35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Doğu Demirkol 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Doğu Demirkol, 6 Eylül 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Bilgisayar Mühendisi Mezunu olan Demirkol'un babası başarılı bir cerrah annesi ise ev hanımıdır. 

Bilgisayar Mühendisi olan Doğu Demirkol, farklı alanlara ilgi duyarak sosyal medya hesaplarından komik video paylaşımları yapmaya başlamıştır.

 Doğu Demirkol  İletişim

Videolarında sergilediği doğal ve başarılı performansı ile binlerce kişinin yüzünü güldüren Demirkol, bu alandaki başarısını farkederek, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmıştır.

Finale gidemeyen Demirkol, ardından BKM Sahne'de Açık Mikrofon sayesinde başarılı bir sahne hayatına giriş yapmıştır.

Doğu Demirkol, Beşiktaş Kültür Merkezi, Ataşehir Dasdas Sahne, Ankara Yılmaz Güney Sahnesi ve Beylikdüzü Torium Sahne ve daha bir çok sahnede tek kişilik gösterilerini izleyici ile buluşturmuştur.

Doğu Demirkol, rol konusunda başarılı olduğunu herkese ispatlayarak, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi isimlerin paylaştığı Ölümlü Dünya adlı sinema filminde rol almıştır.

 

SİNEMA

YIL          YAPIM                 ROL

2018      Ahlat Ağacı           Sinan Karasu

2018      Ölümlü Dünya       Zafer

2020      Bayi Toplantısı      Adem Ballı

 

DİZİ

YIL          YAPIM                                 ROL

2020      Tutunamayanlar                   Tarık

 

 

 Doğu Demirkol  İletişim,  Doğu Demirkol  İletişim Bilgileri,  Doğu Demirkol  Menajer,  Doğu Demirkol  Menajeri,  Doğu Demirkol  Menajerlik,   Doğu Demirkol Resmi Menajerlik,  Doğu Demirkol  Menajeri kim,  Doğu Demirkol   konser fiyatı,  Doğu Demirkol  konser ücreti,   Doğu Demirkol konser kaşesi,  Doğu Demirkol  konser bedeli,  Doğu Demirkol  sahne fiyatı,  Doğu Demirkol  sahne ücreti,  Doğu Demirkol  sahne bedeli,  Doğu Demirkol  sahne kaşesi,  Doğu Demirkol’a  nasıl ulaşırım,  Ali ÖZTÜRK


Merhabalar Ben Uzm. Dr. Ali ÖZTÜRK, sizlere dernek genel sekreteri olarak Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği adına ulaşıyorum. Bu sene 8-10 kasım arasında Ankara'da yapılacak yıllık ulusal düzeydeki kongremizde sosyal program için 8 Kasım akşam 18-19 arasında planlanacak şekilde, kısa bir söyleşi veya 30-60 dk lık bir stand ıp gösterisi olarak düşündük. Söyleşi veya mümkünse eğer stand-up ile ilgili bilgi/fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz? Teşekkür ederim. Saygılarımla.

ömer bilal karakaya


Muharrem Bey Merhaba . Emekli İngilizce öğretmeniyim . Skeç Parodi- senaryo yazımı konusunda projem var . Bu konuda görüşmek istiyorum.

Oğuzhan Bayrak


Merhaba Dum organizasyondan Oğuzhan ben. Eğer müsaitliğiniz var ise 24-25-26 kasım tarihlerinden birinde Demokrasi ve Özgürlük adasında yapacak olduğumuz bir etkinlik için 1 saatlik stand up gösterisi planlamaktayız. Emlak Konut müdürleri ve ailelerinin olacağı bir etkinlik olacaktır. Doğu beyi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yunus kulaş


Selam aleykum ve rahmetullah. Allah c.c. icin bu mesajimi dogu beye iletebilirseniz cok makbule gecer. Kendisinden bir ricam olacak Allah c.c. icin islamda "tağut" nedir araştırsın ve "TEVHİD" bedir arastirabilirmi acaba. Lakin googleden degi ornek bir yazar olarak tavsiye etmem gerekirse "İBRAHİM GADBAN" yazarına ait lailaheillallah ne demektir adlı eseri okuyabilirlermi acaba?

melisa nur


merhaba ben Melisa.Erkek arkadaşım Feyyaz Yiğit'i çok seviyor bu yüzden doğum günü hediyesi olarak onu feyyaz yiğitle tanıştırmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Hande nur Efe


Merhaba, ben Sağlık Bilimleri Üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim. 11-12 nisanda tıp fakültesi kongremiz (HesCon) gerçekleşecektir. 11 Nisan günü gerçekleşecek gala programında Doğu Demirkol beyefendiyi misafir etmek istiyoruz. Fiyat ve müsaitlik durumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Aylin Yılmaz


Merhaba Süleyman Demirel Üniversitesi Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğu (PAGUK) adına yazıyorum. Topluluğumuz üniversitemizin en aktif ve en büyük topluluğudur. İsmim Aylin YILMAZ Toplulukta Eğitim Denetmeni olarak görev yapmaktayım.   14 Ekim 2019 - 18 Ekim 2019 tarihleri arasında  gerçekleşecek olan EĞİTİM FEST 6 kapsamında ilk gün mini konser 2. 3. Ve 4. Günlerde sertifikalı eğitim 5. Günde talk show etkinliği yapmayı planlamaktayız. 6.sını düzenleyeceğimiz Eğitim Festivalinde sizlerinde festivalimiz dahilinde uygun olduğunuz bir tarihte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Gelecek olan konuşmacımızın yol ve konaklaması bize aittir. Konu ile alakalı geri dönüşünüzü ivedi şekilde bekler iyi çalışmalar dileriz. Aylin Yılmaz 05050597421

Faruk Karatay


Merhaba, 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya'da bir toplantı organizasyonu yapıyor olacağız. Bu etkinlikte 9 Kasım 2019 c.tesi günü Doğu beyi 1,5-2 saatlik bir gösteri için davet etmek istiyoruz. Müsaitlik ve fiyatlama konusunda bilgi vermenizi rica ederim. Iyi çalışmalar.

Hakan guler


Oyun için fiyat alabilirmiyim

Etiketler: