35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Servet Kocakaya 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


19 Mayıs 1973 yılında Bingöl’de doğdu. 5 yaşında Çukurova’ya önce Antakya’nın Dörtyol ilçesine daha sonra da Mersin’e göçen ailenin en küçük çocuğudur. İlk , Orta ve Lise öğretimini Mersin’de tamamladıktan sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandı.

 

Servet Kocakaya, müziğe lise yıllarında şarkı söyleyerek başladı. Üniversite yıllarında daha hız kazanan müzik ilgisi grup çalışmaları ve bireysel etütlerle gelişti. 1 yıl bağlama çaldıktan sonra gitar kullanmaya başladı. Gitar ile birlikte beste çalışmaları da bu zamanda ortaya çıktı. 6 yıl boyunca okulla birlikte gece kulüpleri ve barlarda solist olarak çalışmalarda bulundu. Eğitimine üniversite son sınıfta ikin son verdi.

Batı müziğine olan ilgisi ozan müziğiyle birleşince kendi tarzını oluşturma çabaları Servet Kocakaya’nın ilk albümüne yansıdı. Neşet Ertaş, Aşık Veysel, Aşık Mahsuni’lerden Fatih Erkoç, Kayahan, Zülfü Livaneli’ye ve belki de Pink Floyd’a kadar uzanan duyguları taşıdığımı düşünüyoruz. Her dem yeni olanı yaratmak ve belki de bunları (türkü besteleri) gelenekselleştirmenin çabası ve umudu içindedir.

1999 yılının Temmuz ayında ilk albümü “Kekê” ile dinleyicilerine merhaba dedi.
Servet Kocakaya daha sonra; mart 2001’de “Ki Zava”, 2002’de “Duvar Şarkıları” ve kasım 2006’da “Pencere” isimli albümleriyle müzik marketlerde yerini aldı.

Evli ve bir çocuk babası olan sanatçı, yurtiçi ve yutdışında, bir çok festival ve konser organizasyonlarında sahneye çıkmaya devam ediyor.

Her albümünde birkaç şarkı dışında tamamen kendi söz ve müziklerine yer veren sanatçı, aynı tarzını sürdüreceğine dair açıklamalarla, dinleyicilerine yeni şarkılarının müjdesini de vermiş oluyor..

Şarkılarını yorumlayan sanatçılar; Haluk Levent, Edip Akbayram, İlkay Akkaya, Alişan, Pınar Sağ ve İzzet Yıldızhan…

Ortak çalışmalarla destek verdiği sanatçı ya da gruplar;
Ahmet Kaya (dinle sevgili ülkem)
Mazlum Çimen,
İclal Aydın,
Yasemin Göksun,
Mahsun Kırmızıgül..

Birlikte çalıştığı müzik yönetmenleri;
Yıldıray Gürgen (keke, ki zava),
Osman İşmen (duvar şarkıları),
İsmail Sınır (pencere)

Servet Kocakaya seslendirdiği Kürtçe ve Türkçe şarkılarla büyük beğeni toplamaya devam ediyor…

 

Servet Kocakaya İletişim 0212 962 01 00

 

 

Servet Kocakaya İletişim,    Servet Kocakaya İletişim Bilgileri,    Servet Kocakaya Menajer,    Servet Kocakaya Menajeri,    Servet Kocakaya Menajerlik,    Servet Kocakaya Resmi Menajerlik,    Servet Kocakaya Menajeri kim    Servet Kocakaya konser fiyatı,    Servet Kocakaya konser ücreti,    Servet Kocakaya konser kaşesi,    Servet Kocakaya konser bedeli,    Servet Kocakaya sahne fiyatı,    Servet Kocakaya sahne ücreti,    Servet Kocakaya sahne bedeli,    Servet Kocakaya sahne kaşesi,    Servet Kocakaya’ya nasıl ulaşırım, 
Etiketler: