35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Mazhar Alanson 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


1950 yılında Ankara da doğdu.

Türk şarkıcı , gitarist , söz yazarı , oyuncu aynı zamanda MFÖ grubunun vokalisti olarak bilinir.

1995 de MFÖ grubu çalışmalarına ara verince Mazhar Alanson solo kariyerine başladı.

1998 yılında oynadığı " Her Şey Güzel Olacak " filminin müziklerini yapmıştır.

Samiz Özer ve Cem Yılmaz ' ın eşlik ettiği albümde " Bu Ne Biçim Hikaye " ve " Bir Zamanlar Fırtına Estitirdim " şarkıları büyük ilgi çekti.

2001 de Komiser Şekspir filminin soundtrack' inde " Bir Sonsuz Yağmur Yağsa " şarkısı ile katıldı.

2000 de ikinci solo albümü Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar çıktı.

Daha önce Tarkan ' a verdiği Yandım , Ah Bu Ben ve Jazz şarkılarına klip çekti.

2009 yılında Nil Karaibrahimgil ' in " İlla " şarkısına vokaliyle eşlik etti.

 Alanson hala konserler vererek sevenleri ile buluşmaktadır.

Mazhar Alanson İletişim 0212 962 01 00 

Mazhar Alanson, Mazhar Alanson iletişim, Mazhar Alanson menajer, Mazhar Alanson menajeri, Mazhar Alanson menajerlik, Mazhar Alanson resmi site, Mazhar Alanson telefon, Mazhar Alanson telefonu, Mazhar Alanson telefon numarası, Mazhar Alanson konserleri, Mazhar Alanson konser fiyatı, Mazhar Alanson konser ücreti Mazhar Alanson sahne kaşesi, Mazhar Alanson sahne fiyatı, Mazhar Alanson sahne bedeli, Mazhar Alanson resmi menajer, Mazhar Alanson resmi menajerlik, Mazhar Alanson düğün ,Mazhar Alanson düğün organizasyonu, Mazhar Alanson klipleri, Mazhar Alanson videoları, Mazhar Alanson konserleri, Mazhar Alanson konser tarihleri, Mazhar Alanson konser turne, Mazhar Alanson Avrupa turnesi, Mazhar Alanson resmi menajeri kim, Mazhar Alanson imza günü, Mazhar Alanson konseri, Mazhar Alanson konser takvimi, Mazhar Alanson fotoğrafları, Mazhar Alanson resimleri, Mazhar Alanson kaşe,

 

 Burak Canker


Mazhar abi , özkan abi'yi kaybettik başımız sağolsun , Allah sizlere uzun ömürler versin , kendi adıma bize verdiğiniz eserler için sonsuz şükranlarımı sunar ellerinizden öperim,fuat abi'me de sevgiler saygılar , iyi ki varsınız... Siz bizmsiniz , bize aitsiniz,bize emanetsiniz,sizi çok seven Atatürk Gençliği... Ben Burak Canker 1973 Ankara Doğumluyum , Saygılarımla .

Burak Canker


Mazhar abi , özkan abi'yi kaybettik başımız sağolsun , Allah sizlere uzun ömürler versin , kendi adıma bize verdiğiniz eserler için sonsuz şükranlarımı sunar ellerinizden öperim,fuat abi'me de sevgiler saygılar , iyi ki varsınız... Siz bizmsiniz , bize aitsiniz,bize emanetsiniz,sizi çok seven Atatürk Gençliği...

Cihan Erdoğan


Benim hala umudum var şu an bu şarkıyı dinleyerek ağlı yorum İzmir den selam olsun cem yılmaz ve sana bir ömür boyu mutluluklar herşey çok güzel olacakkkkkk!!!!

Cihan Erdoğan


Benim hala umudum var şu an bu şarkıyı dinleyerek ağlı yorum

Cihan Erdoğan


Benim hala umudum var