35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Yavuz Bingöl 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


7 Ekim 1964 İstanbul doğumlu Türk müzisyen, türkücü, sinema ve dizi oyuncusu.


Hakkında:
- Müzik kariyerine İzmirli müzisyen arkadaşı Nihat Aydın ile birlikte Grup Umuda Ezgi'yi kurarak yedi yıl protest müzik yaptı.
- Gruptan ayrılarak Sen Türkülerini Söyle adlı ilk albümünü hazırladı.
- 1995 yılında ilk solo albümünü çıkardı.
- Müzik ortamına Anadolu kültürüyle yoğrulmuş türküleriyle çıkan ve kullandığı enstrümanlarla türkülere kentli bir sound katan Yavuz Bingöl büyük ilgi gördü.
- 2000 yılının sonunda Almanya'da gerçekleşen bir konser için UNESCO tarafından barış elçisi seçilmiştir.

İlk Albüm: Sen Türkülerini Söyle

 

   Yavuz Bingöl İletişim 0212 962 01 00

 

 

 

    Yavuz Bingöl İletişim,     Yavuz Bingöl İletişim Bilgileri,     Yavuz Bingöl Menajer,     Yavuz Bingöl Menajeri,     Yavuz Bingöl Menajerlik,     Yavuz Bingöl Resmi Menajerlik,     Yavuz Bingöl Menajeri kim     Yavuz Bingöl konser fiyatı,     Yavuz Bingöl konser ücreti,     Yavuz Bingöl konser kaşesi,     Yavuz Bingöl konser bedeli,     Yavuz Bingöl sahne fiyatı,     Yavuz Bingöl sahne ücreti,     Yavuz Bingöl sahne bedeli,     Yavuz Bingöl sahne kaşesi,     Yavuz Bingöl’e nasıl ulaşırım,Hasan Ali DİKEN


Sevgili Yavuz abiye, bir mağduriyetim hususunda ulaşmak istiyorum. Kendisi anne tarafımdan akrabamdır. Babası Yılmaz Bingöl, annemle öz dayı-hala çocuklarıdır. Sevgili Yavuz abi, Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre hakkım olan Doktor Öğretim Üyesi kadrom, sürekli olarak Yüksek Öğretim Kurulu'na takılmaktadır. Söz konusu duruma binaen, sizin de Cumhurbaşkanlığı ile ilişkilerinizi bilerek, bu mesajı atmak zorunda kaldım. Hakkımı muhafaza edebilecek bir durumunuz var ise yardımlarınızı arz ediyorum. İnanın akrabalık konusunda yalan söylemiyorum. Babanız, annem ile öz dayı-hala çocuklarıdır. Torpillik bir iş için yazmıyorum size. Hakkım bilinçsizce yeniyor. Cumhurbaşkanımıza mektup ve ilgili kararname ekiyle durumu beyan etmeden evvel, sizin de konudan haberdar olmanızı istedim. Esenlikler diliyorum.

Cahit ÇALIŞKAN


Bir şiir yazdım acaba göndersem Yavuz Bey bakabilirim bilgi verirseniz çok iyi olur.


Bir şarkı sözleri yazmışım Yavuz bey bu şiirimi inceleyebilirmi bu eserim şarkı olurmu.


Mehmet uzun


Yavuz bey meraba.Yavuz bey sosyal medyada Sürekli Datca Acıbadem macununun faydalarından bahsedilmekte ve sizinde bu macunu kullanarak sağlığınıza kavuştuğunuz bahsedilmekte.Doğruysa bizi aydınlatırsanız memnun oluruz bizde kullanırız.Şimdiden teşekkür eder iyi günler dileriz.

Etiketler: