35.Org

  • Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Numara:21 Seba Ofisleri Sarıyer-İstanbul
  • iletisim@35organizasyon.com.tr
  • 0212 962 01 00 / 0232 421 11 82 / 0850 850 65 75

Gökhan Özen 05353057835 telefon iletişim

Tel:0212 962 01 00 Tel:0850 850 65 75
Cep:05353057835 Cep: Mail:iletisim@35organizasyon.com.tr
Fiyat ve Bilgi Formu


Müzik hayatına daha çocuk yaşlarda başlayan Gökhan Özen, henüz 6 yaşındayken 1986 yılında Ankara Devlet Opera ve Balesi çok sesli çocuk korosu sınavlarını kazanarak ilk başarılarından birine imza atmıştı bile.. Dünya çapında klasikleşmiş opera eserlerini 3 sene boyunca bir çok kez koro ile birlikte sahnede sergiledi.

Ardından 1991 yılında TRT Ankara Radyosu TSM Çocuk Koro’sunun sınavlarını birincilikle kazanarak 7 yıl süren Türk müziği eğitimine başladı. Burada 7 sene boyunca TRT Ankara radyosunun değerli hocalarından şan, solfej ve nazariyat dersleri aldı. Elbette onu senelerce her hafta koroya götürüp getiren annesi Tülay Nadire Özen ve babası Osman Nuri Özen bey’in hakkını vermek gerekir...

Gökhan Özen, bu koro ile birlikte, ülkesini Fransa ve Rusya gibi bir çok ülkenin festivallerinde temsil ettiğinde henüz 12 yaşında idi Elbette Gökhan’ın bu dünyaya müzik için geldiği daha o yıllardan belliydi.

Daha sonra ilk, orta ve liseyi okuduğu TED Ankara kolejinden mezun olup, 17 yaşında kazandığı üniversite sınavı ile Ankara’dan ayrlıp hayallerinin peşinden İstanbul’a geldi... Hayat mücadelesi onun için hiç kimseyi tanımadığı bu şehirde başlamıştı bile...

Yakışıklı popstar o günleri kendi ağzında şöyle anlatıyor;

- Çocukluk ve gençlik yıllarımda, hatta kendimi bildim bileli müzik benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. İçimdeki duyguları milyonlarca insanla paylaşabilmek için İstanbul’a gelmem gerektiğini biliyordum. Fakat ailem o yaşlarda üniversiteyi kazanmadan İstanbul’a taşınmama izin vermiyordu. Ben de ne yaptım ettim, Yıldız Teknik Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a geldim. Ama tek amacım elbette müzikti...

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne 2 sene devam eden ve bu süreçte beste çalışmalarına ağırlık veren Gökhan Özen, 1997 yılında hazırladığı demo şarkılarını Unkapanı’ndaki yapımcılara dinletmeye başladı.

Bu esnada Türkiye’nin ulusal radyolarından birinde canlı müzik programı yapmaya başlayan Özen’in kariyeri için bu radyo programı büyük önem taşıdı.

1999 yılında ‘Dayanamam’, ‘Üşüyorum’ gibi şarkıların da içinde bulunduğu ‘‘Özelsin’’ isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı ve sadece 1 video klip ile uzun yıllar boyunca satışı devam etti ve tirajı yarım milyon satış rakamına ulaştı.

Ardından 2000 yılında tüm beste ve aranjelerin kendisine ait olduğu ‘Duman Gözlüm’ albümü ile ‘Aramazsan Arama’, ‘Tabiri Caizse’, ‘Dön Çarem’ gibi hitlere imza atarak Türk Pop müzik piyasası gündemine bomba gibi düştü. Sonunda beklediği büyük patlamayı 2000 senesinde gerçekleştiren Özen’in ünü ülke sınırlarını aştığında henüz 20 yaşında idi. Gerek sesi ve yakışıklılığıyla gerekse kendi bestelerini yazıp seslendirmesiyle, bu genç bir anda bütün genç kızların rüyalarını süslemeye başladı... Her gün evinin önüne yüzlerce genç kız sırf onu görmeye gelmeye başlayınca, komşuları rahatsız olan Gökhan Özen çok sevdiği evini bile değiştirmek zorunda kaldı. Boğaz Köprüsünde ‘Gökhan Özen gelmezse atlarım’ diyen fanlardan tutun, kendi kanları ile sevgilerini kağıtlara yazan hayranlara kadar çok tutkulu bir dinleyici kitlesine sahip oldu.

Universal Müzik etiketi ile piyasaya çıkan ve 1 milyonu aşkın tirajı ile yılın en çok satan albümlerinden olan ‘Duman Gözlüm’ ile Gökhan Özen, 2000-2002 yılları arasında içlerinde ‘Kral Tv En iyi çıkış’, ‘Altın Kelebek’ ve ‘MGD’ ödüllerinin de bulunduğu yüzlerce ödül ve plaket aldı.

Gökhan Özen 2002 yılında bir sonraki albümü ‘Civciv’i piyasaya çıkardı.
Yine tamamı Gökhan Özen’in kendi beste ve aranjelerinden oluşan, DMC etiketli bu albümün içinden de sayısız hit şarkı kazanmıştı Türk Pop Müzik dünyası... ‘Herşeyde Biraz sen Varsın’, ‘Boşver’, ‘Civciv’ gibi hitlerle sadece ilk haftasında 300.000 üzerinde satışla Özen kırılması zor bir rekora da imza atmış oldu. Yaptığı ilk imza gününde Bağdat caddesi trafiğe kapandı, bu albümle bir anda ülkede seyyar satıcıların tezgahlarında canlı civciv satışları patladı.

Korsan albüm satışlarının çoğalması ile birlikte müzik piyasasında bandrollü albüm satış rakamlarının düşüşüne başlamış olduğu bu yıllarda ‘Civciv’ ile Özen yine kendi rekoru ile yarıştı... Bu albümle o yıl birincisi yapılan Müyap satış ödülünün de içinde bulunduğu bir çok ödül aldı.

2000- 2003 yılları arasında çıkarmış olduğu 2 albümle 400’ün üzerinde konser vererek yine kırılması zor bir rekora ima atmış olan Gökhan Özen, Avrupa ve Türkiye’yi defalarca turlamış, milyonlarca insanla kucaklaşma şansına erişmiştir.

2004 yılında ‘Aslında’ albümü ile yeniden merhaba dedi sevenlerine... ‘Aslında’ albümü yine bir çok ödüle layık görülmüştür.

2005 yılında kayıtlarını Londra’da yaptığı ve kariyerinde ilk kez İngilizce bir şarkıyı seslendirdiği ‘One More Time’ isimli maxi single’ı, yine DMC etiketi ile, Londra merkezli dünyaca ünlü starlara sayısız hit parça hazırlamış Ministry Of Sound- Gökhan Özen işbirliği ile çıkardı. ‘One More Time’, ‘Benim İçin N’apardın?’ ve ‘Kalbim Seninle’ gibi hitlerin de içinde bulunduğu bu maxi single 200 bin’e yaklaşan satış rakamıyla yine Müyap satış ödülü de dahil bir çok ödül aldı.

Ardından Resimler& Hayaller albümü ile başarılarına başarı katan Özen, ‘Bize Aşk Lazım’ maxi single’ı ile yine herkesin diline şarkılarını dolamayı başardı. Bu albümle de Muyap satış ödülünü aldı.

‘Daha Erken’ single’ı 2010 yazından beri herkesi hala dans ettirmeyi başarırken, ‘Başka’ isimli albümü ile müzikal kalitesini zirveye çıkardı.

2013 yılının en başarılı albümlerinden ‘Milyoner’i sevenleri ile kavuşturduktan sonra, kariyerinde 1999-2013 yılları arasında çıkan 10 albümle neredeyse 5 milyon albüm satışına ulaşan yakışıklı popstar zengin repertuarı ile konserlerinde şarkılarılarını binlerce seveni ile birlikte seslendirmeye devam ediyor.

Gökhan Özen İletişim 

Arabistan, Mısır, İsrail, Sırbistan, Japonya, Bulgaristan, Romanya gibi dünyanın bir çok ülkesinde besteleri hem izinli hem izinsiz olmak üzere yeniden yorumlanıyor. İzinli kullanmak isteyenlere kucak, izinsiz kullananlara ise dava açıyor.

Gökhan Özen aralarında Kalbim Seninle, Sitemkar, Resimler Hayaller, Budala gibi şarkıların da de bulunduğu toplam 9 şarkısının klibinin yönetmenliğini de üstlenmiştir.

Ajda Pekkan ile birlikte Pop Star Aile isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Müzikal kariyerindeki başarısını oyunculuk ile zenginleştiren Özen, oyunculuk kariyerini 2006 yılından bugüne yayınlanan 3 dizi ile taçlandırdı. ‘Sevda Çiçeği’ isimli dizisinin 13 hafta ratinglerde 1 numarada kalması ile TV camiasında büyük başarı yakalan Özen, daha sonra ‘Yalan Dünya’ ve yapımını kendi şirketi Han Medya’nın üstlendiği ‘Yıldız Masalı’ ile oyunculuk kariyerine devam etti. Bu dizilerle 21 Ortadoğu ve Arap ve çeşitli Balkan ülkelerinde tanınan bir yüz oldu.

Genç yaşta yapımcılık yapmaya başlayan Özen, eşi Selen Özen ile birlikte hayata geçirmeyi planladıkları projeler üzerindeki çalışmalarına devam ediyorlar.

Türkiye’mizin yetiştirdiği başarılı müzisyenler arasında yerini uzun yıllar koruyan ve adını ölümsüz besteleri ile sonsuza taşıyacak Gökhan Özen, şarkılarıyla duygularımıza tercüman olmaya devam edecektir. Dinamik, çalışkan ve girişimci ruhu ve genç yaşında olma avantajıyla hayallerindeki projeleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Duygularını en güzel söz ve bestelerle ifade ettiği albümleri ile daha uzun yıllar sevenleri ile bir arada olma hayalini kurmaktadır.

Damar dinlemem diyenlere inanmayın, herkesin bir Gökhan Özen damarı vardır... Kiminin ‘Duman Gözlüm’ü, kiminin ‘Sana Yine Muhtacım’ı, kiminin ‘Herşey’de Biraz Sen Varsın’ı, kiminin ‘Kader Utansın’i, kiminin ‘Dön Çarem’i, kiminin ‘İnkar Etme’si, şimdilerde kiminin ‘İki Yeni Yabancı’sı, ‘Ne farkeder’i...

 Gökhan Özen   İletişim,   Gökhan Özen   İletişim Bilgileri,   Gökhan Özen   Menajer,   Gökhan Özen   Menajeri,   Gökhan Özen   Menajerlik,   Gökhan Özen   Resmi Menajerlik,   Gökhan Özen   Menajeri kim,   Gökhan Özen   konser fiyatı,   Gökhan Özen   konser ücreti,   Gökhan Özen   konser kaşesi,   Gökhan Özen   konser bedeli,   Gökhan Özen   sahne fiyatı,   Gökhan Özen   sahne ücreti,   Gökhan Özen   sahne bedeli,   Gökhan Özen   sahne kaşesi,   Gökhan Özen   telefon numarası,  Gökhan Özen'e  nasıl ulaşırım,Alev


Çok. Büyük hayraninim

Gg


salam

Ömer yağcıoğlu


Abi ara lütfen

Ömer yağcıoğlu


Abi ara yakonusalim

Hicrangümüş


Nebolur gökhan özen bana donsun yaşvarırım bu kafat zor mu yasa

Yusuf özpınar


İyi akşamlar ben amatörce beste yazıyorum ama değerlendircak ne bir program nede bir organizasyon var. Size yazıyorum çünkü sizin eme ve emek verenlere herzaman destek olcanınızı biliyorum. Biraz fırsat verilmese neler yapa bilecemizi bilenyok. Gercekten bir an geliyor beste ve yarkı sözü yazıyorum. Bir an geliyor umudum gidiyor . Çünkü ne geri dönüş nede ilgilen var buda insanın umudunu tüketiyor . Kac ünlüye yazdım menajerleri ya yazdımı kayle almadı yada beni küçük gördü. Peki seni veya diyer kişilerin keşfedilmedini size o firsatın verilmedini düşünmeyi deneyin ozaman anlarsınız beni.

0544 451 51 64


Gökhan Özen'in seni çok çok çok çok seviyorum �ok yakında İstanbul'a bekliyorum konserden İnşallah İstanbul'da olur

Fatma alma


Gokhan abi seni cok sewiyorum Lutfen bana cvb verr seni cok sewiyorum canini bana ver desen hic dusunmeden sana veririm annemin olusunu goreyim ki vallaha seni cok sewiyorumm Benim canim yaniyor niye mi sen varsinn bu hayatta benim.icin ama ben senin icin yokum canim cok yaniyorr lutfen bana cvb ver lutfennnnn

FATMA saban


Slm ben FATMA öğretmenim beni şov gibiden kanal da ye içecek reklamına ve kuzenim olur olurda fanilik ajansta kamera cekiminde çalıştı ve ben kitledim kısmet ben Tekirdağ saraydaki evimdeyim herzaman FATMA ben sizin en büyük hayranınızın iyi günler sesimde güzel eğitim im var radyoda çalıştım saygilar