35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Fevzi Kaan 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Son günlerde sosyal medya üzerinde dikkatleri üzerine toplayan Fevzi Kaan merakla araştırılıyor. Herkesin gönlüne taht kuran müzisyen Fevzi Kaan Türker sosyal medya kullanıcılarının tüm ilgisini üzerine topladı. Peki, Fevzi Kaan kim? Müzisyen Fevzi Kaan Türker kimdir? Fevzi Kaan instagram adresi!


Sefo adlı şarkıcının şarkılarını TikTok hesabı üzerinden org ile yeniden söyleyerek tüm dikkatleri üzerine topladı. Sefo'nun Fevzi Kaan'ın videosunu takipçileri ile paylaşması üzerine Fevzi Kaan büyük bir kitleye ulaştı. Küçük yaşında büyük yeteneği ile herkesi kendisine hayran bırakan müzisyen Fevzi merakla araştırılıyor. Fevzi Kaan kim? Müzisyen Fevzi Kaan Türker kimdir? Fevzi Kaan instagram adresi!


Sosyal medyada rap şarkıcısı Sefo'nun "İsabella" şarkısını kendi tarzı ile videoya alan Fevzi Kaan kısa sürede büyük kitleye ulaşarak kendisini tanıttı. Fevzi Kaan Türker, 11 yaşında ve Samsunlu. Çaldığı org ve söylediği şarkılar ile milyonların beğenisini kazanan Fevzi Kaan Türker'in İnstagram'da 493 bin takipçisi bulunmaktadır. Fevzi Kaan Türker ilkokul öğrencisi, Samsun, Çarşamba'da yaşayan üç çocuklu Türker ailesinin en küçüğü.

Fevzi Kaan Türker ilkokul öğrencisi, Samsun, Çarşamba'da yaşayan üç çocuklu Türker ailesinin en küçüğü. Pandemi nedeniyle düğün ve eğlenceler yasaklanınca işsiz kalan piyanist şantör babasının eve getirdiği orgla sosyal medyada canlı yayınlar yapmaya başladı ve ünlü-ünsüz herkesin beğenisini kazandı. Bir gecede 66 bin kişilik bir izleyici kitlesine ulaşan küçük piyanist şantör babasını rol model almış. Annesinin telefonuyla gizlice canlı yayın yapıp konserler veren Fevzi, yayınına bağlanan kişilerden istek parçaları da almaya başlayınca bir gecede sosyal medya fenomenine dönüşmüş.

Neşeli ve terbiyeli tavırları, nota bilmese de içten yorumladığı şarkılarıyla şimdiden 478 bin takipçisi olan Fevzi Kaan, Instagram'ın son günlerde en çok izlenen hesaplarından biri. Sokakta insanlar onunla fotoğraf çektirmek için sıraya giriyor. Yurtdışındaki takipçilerinden mesajlar alıyor.

Fevzi Kaan, Fevzi Kaan isabel, Fevzi Kaan izabell, Fevzi Kaan iletişim, Fevzi Kaan sefo, Fevzi Kaan şarkıları, Fevzi Kaan telefonu, Fevzi Kaan menajer, Fevzi Kaan menejerlik, Fevzi Kaan resmi menejeri, Fevzi Kaan konser, Fevzi Kaan org, Fevzi Kaanın telefon numarası, Fevzi Kaan düğün, Fevzi Kaan düğünlere çıkıyor mu, Fevzi Kaan sefo düet, Fevzi Kaan sahne fiyatı, Fevzi Kaan konser fiyatı, Fevzi Kaan konserleri, Fevzi Kaan fenomen, Fevzi Kaanın menejeri kim, Fevzi Kaan şarkı, Fevzi Kaan sefo şarkıları, Fevzi Kaan reklam, Fevzi Kaana nasıl ulaşırım, fevzi kaan isabella,