35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Can Gox 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Gerçek ismi Can Göksun olan, ancak müzik dünyasında Haydar Waits ya da daha popüler olan Can Gox ismiyle bilinen sanatıçı, Türk caz müziğine bambaşka bir boyut kazandırmıştır. 

1976 yılında dünyaya gelen Gox, Kadıköylüdür. Yaptığı müziği, “Anadolu Blues” olarak tanımlamaktadır. Birçok müzik otoritesince, sesi Cem Karacaya benzetilmektedir. Argo tabirle, kendisinin ses tonuna bakarak “zenci gırtlağı” sahibi olduğu da söylenebilmektedir.

 

Can Gox, 15 – 16 yaşlarından itibaren, İstanbulda bir takım gece mekanlarında müzik yapmaya başladı. Bilgi Üniversitesinden kazandığı burs ile, caz müzik eğitimine devam etti.

Bu müzik eğitiminde, çok kaliteli isimlerle beraber çalışarak, bu çalışmalardan ve müzikal edinimlerden kazandığını, sahne performansı ve diğer çalışmalara yansıtabilmeyi, müzikal felsefe anlamında hedefine oturttu.

Can Gox, 2000 yılında oluşturdukları Blues-Mobil ile birlikte, şarkılarını ve enerjisini kitleler ile tanıştırmayı başardı. Ancak, “Kaybedenler Kulübü” filminin müziklerini yapan Can Gox açısından, bu çalışma bir dönüm noktası oldu.

2011 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen aynı filmin soundtrack albümünde, “Wrong Side Of The Road”, “Son Kare (Gülce Duru ile vokal)”, “Wake”, “Angels Gone”, “Melancholy Man”, “My Woman (Gülce Duru ile vokal)” parçalarını seslendirdi.

 Can Gox İletişim

Aynı zamanda, Kaybedenler Kulübündeki şarkılarını evinde kaydettiği de söylenmektedir. Müzik kariyerindeki ilk solo albümü ise, “Yalnızım Ben” çalışması olmuştur.

 

 

  Can Gox İletişim,   Can Gox İletişim Bilgileri,   Can Gox Menajer,   Can Gox Menajeri,   Can Gox Menajerlik,    Can Gox Resmi Menajerlik,   Can Gox Menajeri kim,   Can Gox konser fiyatı,   Can Gox konser ücreti,    Can Gox konser kaşesi,   Can Gox konser bedeli,   Can Gox sahne fiyatı,   Can Gox sahne ücreti,   Can Gox sahne bedeli,   Can Gox sahne kaşesi,   Can Gox’ye nasıl ulaşırım, Sefkat Sergen


Konser degilde hayraniniz olan nisanlima dogum gunu suprizi yapmak istiyorum. Kibristan yaziyorum. Max 30-40 kisi. Boyle bisey mumkun mu? Umarim kotu algilamazsiniz. Sizinle gune baslayip sizin sarkilarnizla geciyor tum gun. Donerseniz olumsuzda olsa sevinirim :) tekrardan kusura bakmayin yalnis algi yaratmak istemiyorum. Tesekkur ederim.

Selahattin güzel


Sahne fiyatınızı öğrnebilirmiyiz can bey

ayaz arat


özel gün için davet

Utkan Çakar


Merhabalar, Mayıs ayında düzenleyeceğimiz bir festivalimizde Can Beyinde yer almasını istiyoruz. Şartlarını bizimle paylaşırsanız seviniriz. Dönüşünüzü Bekliyoruz.. Teşekkürler.

Etiketler: