35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Ahmet Aslan 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


 Ahmet Aslan Tunceli doğumlu ve 50 yaşındadır.

Müzik eğitimine ülkemizde, İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuvarında başlayan Ahmet Aslan bunun ardından eğitimine ve yaşamına yurtdışında devam etmek üzere Almanya’da yaşamaya başlamıştır.

Başarılı Türk halk müziği eserlerini içeren ilk albümü olan Rüzgar ve Zaman’ı 2004 yılında yayınlayan Ahmet Aslan’ın diskografisinde 3 albüm bulunuyor. Rüzgar ve Zaman albümünde yer alan Zazaca ve Türkçe şarkıları ile dikkat çekmeyi başaramayan ünlü isim bunun ardından 2007 yılında Meleklerin Dansı isimli albümünü piyasaya sürdü.

2008 yılında ise Rotterdam Dünya Müzik Akademisi’nde eğitimine devam eden şarkıcı 2012 yılında başarılı bir şekilde eğitimini noktalamıştır. 1996 yılından bu yana Almanya’da yaşayan Ahmet Aslan, ülkemizde son yılların en çok dikkat çeken isimlerinden.

Aynı zamanda Resim ile de ilgilenen Ahmet Aslan, Mikail Aslan ile amca çocuğu olması ile de bilinmektedir.  Ahmet Aslan sadece başarılı bir müzisyen olmakla kalmayarak kendi tasarladığı la-tar isimli müzik aletini de şarkılarında kullanan ve bu anlamda özgün bir müzik tarzı oluşturmayı başarmıştır.

Ülkemizde Türk halk müziğine modern ozanlık anlamında kattığı bakış açısı ile büyük başarı yakalayan Ahmet Aslan, kadim eserleri yeniden yorumlamasının yanında kendi yazdığı eserleri de albümlerine koymuştur. Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizisi ile ismini iyiden iyiye duyurmaya başlayan Ahmet Aslan Türk Halk Müziğinin son yıllardaki en güçlü temsilcileri arasında yer almaktadır. Başarısının arkasında kaliteli bir müzik eğitimi alması ve zaten Türkü kültürü ile yetişmesi de önemli faktörler olarak dikkat çekiyor.

Ahmet Aslan, birçok kişinin Mikail Aslan yorumu ile bildiği tanımadığım ten şarkısının da esas yaratıcısıdır.  Yurtdışında yaşamasına rağmen Ahmet Aslan geçmiş yıllarda da aralarında Trt de dahil olmak üzere birçok farklı programda yer almış ve eserlerini hem televizyonda hem de çeşitli radyo programlarında icra etmiştir. Etnik müzik ya da anadolu müziği olarak da anılan şarkıları ile Ahmet Aslan kendi özgün tarzını yaratmayı ve çok geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.

 

 

Ahmet Aslan İletişim

Ahmet Aslan İletişim,     Ahmet Aslan İletişim Bilgileri,     Ahmet Aslan Menajer,     Ahmet Aslan Menajeri,     Ahmet Aslan Menajerlik,     Ahmet Aslan Resmi Menajerlik,     Ahmet Aslan Menajeri kim     Ahmet Aslan konser fiyatı,     Ahmet Aslan konser ücreti,     Ahmet Aslan konser kaşesi,     Ahmet Aslan konser bedeli,     Ahmet Aslan sahne fiyatı,     Ahmet Aslan sahne ücreti,     Ahmet Aslan sahne bedeli,     Ahmet Aslan sahne kaşesi,     Ahmet Aslan’a nasıl ulaşırım, 

 yasin üner


Merhaba , Konyada yeniden açılışını yapacağımız barımızın açılışında davet etmeyi düşündüğümüz değerli Sanatçımız Ahmet Aslan ın sahne ücreti ve şartları ile ilgili bilgi alabilir miyiz.. Teşekkürler , Selamlar

Sudegüzel


Senin en büyük hayranınım seni seviyorum

Mustafa Cosar


Merhaba Ahmet abi, Sizi severek ve bikmadan dinliyorum , Size bir sorum olacak idi , daha dogrusu sizden bir izin almak istiyordum . Kendi youtube kanalimda sizin eserlerinizden bir paylasim yapabilir miyim? Kanalimda yapilan paylasimdan dolayi gelecek olan maddi gelirden hicbir sey istemiyorum, tek derdim degerli sesiniz ile yapilan eserlerin kendi kanalimda da dinlenerek kanalimin taninmasi ;) icimde hic bir kötü niyet olmamakla beraber size cani gönülden sevgilerimi sunar, iyi baylamlar dilerim.

Etiketler: