35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Mahmut Orhan 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


11 Ocak 1993 doğumlu Türk dj.Hakkında:
- Profesyonel müzik kariyeri 2012 yılında kaydettiği "Ceiron" adlı parçayla başladı.
- 2014 yılında ilk albümü olan "Chilai" yayımlandı.
- Aytaç Kart, Boral Kibil, Sezer Uysal, Dj Tarkan, Alceen, Ludwix, Deepjack ve Mr. Nu ile ortak çalışmalarda yer aldı. 

İlk Albüm: Chilai

 

Mahmut Orhan İletişim 0212 962 01 00 - 

 

 

Mahmut Orhan İletişim,    Mahmut Orhan İletişim Bilgileri,    Mahmut Orhan Menajer,    Mahmut Orhan Menajeri,    Mahmut Orhan Menajerlik,     Mahmut Orhan Resmi Menajerlik,    Mahmut Orhan Menajeri kim,    Mahmut Orhan konser fiyatı,    Mahmut Orhan konser ücreti,     Mahmut Orhan konser kaşesi,    Mahmut Orhan konser bedeli,    Mahmut Orhan sahne fiyatı,    Mahmut Orhan sahne ücreti,    Mahmut Orhan sahne bedeli,    Mahmut Orhan sahne kaşesi,    Mahmut Orhan’a nasıl ulaşırım, Kadir Tunç


11 Mayıs 2024'te Lionel Hotelde düğünüm var. Düğün bitimine 1 saat kala gençlere yöneliğe çevirmek istiyorum. Mahmut orhan için fiyat alabilir miyim? Mail olarak geçerseniz sevinirim.

erdem karahan


kibrista villamda privite party planlıyorum bilgi almak istiyorum mahmut orhan la ilgii

Ahmet Harman


Selamlar , İzmir Bostanlıdaki mekanımız için, bir cumartesi Mahmut beyi dinlemek istiyoruz. Madeo beach clubdan biliyorum kendisini Necati bey in mekanindan . O zamanlar mutfakta sous Cheftim. Kendisi kabul ederse şartları görüşebiliriz . İyi günler .

Ahmet Harman


Selamlar , İzmir Bostanlıdaki mekanımız için, bir cumartesi Mahmut beyi dinlemek istiyoruz. Madeo beach clubdan biliyorum kendisini Necati bey in mekanindan . O zamanlar mutfakta sous Cheftim. Kendisi kabul ederse şartları görüşebiliriz . İyi günler .

Emircan Keten


Merhabalar. Şu an Arnavutlukta çalışmaktayım. Sezon kapanışı için ünlü dj düşünceleri var. Ben burada çalışan bir Türk olarak Mahmut Orhanı görmeyi çok istiyorum. Fiyat bilgisi ve müsaitlik öğrenebilme şansım olursa çok sevinirim.

Genta İsmajli


Sizinle beraber bir çalışma yapmak istiyorum eğer bana tekrardan dönebilirseniz beni mutlu edersiniz teşekkürimle selamlar Genta İsmajli Englişçe ve Arnavutça konuşuyorum

cem cengizoglu


Hatay'ın Arsuz ilçesindeki River Club'ta Mahmut Orhan performansını yaşatmak istiyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Ömer başar


Rhodes adasinda yeni acilan baia beach clup ta mahmut beyi gormekten mutluluk duyacağız

Ali Civrilli


Merhabalar, biz Belçika Brükselden etkinlik düzenlemek istiyoruz, ekim ayinin ortalarina dogru Bizimle en kisa zamanda iletisime gecerseniz memnun oluruz Saygilar Ali CIVRILLI

Ahmet aziz


Merhaba Alexandroupoli/Yunanistan (Dedeagac)’taki YOLO beach bar’da Mahmut Orhan esliginde tercihen Temmuz,agustos ayinda bir etkinlik düzenlemek istiyoruz.Program takvimizine ulasamadim. Musait tarihleri ve sartlari mail olarak geri donus yaparsaniz sevinirim.

cagataykaracal


İyi akşamlar Kıbrıs'tan yazıyorum Mahmut orhan in sahne ücretini öğrenebilirmiyim sadece mail yoluyla. iyi günler

Etiketler: