35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Hülya Polat 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Rize Pazar Doğumlu Hülya Polat.Lazcanın Azda olsa Konuşulduğu Bir köyden.Melyattan Sanatçımız.Kısacası Onu Tanıyanlar Onu Bilenler Çok daha İyi biliyorlar.Hülya Polat Müziğe ilk Olarak Dinleyici Olarak başladı.Daha sonra ise 1996 Yılında müzik hayatına atıldı.Müzik Hayatına Başlamadan Önce Yine karadenizin en çok sevilen sanatçılarını dinlerdi Vinnaz Sönmez ve Erkan Ocaklı.

 

O Dönemlerde Rizede karadeniz Müzikleriyle yayın yapan bir radyo açılmıştı.Radyoda Konuşma yapan Bir sanatçı ağabeyi (Şu an onunla Konuşmadığı için ismini Bilmiyoruz) Karadenizde kadın sanatçı bulunmuyor.Hülya Polat Sesine Güvenen bir bayan sanatçı bize başvursun Biz Yardımcı olacağız dedi. O Dönemlerdede başarılı sanatçımız istanbula ablasının yanına gezmeye gider.Hülya Polat Ablasına Radyoda dinlediği konuşmayı anlatır. Ablası ise sanatçıyı aramalarını söyler. Bilinmeyen Numaralardan radyoda konuşma yapan sanatçının ismini alarak o sanatçıya ulaşırlar.Telefonda Hülya Polatın ablası Kendini Hülya Polat diye Tanıtır.Daha sonra o Kişiyle Ümraniye Buluşurlar.Hülya Hanginizsiniz Diye soran Sanatçı Hülya Polata "Hadi Şarkı söylemeye başla der." Bunun Üzerine Hülya Polat Erkan ocaklıya Ait Haram Olasın haram şarkısının (uzun hava bölümünü-Silme göz yaşlarımı gözlerimde kurusun) Girişini söyler. Daha sonra O Sanatçı Hülya Polata; Aradığım sesi buldum der.Hülya Polatın telefonunu alarak gider.

 

Aradan Bir Ay geçer.O Sanatçı Hülya Polatı arar.Şarkıların var ise gel stüdyo hazır der.Ancak tüm Olanlardan Hülya Polatn anne ve babasının Haberi yoktur.Kendisine ve Annesine ait iki türküyü alan Hülya Polat O sanatçının stüdyosuna giderler.Ancak O Türküler Hülya Hülya Polatın başına bela olur.Çünkü Hülya polatı stüdyosuna çağıran sanatçı ağabeyi o şarkıları üzerine kaydetmeye çalışır. Ve Hülya Polatın ilk Kaseti Çıkar. Anne ve Babasının Bu olaydan haberleri olmadığı için Onlarada söylemek zorunda kalır.

 

Ancak babası Hülya Polata Sahneye Çıkma yasağı Koyar.Şarkılarını sadece Kasette okur.Hülya Polat Babasının Sahne Yasağı nedeniyle ilk iki kasetini okurken Sahneye çıkmadı.Başarılı sanatçımızın İlk kasetinin İsmi ise “kurban olduğum”dur.

 

Karadeniz Müziğide Halk Müziğidir

 

Hülya Polat 1996 yılında sanat hayatınına başladığını belirten sanatçı Tırnaklarımızla çalışarak bu hale geldik diyor.Hülya Polat Karadeniz müziğine ve halk müziğini çok seviyor.Müziğe başladığında Karadeniz müziği okuyan kişi sayısı çok azdı.Amacı ise Karadeniz müziği ile sanat başlayıp bunu diğer yörelerimizin müzik kültürüne geçiş yapmaktı.O dönelerde Radyoların az olduğunu söyleyenh Hülya Polat; Radyoda 10 Tane müzik çalınıyorsa bunun sadece 1 tanesi karadenzi müziğiydi diyor.Ve Bu yüzden sadece Karadeniz türküleri okumaya karar verir.Kendisinden sonra Karadenizde bayan sanatçıların arttığını ifade eden Polat, Karadeniz müziğinin bugün hakketiği yer olmadığını belirtiyor.Karadeniz Müziğininde halk müziği olduğunu söyleyen başarılı sanatçımız Karadeniz Müziğini

başka müzik diye ayırmanın yanlış olduğunu belirtiyor.

 

Hülya Polat İletişim

 

Hülya Polat İletişim,   Hülya Polat İletişim Bilgileri,   Hülya Polat Menajer,   Hülya Polat Menajeri,   Hülya Polat Menajerlik,    Hülya Polat Resmi Menajerlik,   Hülya Polat Menajeri kim,   Hülya Polat konser fiyatı,   Hülya Polat konser ücreti,    Hülya Polat konser kaşesi,   Hülya Polat konser bedeli,   Hülya Polat sahne fiyatı,   Hülya Polat sahne ücreti,   Hülya Polat sahne bedeli,   Hülya Polat sahne kaşesi,   Hülya Polat’a nasıl ulaşırım,

 
Etiketler: