35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

İkiye On Kala 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Bornova’dan İstanbul’a uzanan, şarkılarında samimiyetin hissedildiği grup: İkiye On Kala!
Uğur’un gitarda olup vokalliğini yaptığı grupta elektrik gitarda Hür, geri vokalde Sumi, bas gitarda Korhan, klavyede Furkan, davulda ise Erkan yer alıyor.

 

 

  İkiye On Kala İletişim

 

 

 

 

 

  İkiye On Kala İletişim,   İkiye On Kala İletişim Bilgileri,   İkiye On Kala Menajer,   İkiye On Kala Menajeri,   İkiye On Kala Menajerlik,    İkiye On Kala Resmi Menajerlik,   İkiye On Kala Menajeri kim,   İkiye On Kala konser fiyatı,   İkiye On Kala konser ücreti,    İkiye On Kala konser kaşesi,   İkiye On Kala konser bedeli,   İkiye On Kala sahne fiyatı,   İkiye On Kala sahne ücreti,   İkiye On Kala sahne bedeli,   İkiye On Kala sahne kaşesi,   İkiye On Kala’a nasıl ulaşırım, sude nur gunduz


Merhabalar Bizler Sehremini Anadolu Lisesi’nden geleneksel SALFEST’i duzenleyen organizasyon ekibi ogrencileriyiz. Ve cogunluk istege bagli olarak sizleri aramizda gormek istedi. Fiyat hakkinda bir bilgi alma imkanimiz var mi? Ve ayrica fiyatta biraz yardimci olabilirseniz cok seviniriz biz lise ogrencileri olarak .

Gökhan Çınar


Aralık ayı için konser boşluğu ve fiyat bilgisi alabilirmiyim Kıbrıs Girne’den yazıyorum size

Uğur


Ikiye on kala

Uğur


Ikiye on kala

Çağrı Küçükderya


Merhabalar. Alanya’da üniversite öğrencisiyim ve ayriyeten öğrenci partileri düzenliyorum. Merak ettiğim konu Alanya’da sahne almanızı istiyorum ve ilk defa böyle bir işi girişeceğim. Detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Zülal ekiz


İyi günler Antalya Yusuf Ziya Öner fen lisesinden yazıyorum. Okulumuzda her yıl konser düzenleniyor. Bu yılki konserde İkiye On Kala’yı görmeyi çok isteriz. Okulumuz devlet okulu olduğu için bi takım maddi sorunlarımız var ama yine de bir fiyat öğrenmek istedik. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Etiketler: