35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Deniz Tekin 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Müzisyen ve söz yazarı olan Deniz Tekin, müziğe olan ilgisi 8 yaşındayken piyano ve yan flütle başladı.
Ortaokul ve lise yıllarında çeşitli yerel gruplarda yer alan genç müzisyen, 16 yaşında küçük kafelerde canlı müzik deneyimini gerçekleştirdi.
Aynı zamanda çeşitli müzik platformlarında ‘Daphead’ kullanıcı adıyla kendi kayıtlarını paylaşıp bilinen şarkıların coverlarını yaptı ve gerçekten büyük ilgi gördü. 2017 yılında ise ilk stüdyo albümü olan “Kozakuluçka“yı yayımladı.

  Deniz Tekin İletişim

Memur bir ailenin çocuğu olarak müzisyen, İzmir‘de doğdu ve Konak‘ta ilk yıllarını geçirdi. Anne ve babası kamu sektöründe diş doktorluğu yaptığı için çocukluğu farklı illerde geçti. İlk olarak ailesiyle Mardin‘e gitti ve ilkokulu burada bitirdi. Daha sonra Gaziantep‘te ortaokul ve lise eğitimini tamamladı. Müziğe olan ilgisi, babasının da teşvikleriyle piyano ve yan flüt ile başladı. Gaziantep‘te iken SoundCloud gibi müzik paylaşım platformlarında çalışmalarını paylaştı ve büyük bir ilgi gördü. Aynı dönemlerdeki kayıtları YouTube‘da 1-7 milyon arasında dinlendi.

Yeterli bir dinleyici kitlesi oluşturduktan sonra İstanbulAnkaraİzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerde konserler verdi.

Kalben2015 yılındaki bir röportajında Deniz Tekin‘in çaldığı enstrümanlara ve sesine dikkat çekti. Gaziantep sonrasında Boğaziçi Üniversitesi‘nde Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmeye başladı. 2017 yılında ise henüz 19 yaşındayken dokuz şarkıdan oluşan ilk stüdyo albümü “Kozakuluçka“yı yayımladı. Albümde Ahmet Kaya ve Yusuf Hayaloğlu gibi isimlerin seslendirdiği “Beni Vur” adlı şarkıyı yorumladı ve bu cover milyonlarca kez dinlendi.
Daha sonra “Bende Bir Problem Var” adlı şarkısına, İstanbul’da bir klip çekti.

 

 

  Deniz Tekin İletişim,   Deniz Tekin İletişim Bilgileri,   Deniz Tekin Menajer,   Deniz Tekin Menajeri,   Deniz Tekin Menajerlik,    Deniz Tekin Resmi Menajerlik,   Deniz Tekin Menajeri kim,   Deniz Tekin konser fiyatı,   Deniz Tekin konser ücreti,    Deniz Tekin konser kaşesi,   Deniz Tekin konser bedeli,   Deniz Tekin sahne fiyatı,   Deniz Tekin sahne ücreti,   Deniz Tekin sahne bedeli,   Deniz Tekin sahne kaşesi,   Deniz Tekin’a nasıl ulaşırım, Ozlem talep


İyi günler, İBB Şehit Şerife Bacı MTAL HALKA İLİŞKİLER bölümü öğrencisiyim, okulumuzun yapacağı projede Deniz Tekini bizlerle beraber görmek istiyoruz yapacağımız proje hayvanlara şiddeti ele alan “ONLAR İÇİN SÖYLE” projemizdir . En yakın zamanda sizlerle iletişime geçmek istiyoruz iyi günler.

Etiketler: