35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Rubato 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Rubato Kimdir? Rubato grubunda kimler var?


Fatih Ahıskalı
Özer Arkun
Göksun Çavdar
Eralp Görgün

Grup yukarıda adı geçen 4 kişiden oluşuyor.

 

Rubato İletişim 0212 962 01 00 
 


Şarkılara kattıkları arabesk ve tabir-i caizse damar tarz ile bir çok kitleye ulaştılar. Bir çok ünlü kişiye orkestra olarak eşlik ettiler ve sonunda kendi albümlerini çıkardırlar. Şu an grubun bir ve iki olmak üzere iki adet albümü var.

Özellikle 2018 yılbaşı gecesi sahnesinde birçok sanatçıya eşlik ederek popülerlik seviyelerini çok fazla arttırdılar.
Beğendiğiniz şarkılara farklı tatlar katarak tekrar önümüze sundular ve güzel işler başarmaya devam edecekleri kesin.

Çok hoşuma giden bir kaç şarkısını sizlere tavsiye etmek isterim.

Buray ve Rubato - Hatıram Olsun
Hüsnü Arkan - Rubato ile - Kırık Hava

 

 

 

Rubato İletişim, Rubato İletişim Bilgileri, Rubato Menajer, Rubato Menajeri, Rubato Menajerlik, Rubato Resmi Menajerlik, Rubato Menajeri kim Rubato konser fiyatı, Rubato konser ücreti, Rubato konser kaşesi, Rubato konser bedeli, Rubato sahne fiyatı, Rubato sahne ücreti, Rubato sahne bedeli, Rubato sahne kaşesi, Rubato’ya nasıl ulaşırım,   Tamer KÖSTEN


Kırklareli konserine geldin kulisin kapısıı kırarca çaldım açmadınız cengiz kurtoğlu geldiğinde hemen yanına girdim biz trakyalıyız adam yemeyiz daa da seni dinlemem yazıklar olsun sen yolun bsşındasın

Suray Mehmetoglu


Iyi gunler Ben oglumun dugununde rubato grubunh istiyorum. Fiyat bilgisi alabilirmiyim Tesekkurler

Merve yaman


Sayın yetkili merhaba 13 Haziran 2020 tarihinde KIRKLARELİ\ Lüleburgazda düğünümüz bulunmaktadır. Rubato grubunun uzun süredir takipçisi ve hayranıyım. Acaba o tarihte müsai midirler ? Ve sahne ücretleri nedir ? Bilgilendirme yapmanızı rica ederim.

Ömer Altun


Öncelikle Size Çok Ama Çok Teşekkür Ediyorum Böyle Bir Proğram Yaptığınız İçin Sayın Üstadları Çağırdığınız İçinde Ayrı Bir Teşekkür Ederim Ben Anlamlı Şarkıların Geride Kaldığını Düşünürdüm Siz Yine Yaşattınız Sayenizde Yeni Nesil Anlamlı Şarkılar Şiirleri de Görücek Bugün 25 Temmuz 2019 Saat Gece 01:14 Şuan Proğramınızda Ünlü Üstadlarından Volkan Konak Var Sizi Şuan Bir Özlem Sevda İle Mutlu Sevgi Dolu Şekilde İzliyorum Hocam Elinize Yüreğinize Nefesinize Sağlık Hak Uzun Ömürlü Sağlıklı Nice Böyle Proğramlar Nasip Etsin Amin ... Çok Ama Çok Teşekkür Ederim Böyle Bir Proğram Yaptığınız İçin =))

MERVE YAMAN


Merhaba, 13.06.2020 tarihinde Kırklareli/Lüleburgaz'da düğünüm gerçekleşecek. Rubato grubunu çok seviyorum :) Kendilerinin sahne ücreti ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Duygu keskin


Merhaba ben drama eğitmeniyim. İzmir Torbalı da yaşıyorum bir tiyatro oyunu yazdım ve bunu sergileyecegim yalnız rubato nun seslendirdiği bir şarkıyı kullanmak istiyorum bu kamu yararına ücretsiz bir oyun olacak madde bağımlılığı ile ilgili rubato nun hay isimli şarkısını kullanmam da bir telif hakkı talep edilir mi bunu öğrenmek istiyorum tekrar belirteyim oyun ücretsiz oynayıp kamu yararına olacak şekildedir

Beymen baltadjıev


Merhaba, ben bulgaristandan yazıyorum, sizi agustosta davet etmek istiyorum! Bulgaristan için 1 günlüne fiyat oğrenmek istiyorum. Teşekürler!

erdem erdemir


iyi günler. inanın her gün sizi dinleyerek geçiyor günlerim. ben de kendimce bir şeyler söylüyorum yazıyorum. zor bir hayatım oldu halende zorluklarla başa çıkmaya çalışıyorum. müzikği seviyorum enstrümanların birleşip ortaya çıkardığı sesleri seviyorum. sizler de bunu olağanüstü bir şekilde başarıyorsunuz. benim sizlerden bir isteğim ricam olacak. beni müzikle buluşturabilir misiniz? param yok. bunu tüm samimiyetimle söylüyorum amacım falan da para kazanmak değil. sadece müzik. inşallah mesajım sizlere ulaşır. iyi günler sizleri dinleyerek günlerimi geçirmeye devam edeceğim. saygılarımla.

ibo bircan


slm bulgaristan icin davet etmek istiyorus dugun 2 saat 3 saat te olabilir bir fiyat rica etsem cevap verirmisinis

soner kızak


sizinle birlikte şarkı söylemekistiyorum

hatice bozkurt


Sevgili rubato ekibi. Sizin her birinizin işini tek tek çok iyi yaptığınızi öncelikle belirtmek istiyorum. Tebrik ediyorum ve bi türkiye vatandaşı olarak sizin gibi sanatcilarimiz olduğundan ötürü sizle gurur duyuyorum. Ben de sizinle düet yapmayı çok istiyorum. Lütfen mesajıma geri dönün sizleri çok seviyorum . Ve basarilarinizin devamını diliyorum umarım hakettiğiniz ilgiyi alırsınız.

Etiketler: