35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00

Pera Band 0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:0541 816 69 77 (Muharrem Aygün) Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu

0212 962 01 00 

2008 yılının ortalarında Gökhan MANDIR ve Hakan ÜNALAN, o yıllarda beraber çaldıkları grubun dağılmasıyla birlikte yola iki kişi olarak devam etmek zorunda kalırlar. Yeni bir grup kurma çabasında olan ikilinin ilk gündem maddesi yeni gruplarına koyacakları isimdir. O dönemde grup isimleri bir şekilde yaptıkları müziğin tarzını veya içeriğini anlatmakta iken, onlar bulacakları ismin kendilerini kısıtlamaması konusunda hem fikirdir. İsmin nötr olması gerektiği konusunda konuşan ve araştırmalara başlayan ikili, kazara açılan bir reklam sayfasında"PERA" ismine rastlarlar. O an Gökhan ve Hakan'ın aynı anda "evet bu!" dedikleri "PERA" ismi o andan itibaren tartışmasız grubun adı olmuştur. Beyoğlu'nun eski adı olan ve ötekinin yaşadığı yer anlamına da gelen "Pera" ismini seçmeleri, Ankara'lı bir grup olmasına rağmen İstanbul ile özdeşleşmiş bir ismi neden seçtikleri konusunda eleştiri almıştır. Fakat, grup her zaman "isimlerin kişilere değil, kişilerin isimlere anlam katabileceği" fikrini benimsemiştir.

Müziğinde alternatif rock, soft rock ve nu-metal yapısı barındıran grup, şarkı sözlerinde de bu türlerin taşıdığı genel tavrı koruyarak oluşturduğu besteleri kaydetme kararı almıştır.

Bu süre zarfında bir çok müzisyenle çalışan PERA, 2010 yılında başladıkları kayıtlar sırasında aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü üstlenen, Crossfire'dan Kaya SEVİNÇ'in de gruba dahil olmasıyla birlikte bu albümün kayıtlarını 2011 yılı içerisinde tamamlamıştır. İlk albümlerine, herkesin içten içe daha güzel bir dünya arayışı içinde olduğunu düşünerek "Bir Başka Dünya" ismini veren grubun bu sözü aynı zamanda albümde yer alan "Sonbahar" adlı şarkıda da geçmektedir.

Bir yandan da Türkiye'nin çeşitli illerinde ve üniversite festivallerinde sahne alan PERA, 12+1 şarkının yer aldığı "Bir Başka Dünya" isimli albümünü tamamen kendi imkanları ile 27.04.2012 tarihinde müzik severlerle buluşturmuştur. Albüme çekilen ilk klip Janset'in de oyunculuğu ile destek verdiği, Gülnur Gökçe ile düet yaptıkları "Sensiz Olmaz" şarkısına gelmiştir. İlk bir kaç ay sessiz geçerken, grup umudunu ve azmini zorlayan durumlar karşısında pes etmemiş, zor da olsa yola devam etmiştir.

Bu zorlu yolda ilerlerken, grup yeni albüm çıkartmasına rağmen sesini duyurmakta zorlanıyor ve neredeyse tekele dönmüş piyasanın içerisinde kendine yer bulamıyordu. Tam bu dönemde Gökhan Mandır'a gelen bir telefon grubun kariyerinde tam bir kırılma noktası olacaktı. Telefonun ucunda ki bayan, "Sensiz Olmaz" isimli şarkılarının Kuzey&Güney adlı dönemin fenomen dizisinde yer alacağından bahsediyordu. Kıvanç Tatlıtuğ'un neredeyse tüm şarkı boyunca dizinin en önemli anına doğru adım attığı bu sahne o zamana kadar neredeyse 5000 izlenmesi olan klibi bir gecede 150.000 kişi tarafından izlenir ve dinlenir kılacaktı. Dizinin yönetmeni Hilal Saral'ın Pera üzerindeki etkisi ve emeği asla tartışılamaz hale gelmişti. Sonrasında bu güzel buluşma grubun asla hayal bile edemeyeği bir isimle düet yapacakları bir çalışmanın kapısını açacaktı. Bu büyük isim tabi ki de Toygar IŞIKLI'dan başkası değildi.

İlk albümle birlikte PERA, Kuzey Güney dizisinden sonra 2 Yaka Bir İsmail, 20 Dakika, Babam Sınıfta Kaldı ve Medcezir gibi dizilerde şarkılarıyla yer almıştır. Aynı zamanda grup Medcezir adlı dizinin 8.bölümünde konuk sanatçılar olarak yer almış ve iki farklı şarkı ile sevenleri ile tekrar buluşma fırsatı yakalamıştır.

10 Aralık 2013 tarihinde "Giz" isimli ikinci stüdyo albümlerini Dokuzsekiz Müzik Yapım etiketiyle piyasaya çıkartan PERA, aralarında Toygar Işıklı ile yaptıkları "Unut" adlı düet çalışmasının da yer aldığı 14 yeni şarkıyı dinleyicilerle buluşturmuştur. Albümün bütün görsel çalışmaları ünlü illüstratör Ertaç Altınöz tarafından gerçekleştirilmiş ve sanatçı 3 ay geceli gündüzlü bu titiz çalışmayı PERA ve dinleyenlerine hediye etmiştir. Grubun birçok görselinde de emeği olan Ertaç Altınöz, görsel danışmanlık konusunda da gruptan hiçbir fikrini esirgememiş PERA için yegane önem taşıyan bir isim olmuştur.

  Pera Band İletişim

Grup 2. albümleri "GİZ" ile kendilerinin dahi beklemediği bir çok başarıya imza atacaktır. Albümün ismi olan "GİZ" aynı zamanda albümün kapanış şarkısının da ismiydi. Toplamda 100 milyonun üzerinde dinlenme, araştırma verilerine göre sosyal ağlarda Türkiye'de en fazla dinlenen müzik grubu, 3 kez Twitter'da TT, Shazam'da tam 10 ay ilk 100'de, itunes Türkiye tam 17 hafta ilk 50 de kalma rekoru kırdı. Spotify verilerine göre ise Rock Müzik ve tüm tarzlar içerisinde en çok dinlenen ilk 10 sanatçı/grup içerisinde yer alıyordu.

Albümün ilk klibi olan ve Hilal Saral tarafından çekilen "Sensiz Ben" 25 milyon izlenme ile grubun dinleyici kitlesinin de arttığının bir göstergesi olurken bu süre içerisinde bu şarkı, bir şarkı ile farklı dizilerde en çok çalınan grup ünvanının da sahibi olmuş oldu. Kuzey&Güney, Güneşi Beklerken, Kaçak Gelinler, İnadına Aşk, Diğer Yarım ve Günahkar dizilerinde birden fazla kez yer aldı. Bu sayede daha geniş kitlelere ulaşma imkanı bulan grup, birçok şehirde 100'ün üzerinde konser vererek 3. albümleri "En Güzel Mevsimim" kayıtlarına başlamak içinde harekete geçmişti.

Grubun bu süre zarfında ailelerinin yanı sıra Prodüktörleri Ahmet ÇELENK ve Rüzgar Müzik Stüdyolarının sahibi, Ayna grubu solisti Erhan GÜLERYÜZ'ün çok büyük destekleri oldu. Bu destekler ve inanç sayesinde grup kendileri için daha olgunlaştıklarını düşündükleri 3. stüdyo albümleri "En Güzel Mevsimim"i tamalayarak 29 Ocak 2016 tarihinde Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile albümü yayınladılar. İlk single "Biri Vardı" albümden 3 ay önce Levent ÖZTÜRK yönetmenliğinde çekildi. Bu sürecin sonunda gruba katılan Barış CEYLAN, bir anda hızlanan tempoya çok çabuk adapte olmuş ve grubun albümden önce Murat ÜNALAN yönetmenliğinde çekilen 2. single çalışması "Sevgilim İyi Ki Doğdun" ile grupta resmi olarak yer aldığı mesajını dinleyenler ile paylaşmıştır.

Albümün çıkışı ile birlikte öncesinde "Kahpe Geceler" sonrasında ise "Seni Kaybettiğimde" isimli iki şarkı, Star TV'nin sevilen dizisi "Kara Sevda"da dinleyicilerle buluşmuştur.

Albüm çıkışını takip eden iki hafta içerisinde itunes en iyi albümde birinci sırayı almış, en iyi şarkı sıralamasında sırası ile 3-2 ve 1. sırayı görmüş, Shazam'da Türkiye Chart'ta ilk yüze 9. sıradan giriş yaparak listelerde de güzel yerler edinmiştir.

 

0212 962 01 00 -

 

  Pera Band İletişim,   Pera Band İletişim Bilgileri,   Pera Band Menajer,   Pera Band Menajeri,   Pera Band Menajerlik,    Pera Band Resmi Menajerlik,   Pera Band Menajeri kim,   Pera Band konser fiyatı,   Pera Band konser ücreti,    Pera Band konser kaşesi,   Pera Band konser bedeli,   Pera Band sahne fiyatı,   Pera Band sahne ücreti,   Pera Band sahne bedeli,   Pera Band sahne kaşesi,   Pera Band’a nasıl ulaşırım, lXuDvqEJeog


What's the current interest rate for personal loans? http://bot.nhasilk.com/ stromectol ivermectin But many specialists say it's almost inevitable that DNA mapping eventually will be used for healthy young children, too, maybe as an addition to traditional newborn screening for at least some tots. It takes a few drops of blood or a cheek swab. And while it's still too costly for routine use, the price is dropping rapidly. Whole genome sequencing is expected to soon come down to $1,000, what it now costs for a more targeted "exome" sequencing that maps only certain genes and may be enough.

lXuDvqEJeog


Can I take your number? http://www.ifam.go.cr/?p=4779 stromectol ivermectin “Families are prone to demands on time that might adversely impact on routines important for healthy development in young children. In light of this, policy development is needed to better support families to provide conditions in which young children can flourish.”

lXuDvqEJeog


I read a lot http://institutodeciencias.edu.mx/home/index.php/k2-listing/item/331-de-regreso-aulas.html stromectol ivermectin More gourmet options for $6.50 include the Red Velvet Whoopie sandwich made with red velvet cake shaped like a cookie and filled with vanilla ice cream, or the Lemon Bar which pairs lemon cookies with candied lemon peel and a tangy pow of lemon cream-infused vanilla ice cream.

lXuDvqEJeog


Will I get travelling expenses? http://crhack.net/view.php?id=qa&no=1292223 stromectol ivermectin 1MDB's five power plants in Malaysia have a combinedgeneration capacity of some 3,700 MW that puts it in a goodposition to capture growing electricity demand in SoutheastAsia's third largest economy.

PXZuIAZtxRVBed


Wonderfull great site http://xvideosrating.online hqporner Solving the impasse is crucial for a global economy that the G20, which accounts for 90 percent of world output and two-thirds of its population, said is showing signs of improvement but still facing "downside risks."

PXZuIAZtxRVBed


Some First Class stamps http://porntubehub.online alohatube General manager Sandy Alderson said the Mets think they can get Harvey and Wheeler to the end of the season with scheduled off days and maybe a skip in the rotation here and there. Collins also is planning to pull the young pitchers earlier than he has.

PXZuIAZtxRVBed


Wonderfull great site http://tubearchive.online livejasmin As a writer-director, she works Louis-Dreyfus — who hasn’t had a starring film role since the middle of “Seinfeld’s” run — away from likability and toward complexity. As Eva comes down on Albert, she messes with their connection but slowly grows up.

PXZuIAZtxRVBed


I came here to study http://tubereviews.online thumbzilla Sometimes parents raid their retirement accounts to help pay for their child’s education. Some 7 percent of families withdrew money or initiated a loan from a retirement account to pay for college in 2013, taking an average of $3,256 from their nest egg, according to a recent Sallie Mae and Ipsos Public Affairs survey of 802 parents of undergraduate students and 800 students. Here’s how these early distributions will ultimately impact the parent’s retirement finances:

PXZuIAZtxRVBed


Which university are you at? http://xnxxrating.online nhentai Barker sailed nearly flawlessly for much the summer as the Kiwis trounced Italian and Swedish challengers for the right to race Oracle. His dominance continued in the early races of the final as the Kiwis showed better speed upwind and much smoother tacking.

GCRPAIbLnJ


https://xvideoss.web.fc2.com/

srIIVbaYMOPBSGJwPn


https://beeg.x.fc2.com/sitemap1.html https://beeg.x.fc2.com/sitemap2.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap1.html https://xnxxx.web.fc2.com/sitemap2.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap1.html https://xvideoss.web.fc2.com/sitemap2.html

nrksRqTPHYSAzZcA


write my essays writemypaper.online

OXPmWzIIlRwVF


qtYALE https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx

Etiketler: