35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Ümmü Erbil 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Ümmü Erbil 14 mart 1994 yılında Antalya'da dünyaya geldi.Aslen Burdurlu olup Antalya da ailesiyle birlikte yaşayan Ümmü Erbil ilk ve ortaokul eğitimini Antalya da tamamladı. Ortaokul döneminde babasının almış olduğu bağlama sayesinde müzikle tanıştı ve okuldan arta kalan zamanlarında hocalarından özel bağlama ve şan dersleri almaya başladı.

Antalya da düzenlenen liseler arası ses yarışmasında birincilik ödülü aldı.Müzikle uğraşmanın yanı sıra diksiyon, kişisel gelişim ve halk oyunları çalışmalarında bulundu.Gençlik ve spor merkezlerinin iller arası düzenlemiş olduğu bir çok yarışmada birincilikler elde etti.Bir süre Antalya TRT gençlik korosunda görev aldı.

Lise eğitimi sonrasında Antalya Akdeniz Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünü kazanarak eğitim hayatını sürdürmeye devam eden Ümmü Erbil TRT'nin düzenlemiş olduğu 50. yıl genç mikrofon ses yarışmasına katılarak bölge birincisi oldu, finallerde yarıştı ve TRT 50.yıl genç mikrofon özel ödülünü aldı .Bu yarışmanın sonucunda TRT'nin hediye olarak yapmış olduğu Türk Halk Müziği genç mikrofon ses yarışması adlı ilk albümle profesyonel olarak müzik hayatı başladı.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra müzik hayatına devam etmeye karar verdi.Bir çok müzik yapımcılarından albüm teklifler alan Ümmü Erbil şu anda çalışmakta olduğu yapımcı ve menajeri olan FBR yapım sahibi Fatih Bedir ile müzik hayatına devam etmektedir.

Daha sonra "Özledim seni" adlı ikinci müzik albümünü yapan Ümmü Erbil , 2015 yılında kültür bakanlığının açmış olduğu sanatçı belgesi alma sınavında başarılı olarak kültür bakanlığı sanatçı belgesini almayı hak kazandı.

VTV, Akdeniz , Vizyontürk gibi Çeşitli TV kanallarında "Şimdi Türkü Zamanı" ve "Bizim Türkülerimiz" adında müzik programları yaptı.

Ayrıca yine vatan TV de ve Koza TV DE "Haydi Gezelim" adlı Türkiye'nin her yerini gezip yörelerin kültürünü, hem türküleri ile hemde doğa ve insanların yaşamalarını ekranlara yansıtmaya devam ediyor. Şu ana kadar toplam 250 in üzerinde yurt içinde ve yurt dışında konserler verdi.

3. albümü olan "Deli Gönül" albümü ile sizlerle buluşan Ümmü Erbil: "Biliyorumki bu albümde her dinleyicim kendi gönlüne göre bir türkü bulacaktır. Türkülerimizi geçmişten geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Yüreğinizden sevgiler, dilinizden türkülerimiz eksik olmasın, her şey gönüllerinizce olsun."diyerek işini ne kadar sevdiğini bir kez daha gösterdi.

Evlerinizin kızı , Türkiyenin parlayan yıldızı Ümmü Erbil Şimdi de “Maşallah” adlı 4. albümü ile sizlerle......

 

 

Ümmü Erbil İletişim 0212 962 01 00 

 

 

Ümmü Erbil İletişim,   Ümmü Erbil İletişim Bilgileri,   Ümmü Erbil Menajer,   Ümmü Erbil Menajeri,   Ümmü Erbil Menajerlik,    Ümmü Erbil Resmi Menajerlik,   Ümmü Erbil Menajeri kim,   Ümmü Erbil konser fiyatı,   Ümmü Erbil konser ücreti,    Ümmü Erbil konser kaşesi,   Ümmü Erbil konser bedeli,   Ümmü Erbil sahne fiyatı,   Ümmü Erbil sahne ücreti,   Ümmü Erbil sahne bedeli,   Ümmü Erbil sahne kaşesi,   Ümmü Erbil’a nasıl ulaşırım, 
erbil


Hüseyin yüksekol


Mrb ulaşım konaklama her şey dahil 3 saatlik düğün için fiyat bilgisi öğrenebilirmiyim?

Etiketler: