilgi duyan Evrencan Gündüz, gitar çalan arkadaşlarının katkıları ve internetten video izleyerek klasik gitar çalmayı öğrendi. 15 yaşında babasının hediye ettiği elektro Gitar ile klasik gitarın yanı sıra elektro gitar çalmayı öğrendi. Babasıyla çeşitli otel ve mekanlarda yaz süresince sahne alma fırsatını bularak, tecrübesini arttırdı.
16 yaşında geldiğinde sokak müzisyenliğine başladı ve o yıl içerisinde ilk grubu olan T-Blues isimli grubu arkadaşlarıyla birlikte kurarak, festivallerde ve konserlerde yer aldılar.
Vapurlarda müziğin yasaklanmasına kadar vapur müzisyenliği yaptı.

 

Evrencan Gündüz iletişimRock’n Purple’da en iyi solist ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Dont Let Me Down (Beatles) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak, en değişik enstruman ödülüyle toplamda 3 ödül kazanmıştır.

Kendi “Akustik Solo programlarının yanısıra, grubu “Evrencan Gündüz Quartet ile konser çalışmaları yanı sıra beste ve albüm çalışmalarına devam etmektedir.
Müzik hayatına devam eden Evrencan Gündüz, gelecekte Dünya’nın en iyi jazzz ve Blues müzisyenlerinden olma amacının yanında, İstanbul Üniversitesi, Su Ürünleri Mühendisliği Fakültesindeki akademik kariyerini tamamlamak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Evrencan Gündüz iletişim, Evrencan Gündüz İletişim Bilgileri, Evrencan Gündüz Menajer, Evrencan Gündüz Menajeri, Evrencan Gündüz Menajerlik, Evrencan Gündüz Resmi Menajerlik, Evrencan Gündüz Menajeri kim Evrencan Gündüz konser fiyatı, Evrencan Gündüz konser ücreti, Evrencan Gündüz konser kaşesi, Evrencan Gündüz konser bedeli, Evrencan Gündüz sahne fiyatı, Evrencan Gündüz sahne ücreti, Evrencan Gündüz sahne bedeli, Evrencan Gündüz sahne kaşesi, Evrencan Gündüz’a nasıl ulaşırım, gül korkmaz


merhaba evrancan dündüz ün kaşesini ögrenmek isterim.

Etiketler: