35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Safiye Soyman Faik Öztürk 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Hiç ummadığı bir anda Safiye Soyman ile tanıştı. Israr üzerine birlikte bir televizyon programına katıldı. Ardından teklifler geldi, bir anda herkesin tanıdığı bir insan oldu.

Faik Öztürk, 13 Nisan 1962 tarihinde Elazığ Ağın’da doğmuştur. Koç burcu erkeğidir. Babası İhsan Öztürk bir astsubaydı.

Çankaya Lisesi’nde okudu. Lise ikinci sınıftayken okulu bıraktı. Daha sonra Ankara‘daki İstanbul yolunda bir fabrikada tuvaletleri temizleyip yerleri silme işine girdi. Bir buçuk sene sonra, el yazısı çok düzgün diye patron onu muhasebeye geçirdi. 1982’de oradan ayrılırken, fabrikanın genel müdür yardımcısıydı.

O sırada Türkiye Demir Çelik İşletmeleri’nde grev vardı. Balıkesirli bir asker arkadaşı ona “Bana hurda tren rayı bulabilir misin” dedi. Grev var, yurt dışından kütük geçalışmıyor. Hemen Ankara’da araştırdı, öğrendi ki Devlet Demir Yolları’nın hurdasını Makine Kimya alıyormuş. MKE‘ye gidip bir dilekçe verdi, “hurda rayları almak istiyorum” diye. Orada Elazığlı bir hemşerisine denk geldi. Bir yerlerden 1 milyon lira borç buldu. O tarihte Doğan marka bir araba, 6 milyon liraydı. Rayları, TIR’ların başında Balıkesir’deki haddehaneye kadar bizzat taşıdı. 6 ay sonra 185 milyon parası oldu. Şansına grev 6 ay daha uzadı. 6 ay sonra devlete olan borcunu kuruşuna kadar ödedikten sonraki kazancı, 285 milyon liraydı. Şimdinin parasıyla 5-6 trilyon yani.

Faik Öztürk, “Gönül Türküleri” adlı bir de albüm çıkardı. Öztürk, bu albümden elde ettiği geliri şehit ailelerine armağan etti. İkinci albümün gelirini ise kekemelere bağışladı. Çıktığı televizyon programlarından kazandığı paralar ile de burs verip 21 çocuk okutuyor.

Yaptığı bu işlerin yanında Ankara’da “Beyler Sofrası” diye; Yukarı Ayrancı Son Durak’ta bir lokanta ve Atakule‘nin karşısındaki 4 katlı “Çorbacım” dükkanının sahibidir. Bunların yanı sıra, Dünya Bankası finanslı, yurt dışına ihraç işler yapıyor. Bazı firmaların Türkiye temsilcisi olarak askeriyeye malzeme teminleri oluyor.

Ankara Ticaret Odası’nda 3 dönemdir meclis üyeliği yaptı.

Faik Öztürk, 1999 yılından beridir şarkıcı Safiye Soyman ile beraber yaşamaktadır.

Safiye Soyman Faik Öztürk İletişim 0212 962 01 00 

 

Safiye Soyman Faik Öztürk İletişim,    Safiye Soyman Faik Öztürk İletişim Bilgileri,    Safiye Soyman Faik Öztürk Menajer,    Safiye Soyman Faik Öztürk Menajeri,    Safiye Soyman Faik Öztürk Menajerlik,    Safiye Soyman Faik Öztürk Resmi Menajerlik,    Safiye Soyman Faik Öztürk Menajeri kim    Safiye Soyman Faik Öztürk konser fiyatı,    Safiye Soyman Faik Öztürk konser ücreti,    Safiye Soyman Faik Öztürk konser kaşesi,    Safiye Soyman Faik Öztürk konser bedeli,    Safiye Soyman Faik Öztürk sahne fiyatı,    Safiye Soyman Faik Öztürk sahne ücreti,    Safiye Soyman Faik Öztürk sahne bedeli,    Safiye Soyman Faik Öztürk sahne kaşesi,    Safiye Soyman Faik Öztürk’e nasıl ulaşırım, Eyyüp özlük


Slm safiye abla ben eyyüp özlük Batmanlı MS hastasıyım sizinle görüşmek istiyorum oğlunuz çok geçmiş olsun ben MS hastasıyım ocravvus kullanıyorum serum sizin gibi anne ellerinden öpüyorum saygılarımla eyyüp özlük

umay aydemir


İyi günler, ben Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde eğitim almaya başlayacak Elazığlı bir öğrenciyim.Ben daha bir yaşındayken polis memuru babamı bir kaza sonucu kaybettim.Öğretmen olan annem ile bu günlere kadar geldim.Ancak artık anneme fazla yük olmak istemiyorum.Bu sebeple bana burs verebilme imkanınız olup olmadığını öğrenmek istiyorum.Benimle iletişim sağlayabilir misiniz?

SİBEL UYSAL


02/08/2019 - 04/08/2019 TARİHLERİNDE SUNNET ORGANIZASYONU

Hacer yilmaz


Beni aramanizi rica ediyorum Faik bey lütfen

Cüneyt aşnaz


Merhaba faik bey ismim Cüneyt ığdır tuzluca turabi köyünde yaşıyorum yaşım 28 yeni evlendim durumum hiç iyi değil yarımınıza ihtiyacım var Allah rızası için.

Etiketler: