35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Kolpa 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Kolpa Konser İletişim: 0212 962 01 00 - 0535 305 78 35

Temelleri, elemanlarının Adana'da geçirdikleri lise yıllarına dayanan Kolpa; 2005 yılında İstanbul’da Bora Yeter (bas) ve Barıs Yurtcu (vokal) tarafından kuruldu.

2007 yılında ise gitarda Adana'dan bir diğer lise arkadaşları olan Cenk Taner Dönmez'in İstanbul'a yerleşip gruba dahil olmasıyla ilk albümün kayıtlarında yer alan 3 kişilik kadroya ulaştı. 2009 Nisan'da prodüktörlüğünü Matthew Erdem'in yaptığı ilk albümleri "Hayat Senin"i Mucize İşler (Pasaj Müzik) etiketiyle yayınladılar. Hayat Senin'den 'Sayende' ve 'Koşa Koşa' şarkılarının klip çekimlerinin ardından davulda Samuray Gökçe'nin de gruba dahil olmasıyla grubun kadrosu da son halini aldı.

2010 Şubat ayında 5 cover şarkının yer aldığı maxi-single albümleri Maximum'un ilk video klip şarkısı "Böyle Ayrılık Olmaz" uzun süre listelerde 1 numarada kalmayı başardı. 2011 Mart ayında ise Haluk Kurosman prodüktörlüğünde kaydedilen yine Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan single'ları "Son Nefesim" Kolpa'nın radyo ve müzik kanallarındaki başarısını devam ettirdi.

2012 Şubat ayında ise “Yatağın Soğuk Tarafı” adını verdikleri 3. Albümlerini yayınladılar. Prodüktörlüğünü yine Haluk Kurosman’ın üstlendiği albüm yine Pasaj Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı. Albümle aynı adı taşıyan şarkının başarısının ardından Kolpa, 2012 Altın Kelebek Ödülleri’nde “Şarkıları En Çok İndirilen Grup" ödülüne layık görüldü. Aynı albümün sevilen parçalarından “Hiç Bitmez Bu Masal” ise popüler gençlik dizisi “Pis Yedili”nin jenerik şarkısı olarak kullanıldı. Ayrıca grup elemanları bu dizide 2 defa konuk oyuncu olarak rol alarak yer aldı.

Albümün ikinci video klibi ise “Beni Aşka İnandır” şarkısına çekildi. Uzun süre listelerde, radyo ve TV kanallarında yer alan şarkının başarısının üzerinden çok geçmeden grup, konserlerde ve sosyal medya üzerinden gelen yoğun istek üzerine üçüncü ve bu albümün son video klibini “Nasıl Öğrendin Unutmayı” isimli şarkıya çekti. Kolpa, 2013 yılında ise Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Grup” ödülüne layık görüldü.

Kolpa İletişim

Kolpa 10 Ocak 2014'te son albümleri "Aşk ve Hayat Hakkında"yı yayınladı. Prodüktörlüğünü Haluk Kurosman, yapımcılığını Pasaj Müzik'in üstlendiği bu albümün ilk video klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde "Ölünmüyor Mutsuzluktan" isimli şarkıya çekildi.

Ayrıca son albümlerinde Sezen Aksu’nun “Beni Unutma” isimli şarkısının coverı ve Sezen Aksu’nun şarkılarına ithafen yazdıkları “Sezen’den” isimli bir şarkı da bulunuyor.

Kolpa Konser Telefon >>> 0212 962 01 00 - 0535 305 78 35

Kolpa konseri organize etmek için>>>  iletisim@35organizasyon.com.tr 

Şehrinizde, okulunuzda, belediyenizde Kolpa Konseri organize etmek için organizasyon danışmanlarımızla lütfen iletişime geçiniz.AYŞE ARI


Merhaba, Yardımhane Derneği adına konser düzenlemek istiyoruz. Bir köy okulunda çocuklara sizlerle birlikte etkinlik yapmak istiyoruz. Bize yardımcı olabilir misiniz ? Fiyatlarınız nelerdir ?

Tolgahan Korkmaz


Sadece fiyat hakkında bilgi alacaktım

fadile sade


merhaba ben fadile sade hayranınım seni çok seviyorum

Seda yildirim


Lütfen bana şarkı söylemeye gelin

Ayşe Nur maras


Kolla seni çok seviyorum özelikle barış yurtcuyu lutfen k irsehire geri ve, her gün rüyamda seni görüyorum yemin ediyorum en buyuk hayalim senin kökünü almak öpmek sarılmak eğer istanbul gelirsem seni görüşme söz lutfen hayalim gerçek olsun senin ellerine bağlı hayalinin gercek olmadi benim hayali mi gerceklestir beni yanına al dir seninle ilgili her şeyi biliyorum telefonum yok kusura bakma bunu tableten yapıyorum lutfen hayali mi gerceklestir allah rızası için beni bul ve yanına aldirrrr


Kolla sizi çok seviyorum özelikle batış yurtcuyu lutfen kirsehir geri gelin senin en buyuk hayranının lutfen gelmeden ben i stanbula geleyim seninle ilgili her şeyi biliyorum en buyuk hayalim sensin barış yurtçu seni öpmek seni çoook seviyorum

Mehmet Asilli


abilerim bizim bir düğün var 27.04.2017 tarihinde Osmaniye düziçine geliyormuşsunuz yani benim memlekete konsere gelmeden bizim düğündede çalarmısınız sizi seviyorum inşallah gelirsiniz

AYNUR EKİN


SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM BARIŞ AŞKIM BENİM SİN

AYNUR EKİN


SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM BARIŞ BARIŞ YURTÇU VE AYNUR EKİN BARIŞ VE AYNUR

Metin Batı


merhabalar ben çanakkale onsekiz mart üniversitesinde çocuk doktoruyum hastanemizde yatmakta olan çocuklarımıza bir mutlu olmaları için konser vermenizi istemekteyim ücret konusunda beni mailden bilgilendirirseniz sevinirim. metin batı