35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Ahmet Sula 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


 

HAKKINDA

Ahmet SULA 1970 Ankara doğumludur. Söz,yazı ve resim sanatını Türk-İslam inanç ve kültürüyle harmanlayarak felsefi eserler üretmektedir.

Polis koleji eğitimi sonrası 35 yıl Türk Polis Teşkilatında farklı görevlerde bulunan polis başmüfettişi, 1. sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula, resim, şiir ve hat alanında yaptığı çalışmalarda öne çıkıyor.

“Ne olmak isterdin?” sorusunu: “Ressam ya da müzisyen” diye cevapladı düne kadar. Tövbe etti. Bundan sonra “Yaptıklarımı yapabilmem için yaşadıklarımı yaşamam gerekiyormuş; razıyım bana yazılana her ne isem o olmak isterdim.” cevabını vermesi gerektiğini öğrendi.

İlk emrin “Oku!”, yaratılan ilk varlığın “Kalem” olduğunu duydu. Yazıyla başladı sanat hayatına. Okumanın, bir yazıyı okumaktan ibaret olmadığını öğrendi zamanla. Gördüğü her şey, okunacak bir şeydi hakikatte.

Çizginin yazı, yazının resim, resmin söz olduğunu anladı. Bir kağıt getirdiler çiz diye. Çizdi attı… Sonra bir manifesto yazdı her eserine…

Anadolu insanının sanatından dünyanın mahrum kalmamasını diledi, bilinmek istedi…

Gel! Yaklaş! Bak! Gör! Oku! Bu dar çerçevenin içindeki küçük resim, dışındaki koca dünyadan seni haberdar etti mi? Eğer etmediyse ikimizden biri yırtsın manadan habersiz sinesini. Yok eğer ettiyse, o halde çık! Şimdi gir kendi içine…”

 

Ahmet Sula, 9'u yurt dışında olmak üzere 46 kişisel resim sergisi açtı.

 

Ahmet Sula, Ahmet Sula iletişim, Ahmet Sula menajer, Ahmet Sula menajeri, Ahmet Sula menajerlik, Ahmet Sula resmi site, Ahmet Sula telefon, Ahmet Sula telefonu, Ahmet Sula telefon numarası, Ahmet Sula söyleşileri, Ahmet Sula söyleşi fiyatı, Ahmet Sula söyleşi ücreti ,Ahmet Sula Kaligrafi , Ahmet Sula Sergi, Ahmet Sula Resim Sergileri, Ahmet Sula resmi menajer, Ahmet Sula resmi menajerlik, Ahmet Sula konferans ,Ahmet Sula konferans organizasyonu, Ahmet Sula fotoğrafları, Ahmet Sula videoları, Ahmet Sula konferans tarihleri, Ahmet Sula resmi menajeri kim, Ahmet Sula imza günü, Ahmet Sula söyleşi takvimi, Ahmet Sula kimdir, Ahmet Sula resimleri, 

 

 Ramazan parlak


Selamın aleykum kıymetli abim ben ramazan parlak kocaeli körfez amasyalılar derneği başkanı. Yeni genç arkadaşlarımız ile bir yola çıkarak dernek görevini üslendik yapmayı planladığımız 15 temmuz şehitlerini anma programına konuşmacı olarak davet etmek istiyoruz bizlere yardımcı olabilirmisiniz. Fiyatlarınız nedir.