35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Sunay Akın 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


12 Eylül 1962 tarihinde Trabzon'un Maçka ilçesinde doğdu (bu yüzden 18 yaşından beri doğum gününü kutlamamaktadır). Ailesi, onun daha iyi eğitim görebilmesi için, 10 yaşındayken İstanbul'a taşındı. Lise öğrenimini İstanbul Haydarpaşa Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Fizik Coğrafya Bölümü'nden mezun oldu.

İlk şiirini, Meteoroloji Müdürlüğü'nde çalışan bir memurun kızına yazar. Henüz 9 yaşındadır. Kızın isminin baş harflerinin dizelerini oluşturduğu şiiri, evlerinin terasında bulunan odunluk kapısının iç kısmına yazar. Kız, balkona geldiğinde odunluğun kapısını açar mahsusçuktan!. Ama şiir kızın gözüne hiçbir zaman takılmaz. Sunay Akın yıllar sonra (ki bir şairdir artık) çocukluğunun geçtiği Trabzon'a gittiğinde, sert geçen bir kışta, içindeki odunlarla birlikte kapının da sökülüp yakıldığını öğrenir. Şairin ilk şiiri "hava muhalefeti" nedeniyle kayıptır!.. 1984 yılında yayınlanan ilk şiiri de bir sobanın içinde kütürdeyen odunu anlatır! İlk şiir kitabı 1989'da "Makiler" adıyla yayınlanır. Arkadaşlarıyla birlikte 1989'da Yeni Yaprak şiir dergisini ardından, 1990 yılında da Olmaz adlı şiir dergisini çıkardı. Adını Cemal Süreyya'nın koyduğu bu kitabı "Antik Acılar, Kaza Süsü, 62 Tavşanı" izler.

1987 yılında Halil Kocagöz Şiir Ödülü’nü Noktalı Virgül adlı dosyasıyla aldı. 1990 yılında ise Orhon Murat Arıburnu Şiir Ödülü'nü Makiler[1] şiiri ile kazandı.

Anlık ilhamlara dayanan ve genellikle kısa olan şiirleri, Orhan Veli'nin şiirindeki bazı özelikleri günümüzde sürdüren bir yapıya sahiptir. Ayrıca, bu tür şiirlerde genellikle rastlanmayan, yumuşak, lirik bir tonu vardır. Şiirlerinde özellikle ince yergi ögelerini kullanmadaki rahatlığı ile dikkat çeker. Cemal Süreya'nın etkisinde sürdürdüğü şiirlerde, dil oyunlarına dayalı yoğun bir alaycılık ve şaşırtma; çocuklar ve hüzünle birlikte şairin ilgi ve duyarlılığını göstermektedir.


Sunay Akın İletişim 


Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde ders verdi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde 5 yıl boyunca hem ders verdi hem ders aldı. Bu deneyimin de yardımıyla, tek kişilik oyunlar hazırlayıp oynamaya başladı. Türkiye'nin çok sayıda merkezinde ve yurtdışında (Frankfurt, Nürnberg, Londra) sayısız kez tek kişilik oyunlarını sergiledi. Halen Sunay Bey Tarihi adlı gösterisini sunmaya devam etmektedir.

23 Nisan 2005 tarihinde 11 yıldır dünyanın dört bir yanından topladığı oyuncaklarla, yıllardır hayalini kurduğu İstanbul Oyuncak Müzesi'ni Göztepe, İstanbul'da ailesine ait dört katlı tarihi bir konakta açtı. Müze, Türkiye'de türünün ilk ve tek örneği olup, Avrupa Konseyi'ne bağlı Avrupa Müze Forumu (European Museum Forum) tarafından verilmekte olan Avrupa Yılın Müzesi Ödülü'ne 2010 yılı için aday olmuştur.

TRT 2 ve CNN Türk'de "Stüdyo İstanbul", "İzler", "Akşama Doğru", "5N 1K" gibi kültür sanat programları ve belgeseller hazırlayan, katkıda bulunan Sunay Akın, TV 8'de de "Gezgin Korkuluk" ve Ramazan Ayı boyunca Mahya Işıkları adlı programı hazırlayıp sundu.

Yaşam Radyo, Radyo Kent, Best FM'de radyo programları yaptı. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde öğretim görevlisi olarak ders verdi.[2] Atv'de Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Nebil Özgentürk ile birlikte Yaşamdan Dakikalar adlı uzun soluklu bir televizyon programını halen yapmaktadır.

Şu an Skyturk360 isimli kanal'da her cumartesi yayınlanan "Hayat Deyince" programını sunmaktadır.

 

Sunay Akın İletişim, Sunay Akın  İletişim Bilgileri, Sunay Akın  Menajer, Sunay Akın  Menajeri, Sunay Akın  Menajerlik, Sunay Akın  Resmi Menajerlik, Sunay Akın  Menajeri kim, Sunay Akın  konser fiyatı, Sunay Akın  konser ücreti, Sunay Akın  konser kaşesi, Sunay Akın  konser bedeli, Sunay Akın  sahne fiyatı, Sunay Akın  sahne ücreti, Sunay Akın  sahne bedeli, Sunay Akın  sahne kaşesi, Sunay Akın  telefon numarası, Sunay Akın’a nasıl ulaşırım, Bahri altinbas


Darıca Trabzonlular derneği olarak 24 Şubat Trabzon'un kurtuluşu ile ilgili bir program yapmak istiyoruz konu ile ilgili görüşmek isteriz

Gizem Demir


Merhabalar, iyi çalışmalar diliyorum. Amasya da bir özel okuluz ve düzenleyeceğimiz seminer programında Sunay Bey'i de aramızda görmek istiyoruz. 2024 Şubat ve Mart ayı için bilgilendirme rica ediyoruz.

Cansu Balaban


Merhaba; özel bir hastanede çalışıyorum. Hastanemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konseptinde söyleşi olarak Sunay Bey i ağırlamayı ve onun masal tadında cumhuriyeti anlatmasını çok isteriz. Böyle bir organizasyon için süreç hakkında bilgi almak istiyorum.

Cansu Balaban


Merhaba; özel bir hastanede çalışıyorum. Hastanemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konseptinde söyleşi olarak Sunay Bey i ağırlamayı ve onun masal tadında cumhuriyeti anlatmasını çok isteriz. Böyle bir organizasyon için süreç hakkında bilgi almak istiyorum.

Buket Şahin


Merhaba , Ben Şişli Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Buket Şahin. Sunay hocamızı,okulumuzun you tube kanalında canlı yayına davet etmemiz mümkün müdür acaba?Bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Bülent akdemir


TRABZON KTU FARABI TIP FAKULTESI HASTANESI PANDEMI VE SANAT. ormanın içinde, okyanus kıyısında lüks villalarda hayatı eve sigdirip sanat yapanların çok değerli eserleri karşısında , hayatı tamamen görüp sanatı hayata dolduranların karesi olsun. Biz sanat hayata renk katar dedik ve renklerimizi hayatı işlemek için kullandık. Sağlık çalışanları ve tedaviyi devam eden hastalar ile beraber her renkten şarkı söyledik

Serdar Davran


Degerli Beyefendi Sizlerle gurur duyuyoruz.... Saygilarimla, Insallah birdahaki sefere bizzat gorusmek isterdim. Serdar Davran Gdańsk TC Gdańsk Fahri Baskonsolosu Ne mutlu Turkum diyene Hersey guzel olsun

Hüseyin Yüce


Antalya Başarı Okulları öğrenci ve velilerinin katılabileceği Sunay Akın ile instagram üzerinden canlı sohbet

Nuri üysen


İskenderun yükseliş Koleji kurucusuyum sizinle proğram yapmak İçin görüşmek istiyorum

Marmara Girişimci Kadınlar Kulübü


Merhaba Sunay bey Marmara Üniversitesi Girişimci Kadınlar Kulübü olarak Dünya Kadınlar Günü adına 7 Martta okulumuz Göztepe Kampüsünde seminer düzenleme girişimindeyiz.Çok yönlü ve başarılı bir insansınız eminimki o gün bizimle paylaşıcak güzel anılarınız vardır.Davetimizi kabul eder biz oğrencilerle bir araya gelirseniz bizi çok mutlu edersiniz.Teşekkürler...

Selin Yenici


Okyanus Kolejleri bünyesinde öğrencilerimize etkinlik duzenlemek amacıyla Sunay Akın'ı davet etmek istiyoruz. Nasıl bir prosedür ve içerik olabileceğine dair görüşmek üzere sizlerden dönüş bekliyorum.

Harun esen


4 seneye yakın şiir yazıyorum şiirlerle bir yere varmak istiyorum fakat bana yardımcı olacak herhangi biri yok çevremde eğer olabilirsimeniz bir şiirimi göndereyim karar verirseniz.

Devrim dokdere


Merhabalar, Sunay Akın’ın son tek kişilik gösterisini, Almanya’da gösterime sunmak istiyoruz. Bunun için biçilen bedel nedir? Bilgilerinize