35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Canan Başaran 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


1972 doğumlu Türk Halk Müziği sanatçısı Canan Başaran Ordu İli’nin Mesudiye İlçesi’ne bağlı Mahmudiye Köyü nüfusuna kayıtlıdır. İlköğretim eğitimini köyü’nde okumuş ardından 1993 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. 8 kardeş olan Canan Başaran ailenin 3. evladıdır.

1986 yılında amatör olarak müzik çalışmalarına başlamış o dönemlerde düğün salonlarında sahne almaya başlamıştır. 1988 yılında ise İstanbul Gülhane’de yapılan Türk Halk Müziği yarışmasına katılmış ve kazanmıştır. O dönemden itibaren ses ve şan eğitimi alan Canan Başaran Ali Kızıltuğ, Aliekber Çiçek, Sebahat Akkiraz, Ali Nurşani, Güler Duman, Selda Bağcan ve Mahsuni Şerif gibi usta isimler ile çalışmıştır.

İlk albümünü 1996 yılında çıkarmış toplam 9 albümü vardır. Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok konsere imzasını atan Canan Başaran aslen Ordu Mesudiye’lidir.

 

Müzik dışında oyuncu kimliği ilede tanınan sanatçı Annem, Yeşeren Düşler, Arka Sokaklar ve Cennet Mahallesi gibi dizilerde rol almıştır. 20 seneye yakındır sunuculukta yapan sanatçı Mavi Karadeniz Tv’de Canoyla Türkü Divanı isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Canoyla Mehmetçi, Canoyla Klip Saati, Medya Tv’de Bir Bacı Bir Gardaş Vadisi gibi programlarıda Hasan Altunbaş ile birlikte sunmuştur.

Canan Başaran İletişim

Canan Başaran İletişim,   Canan Başaran İletişim Bilgileri,   Canan Başaran Menajer,   Canan Başaran Menajeri,   Canan Başaran Menajerlik,    Canan Başaran Resmi Menajerlik,   Canan Başaran Menajeri kim,   Canan Başaran konser fiyatı,   Canan Başaran konser ücreti,    Canan Başaran konser kaşesi,   Canan Başaran konser bedeli,   Canan Başaran sahne fiyatı,   Canan Başaran sahne ücreti,   Canan Başaran sahne bedeli,   Canan Başaran sahne kaşesi,   Canan Başaran’a nasıl ulaşırım, Hıdır


merhaba canan hanım benide aranızda görmek istiyorum ararsanız çok sevinirim

Özlem kezmez


Canan başaran topragimdir bende bir ordu fatsali olarak konuşmam lazım acil

Kadir


Mrb canan abla tokat yöresinde köy düğününe gidermisiniz

Fikri Eraslab


Iyi aksamlar 2 kasımda istanbul Avcılar da 600 kişilik dugun etkimlimiz için fiyat alabilirmiyiz

İrfan Ölçü


Bacım seni yaradana kurban olurum Allah seni sevdiklerine bağışlasın seni çok seviyorum şarkılarını severek dinliyorum ben akciğer hastası idim önce Allah sonra sen seni görmek istiyorum bacım ben 50 yaşındayım senin söylemiş olduğun hastane önündeki şarkın inan sanki beni anlatıyor sayende iyim şükür seni kardeşin olarak inan çok seviyorum bana bu şarkıyı müzik siz söyleye bilirmisin nolur başarılarının devamını diliyorum hoşçakal Allah'a emanet ol

Alpaslan KarataşEtiketler: