35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Bilal Sonses 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


BİLAL SONSES

 

1989 yılında İstanbul doğdu. Düzce Üniversitesinde eğitimini sürdürmektedir.  2015 yılında açtığı Youtube kanalı üzerinden kendine ait söz ve bestelerini yayınlayarak yüksek bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Sözü ve müziği kendisine ait olan İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir Şey Olmasın, Sol Yanım şarkıları ile diğer birçok şarkısı tıklanma rekorları kırmıştır.

 

Bilal Sonses'i etkinliklerinize davet etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz>>>  - 0212 962 01 00

İlk olarak ismini evde kaydedip yayınladığı “İki kelime” isimli şarkısıyla duyuran ve sonrasında sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde kullanmaktadır.

Müzikseverlerin uzun zamandır albüm beklentileri içinde oldukları Bilal Sonses, albümle aynı ismi taşıyan “Öpesim Var” isimli şarkısına Cem Kılıç yönetmenliğinde klip çekti. Klibe başarılı oyuncu Ecenur Erik eşlik etti.

 

Albümleri

İkimiz de Bilemedik

Derdime Dermanım Akustik

Yak

Öpesim Var

İki Kelime

 

Bilal Sonses'i etkinliklerinize davet etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz>>> - 0212 962 01 00

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilal Sonses, Bilal Sonses iletişim, Bilal Sonses telefon, Bilal Sonses telefonu, Bilal Sonses telefon numarası, Bilal Sonses menajer, Bilal Sonses menajeri, Bilal Sonses menajerlik, Bilal Sonses resmi menajer, Bilal Sonses resmi menajerlik, Bilal Sonses konser fiyatı, Bilal Sonses konser kaşesi, Bilal Sonses konser ücreti, Bilal Sonses sahne kaşesi, Bilal Sonses sahne fiyatı, Bilal Sonses sahne ücreti, Bilal Sonses iletişim bilgileri, Bilal Sonses menejerlik bilgileri, Bilal Sonses konser takvimi, Bilal Sonses konserleri, Bilal Sonses konser katılım ücreti, Bilal Sonses hangi tarihlerde sahne alıyor, Bilal Sonses sahne takvimi,Bilal Sonses kimdir,Bilal Sonses besteleri,Bilal Sonses ŞarkılarıAzra


Merhaba ben Bilal Sonsesin cok büyük bir faniyim acaba adim Azra 14 yasindayim o nun sarkilarini cok seviyorum! Acaba almanyaya ne zaman gelicek ulm yakinlarina? Sagolun!

İsmail ZEYBEKOĞLU


Beste ve güftesi şahsıma ait eserlerim var. Bilal beyle görüşmek istiyorum mümkünse.

BEYZANUR Okuş


Senin hayranınım lütfen bir kez olsun görüntülü konuşalım ben 13 yaşındayım ❤️dön diyemem❤️

Mine çadır


Merhaba

Bilal sonses


Meraba

Bilal sonses


Sevgilim Bilal ben seni çok seviyorum

Bilal sonses


Sevgilim Bilal ben seni çok seviyorum

Mustafa Ertuğrul Erdoğan


Merhaba ben Mustafa Ertuğrul Erdoğan Kozan’da yaşıyorum senin müziklerinde boynunda taktığın kolyeyi gördüm kolyeyi nerede bulabirim ve kaç lira

Hasret doğan


Çok güzel şarkı sözleri buldum Bilal abi valla bak senin çok iyi beste yada bi şarkı çıkaracağına Emin’im sende çok beğeneceksin bu sözleri gerçekten... beni ciddiye alıp bu mesajımı görmeni istiyorum lütfen 🙏


Meraba

Etiketler: